Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1141 příspěvků 17.05.10 14:27
Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Jaký je rozdíl mezi NR EDP For her a NR Musk for her? Pokud by byl vzoreček parfemového oleje na vyzkoušení, pak pište prosím SZ.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 22 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.10 18:27

Vzoreček parfémového oleje jsem měla a jsou to úplně jiné vůně. Parfémový olej je velmi příjemná musková záležitost, má jedinou vadu - je hodně slaboučký. Voní opravdu poměrně málo intenzivně a nevydrží moc dlouho. Poslali mi ho z TPC místo Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, parfémový olej se mi líbil víc než tahle loňská novinka, ale výdrž opravdu malá… :roll:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1141 příspěvků 17.05.10 18:44

Díky za informaci. Toho jsem se obával. Měl jsem pocit, že parfemový olej by mohl být „účinější“ a lépe držící oproti EDT či EDP, ale vypadá to spíše naopak :( . Vzhledem k ceně toho olejíčku to asi vypadá na vyhazování peněz do luftu.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.10 19:09

Bohužel je to tak. Mám moc ráda muskové vůně, takže mít olej větší výdrž a intenzitu, určitě bych ho koupila, ale fakt za ty peníze nestojí. :roll:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.05.10 22:10

zkoušela jsem Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, a držela na mě hodně dlouho. Cítila jsem z ní konvalinky, které ve složení nejsou (ani náhodou)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1141 příspěvků 25.05.10 09:01

Mně by se líbilo, kdyby musc verze byla bez výrazných kytiček, jak jsou na začátku v EDP a zůstala tam z EDP jenom ta musková báze, která je zcela neskutečná. Moje představa byla, že musk verze bude jako přímá cesta k bázi, bez čekání než zmizí počáteční květinový nápor. Ty konvalinky mě trochu děsí :D .
Mám na cestě vzorečky olejů (for her i for him), tak uvidím co se z toho vyklube.

Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist