Nápad na novou funkci u webu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 28.08.09 12:27
Nápad na novou funkci u webu

Dostala jsem nápad na takový malý vylepšovák… u většiny parfémů je uvedené složení, nešlo by třeba zadat např. „vetiever“ nebo kombinaci více složek tak, aby vyjely z databáze parfémy které tuto složku nebo kombinaci obsahují? Zjistila jsem, že mi nejvíce vyhovují vůně, které obsahují určité látky - díky takovému vyhledávači bych okamžitě věděla na co se zaměřit v parfumerii :)

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 28.08.09 12:42

ono to uz existuje, ale pokud to dobre chapu, vyhledava to jen u vuni ktere Ada nejakymi slozkami sama oznacila - tedy ze tim opravdu voni.
Bohuzel to tedy nenajde vsechny vune se slozkou, coz je skoda no.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Angelina2411
Učednice 51 příspěvků 28.08.09 13:44

aha - možná že bychom to mohly malinko vybrousit :) přijde mi to jako dobrá pomůcka, protože vůně jsou velice subjektivní záležitost.

Na poličce 14 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.08.09 17:43

Problém by to nebyl… ale na dotaz vetiver pak těch vůní vyjede tuna, nemluvě o růži nebo santalovém dřevu :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist