Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 17.05.10 14:27
Narciso Rodriguez Musc for her parfum oil

Jaký je rozdíl mezi NR EDP For her a NR Musk for her? Pokud by byl vzoreček parfemového oleje na vyzkoušení, pak pište prosím SZ.

Na poličce 106 parfémů 32 miniatur 21 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.10 18:27

Vzoreček parfémového oleje jsem měla a jsou to úplně jiné vůně. Parfémový olej je velmi příjemná musková záležitost, má jedinou vadu - je hodně slaboučký. Voní opravdu poměrně málo intenzivně a nevydrží moc dlouho. Poslali mi ho z TPC místo Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, parfémový olej se mi líbil víc než tahle loňská novinka, ale výdrž opravdu malá… :roll:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 17.05.10 18:44

Díky za informaci. Toho jsem se obával. Měl jsem pocit, že parfemový olej by mohl být „účinější“ a lépe držící oproti EDT či EDP, ale vypadá to spíše naopak :( . Vzhledem k ceně toho olejíčku to asi vypadá na vyhazování peněz do luftu.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 17.05.10 19:09

Bohužel je to tak. Mám moc ráda muskové vůně, takže mít olej větší výdrž a intenzitu, určitě bych ho koupila, ale fakt za ty peníze nestojí. :roll:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 24.05.10 22:10

zkoušela jsem Narciso Rodriguez for Her Musc Collection, a držela na mě hodně dlouho. Cítila jsem z ní konvalinky, které ve složení nejsou (ani náhodou)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Chandler
Nevyléčitelná závislačka 1152 příspěvků 25.05.10 09:01

Mně by se líbilo, kdyby musc verze byla bez výrazných kytiček, jak jsou na začátku v EDP a zůstala tam z EDP jenom ta musková báze, která je zcela neskutečná. Moje představa byla, že musk verze bude jako přímá cesta k bázi, bez čekání než zmizí počáteční květinový nápor. Ty konvalinky mě trochu děsí :D .
Mám na cestě vzorečky olejů (for her i for him), tak uvidím co se z toho vyklube.

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist