*NARCISO RODRIGUEZ

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 23.11.08 13:23
*NARCISO RODRIGUEZ

holky,jdu na rady kdeji sehnat nejlevneji,projela jsem samozrejme e-shopy,ale malokde ji maji.chtela bych vrzi edp a padesatku,na elninu jimaji vyprodanou a na prodejparfemu,kde jsem zvykla nakupovat,taky :? byla bych vdecna kdyby mi tady nejaka majitelka napsala odkud ji ma,nejlepe nejak vyhodne(ale ona je vsude celkem draha).dekuju moc.
jo a minule jak sem zakladala tema co na rande tak jsem nakonec sahla po mademoiselle a sklidila jsem chvalu i kdyz uz ji znal :twisted: takze jeste jednou dekuju vsem ochotnym radkynim!

Na poličce 12 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ukázat značku Narciso Rodriguez

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 23.11.08 13:28

Našla jsem na Xparfémy, ale cena za 50 ml 1751,–Kč :?

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Evira
Učednice 48 příspěvků 23.11.08 16:29

já ji koupila v marionnaudu, když měli slevy na vše, to pak vyšlo líp, jak na netu, ..taky mám od nich slevové kupóny, které využívám u vůní, které na internetu nejsou levnější. Ale viděla jsem ji ˇv parfumerii na letišti za 30eu i s mlékem a nevzala, to jsem ještě netušila, že se bez ní neobejdu :cry:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 02.12.08 23:11

tak uz mam narcisa doma,v kazete s mlekem z marinnaud,ale vyvstal necekany problem-proste na mne vubec nedrzi :evil: kdyz jsem ji zkousela z testeru tak mi to vubec neprislo.jina pomoc nez cakat casto a i obleceni asi neni,ze?jsem z toho rozladena :?

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.12.08 09:54
Eliska píše:
tak uz mam narcisa doma,v kazete s mlekem z marinnaud,ale vyvstal necekany problem-proste na mne vubec nedrzi :evil: kdyz jsem ji zkousela z testeru tak mi to vubec neprislo.jina pomoc nez cakat casto a i obleceni asi neni,ze?jsem z toho rozladena :?

Měla jsem stejný problém, taky na mě vůbec nedržela.Už jsem ji poslala dál :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

*Eliska  03.12.08 11:39

popelko a zkousela jsi i toaletku?to jedine me jeste napadlo,jestli jsem trebanezkousela tu,ale myslim ze ne,ony sei celkem lisi :) a nenasla jsi na narcisa nahradu potom co jsi ji dala dal?kdyz mne se ta vune strasne libi a nechci se ji vzdat :?

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.12.08 13:16
***Eliska** píše:
popelko a zkousela jsi i toaletku?to jedine me jeste napadlo,jestli jsem trebanezkousela tu,ale myslim ze ne,ony sei celkem lisi :) a nenasla jsi na narcisa nahradu potom co jsi ji dala dal?kdyz mne se ta vune strasne libi a nechci se ji vzdat :?

Zkoušela jsem obě ,v EDP mi něco vadilo tak jsem pořídila EDT,říkala jsem si že je krásná,že ji musím mít a když přišla byla jsem zklamaná.Za ty peníze hooodně malá výdrž.Ale na mě jen tak něco nedrží, vyzkoušej nejprve pořádně ze vzorku a potom uvidíš,je to docela velká investice. :lol:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.12.08 13:18

Náhradu za NR jsem ještě nehledala, protože mě zklamala a tak jsem si pořídila Coco Mad. :lol: :lol:

anmat
Znalkyně 388 příspěvků 03.12.08 18:57

Tak Popelčin Rodrigez dnes dorazil ke mně :-) Měla jsem ho vyzkoušený ze vzorku a tak vím, do čeho asi jdu. Výdrž je u EDT opravdu jen průměrná, chce to přestříkávat. Jak je tomu u EDP nevím, neměla jsem možnost vyzkoušet. Ale vůně je to moc pěkná …

Na poličce 48 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.12.08 20:36
anmat píše:
Tak Popelčin Rodrigez dnes dorazil ke mně :-) Měla jsem ho vyzkoušený ze vzorku a tak vím, do čeho asi jdu. Výdrž je u EDT opravdu jen průměrná, chce to přestříkávat. Jak je tomu u EDP nevím, neměla jsem možnost vyzkoušet. Ale vůně je to moc pěkná …

no právě,já tu vůni musím cítit, takže mě by vydržel tak cca týdenmjelikož bych ho na sebe lila tak 20× za den. :lol: A EDP mě nevoněla,něco nepříjemného z ní vyčuhovalo, to EDT je krásná, ale bohužel nedržela :cry:

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 03.12.08 20:39

Teda holky, teď jsem si to po sobě přečetla :oops: vyjadřuji se jako tatar,to mě asi rýma zatemnila mozek :cry: ani pořádně nevidím jak mi tečou oči ach jo :evil:

Evira
Učednice 48 příspěvků 03.12.08 22:13

Mám vyzkoušené obě edp i edt, edt je možná na začátku trochu hezčí, ale asi po 15 min. mě přijdou již téměř shodné, pouze s tím , že edt je slabší a drží opravdu méně. Proto jsem nakonec koupila edp, drží na mě dobře, používám 3 střiky ráno a pak až odpoledne, někdy se mi zdá, že voním až příliš :roll:

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 04.12.08 11:28

tak ja vam vnesu pohled EDP-od zacatku se mi libila vic,takze toaletku jsem ani moc nezkousela.a poradne vonet na me vydrzi rekla bych max. dve hodiny,pak uz jenom septa,takze se polejvam tak 5× denne 8) jedine nad cim jeste vaham jestli to neni typ vube ktrou jenom ja sama spatne citim.ale fakt i kdyz ji dam do cerstve umytych vlasu tak proste toho pul dne nevydrzi.no jsem sirena s tim ze do dvou mesicu je po ni a pak budu slozite hledat podobnou vuni :? ale to bude slozity,tahle mi prijde tak nejak smrncnuta klasikou,to se mi na ni libi uplne nejvic

Evira
Učednice 48 příspěvků 04.12.08 13:39

Tak to je škoda, že na Tobě nedrží,já s ní naopak trochu šetřím, abych neobtěžovala, všimla jsem si kolegyně, která v mé přítomnosti lapala po dechu:-). Používám ji také spíše na formální schůzky a jednání, kde jsou především muži, tam jsem si všimla kladnějších reakcí :roll: .
Jinak již tady někdo zmínil její podobnost s Rumeurem a Lovely. Rumeur mám a přijde mi méně slaký, méně dřevitý, ostřejší a také mýdlovější.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 13.07.10 10:56

Znáte někdo
Narciso Rodriguez For Her Eau Parfumee Irisee?
Náhodou jsem ji našla v parfumérce.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist