Narciso Rodrigues / SJP Lovely

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kriss_ako_host  18.03.08 14:20

Velmi sa mi paci Narciso Rodrigues For Her, skusala som EDT a sedi vyborne. Len cena je dost vysoká a chcem sa opytat, ci SJP Lovely je podobna ako For Her. SJP nemam kde vyskusat a tak budem vdacna za vase porovnania.

Reakce:

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.03.08 14:32

Je podobna, ale len trochu. U tychto voni dost zalezi od koznej chemie a individualnej schopnosti nosa vnimat rozne druhy pizma. http://cgi.ebay.com/…-RODRIGUEZ-f … dZViewItem

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kriss_ako_host  18.03.08 16:45

Dakujem:))) Ach jo, ta kozna chemia…

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 18.03.08 17:20

V Lovely je ta nahorklost a jablkovy nadych a levandula, a a neviem posudit, ci je tam dost pizma, aby sa to dalo porovnat s Lovely. A ako ho tvoj nos bude citit.
Fakt musis obidvoje otestovat.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 18.03.08 17:40

Lovely je taková čpící kyselotina, nemůžu si pomoct :) Narciso edt se mi líbí moc, je v něm „cosi“ lepšího, co Lovely nemá, asi ta špetka kadidla.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kriss_ako_host  18.03.08 17:59

Jasne, Rodrigues vedie :)) Takze zacnem setrit :)

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 18.03.08 19:06

Kriss, psala jsem ti mailíka…

Moje zkušenost je podobná, Narciso je číslo jedna (to jste si asi všimli na ikonce :) ), kdežto Lovely se mi nelíbila, podobnost na mé kůži zhola žádná.

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist