Nákupy v zahraničí 2012

frýdečanka 02.02.12 10:06

Nákupy v zahraničí 2012

Tak nějak tady nemůžu najít aktuální příspěvky na toto téma. Já jsem zatím nenašla odvahu nakupovat v cizině, ale když se tak člověk dívá na ty ceny a sortiment.. :P

Zajímaly by mě vaše tipy na levné a zároveň seriozní obchody i vaše rady ohledně cla atd., zkušenosti s komunikací, dodací lhůtou.. prostě vychytávky, které člověk zjistí až poté, co investuje nemalou částku. Zvlášť obchody v orientu (např. zahras.com).

Díky za příspěvky! :mavam:

Reklama

MicheIIe 28.02.12 19:34

Já objednávám hodně často. Především oblečení a kosmetiku, která je nesrovnatelně levnější. Jde o to, co přesně bys chtěla objednávat. Pro začátek doporučuji objednávat z Anglických eshopů( přípona co.uk) kde ti nehrozí clo ;)

chavah 28.02.12 20:15

Je tu fórum na internetové kosm. obchody v EU

frýdečanka 28.02.12 21:18

No nevím, já žádné aktuální fórum nenašla, pár let staré zkušenosti už moc nepomůžou ;) a sice aktuální, ale rozhozené všude možně, taky moc ne. Říkala jsem si, že by bylo fajn to mít přehledně na jednom místě, kam by všichni mohli chodit pro rady :lol:

frýdečanka 28.02.12 21:47

Aha, tak jo, díky :D Jen třeba u zahras.com je poslední příspěvek rok starý ;)

Mitzi 26.04.12 21:24

Tak tam připiš aktuální dotaz a dole zaškrtni volbu „oživit diskusi“.
To je určitě lepší než zakládat nové vlákno a psát do něj nějakou aktuální směs hodnocení různých obchodů.

Kalista 11.05.12 19:29

Užitečný odkaz, kde se dozvíte vše o poště 120 a o odbavování zásilek z ciziny
 http://www.rcmania.cz/viewtopic.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist