Narciso Rodriguez: Essence In Color a N.R. For Her Color

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 22.08.11 18:48
Narciso Rodriguez: Essence In Color a N.R. For Her Color

Snad nezakládám stejné téma, ale nenašla jsem je zde.

Dnes jsem zkoušela dvě novinky:
Narciso Rodriguez: Narciso Rodriguez for Her Color
růže, broskev;
ambra;
pižmo, santal, pačuli

Narciso Rodriguez: Narciso Rodriguez In Color
kosatec, růže, pižmo, ambra

Fialová je krásná, chladnější, tedy z počátku.
Tam kde měla Essence chladnou růži je nyní chladný kosatec (hned jsem si vzpomněla na Fanfan :wink:), na kůži neuvěřitelně drží v horku.

Růžová je sladší, teplejší, ovocnější, také krásná, jen ji pačuli možná posílá více k průměru, ale zase jsem ji neměla na kůži, stojí za zkoušku!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5091 příspěvků 22.08.11 19:05

Jsem ze všech těch podobných názvů u NR trochu zmatená. Tyhle flakóny jsou nádherné, koukala jsem na ně v Marionnaud, prodavačka mi tvrdila, že jsou to tytéž vůně jako For Her a Essence, jen limitovaná edice v barevném flakónu. Tak nevím… :conf:

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Alex
sv. Parfema z Kecálburgu 2160 příspěvků 22.08.11 19:23

ja som takisto všade čítal, že vône sú to rovnaké, len im dal farby, ktoré vraj majú mať relaxačné účinky… neviem, ako sa volá tá terapia farbami, ale vraj to má s tým súvis

Na poličce 42 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 0 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 22.08.11 21:13

Mně tvrdila dnes, že jsou to limitky, nové a to složení je tam cítit, takže pokud tak vonělo něco dříve prosím, ale ten dojem tedy nemám, ta kosatcová je opravdu kosatcová, červená je opravdu ovocně-pačuliová.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 23.08.11 10:21

složení je jiné, co jsem četla a slyšela tak podobnost z původní For Her a Essencí tam je, osobně jsem je ještě neprozkoumala, cena je tuším kolem 1900,. Kč v parfumérce za 50 ml a to se mi zdá zbytečně hodně, to by mě musela fakt hodně okouzlit.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 27.08.11 19:08
Tana1112 píše:
Jsem ze všech těch podobných názvů u NR trochu zmatená. Tyhle flakóny jsou nádherné, koukala jsem na ně v Marionnaud, prodavačka mi tvrdila, že jsou to tytéž vůně jako For Her a Essence, jen limitovaná edice v barevném flakónu. Tak nevím… :conf:

Prodavačka tě mystifikovala - tytéž vůně to rozhodně nejsou, je tam znatelný rozdíl. Po prvním zkoušení ale musím říct, že původní Essence i původní NR for Her se mi líbí víc…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 27.08.11 20:30

Bohužel ač prodavačky by měly být především informované o složení tak je jím to většinou úplně jedno a tvrdí cokoliv je napadne - což je špatně, u této vůně se dá najít složení samozřejmě na internetu, pokud člověk není líný trochu hledat, jinak já osobně jsem je nečichala ale konzultovala jsem to telefonicky se známou prodavačkou v Marionnaud, která NR vede - (mají ji jen některé prodejny Mar)., která není úplně blbá a ta mi potvrdila, že jsou sice podobné původním verzím ale stejné rozhodně nejsou a dostaly prý i od ofic. dodavatale firmy Dellux popisy k vůním, včetně složení. Jinak N. Rodrigez podle mých zkušeností má většinou co mírná změna v názvu to zcela jiná vůně, napře. Narciso Rodrigez for Her a Narciso Rodrigez for Her Musc Collection jsou diametrálně zcela odlišné vůně, i typově každý u jiné kategorie a N. Rodrigez Musc je prý zase zcela jiná vůně.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 27.08.11 21:18

Souhlasím, sice se mi už i pletou, těch muscových Rodriguezů je opravdu dost, ale liší se od sebe znatelně.
Paradoxně už se mi více z těchto limitek líbí růžová, ve fialové na mně opět vylézá moc pižma..

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 28.08.11 11:33

skúšala som tú ružovú na pokožku a je veľmi príjemná… ale na klasiku sa moc nepodobá…
Fialovú som považovala za pánsku, tak som ju neskúšala :mrgreen: nabudúce to napravím.

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 28.08.11 14:45
pichjit píše:
Fialová je krásná, chladnější, tedy z počátku.
Tam kde měla Essence chladnou růži je nyní chladný kosatec (hned jsem si vzpomněla na Fanfan :wink:), na kůži neuvěřitelně drží v horku.

Chladný kosatec říkáš? :wink: To jsi na mě dobře myslela. 8) Tu musím zkusit. :whistle:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 28.08.11 16:51

No wow, to je boží!!
Pokud jsou alespoň tak elegantní, jako původní verze, tak dávám palec nahoru. A ten kosatec - ten by se mi mohl převelice líbit!
A flakony a barvy - tak ty jsou naprosto fantastické! :shock: :heart:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 29.08.11 19:35

Fialový NR - pudrový mejdlíčkový kosatec .Úžasný.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 29.08.11 19:45

Slint… :mrgreen:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 29.08.11 21:29

Jen slintej :lol:

Fialový kosatcový mám znova na ruce, mimochodem Essence Eau de Musc (jiné vlákno) to je podobné, růže + kosatec ( v databázi máme stejné složení, ale myslím, že to je chyba, voní trošku jinak, v Eau je opravdu růže cítit, ve fialové mám jasný kosatec)… Obě krásné :D

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 29.08.11 22:11

já nevím ale mě se zdají všechny vůně od NR buď úžasné nebo alespoň velmi pěkné

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist