náruč květin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 12.02.11 14:40
náruč květin

Podobné téma jsem nenašla, takže si dovolím založit nové..
Pořád mám svoji vysněnou vůni a nic se jí zatím ani nepřiblížilo.. Otázkou je, jestli něco takového může vůbec existovat.. :mrgreen:

Žádné chypré ani aldehydová, gurmánská, svěží, ovocná nebo dokonce vodní, vzdušná, citrusová a kdoví, co ještě.. Prostě náruč květin, ale ne omamných typu Poison, ne svěží, ne podbarvená sladkostí, ale přitom hutná a s precizně propracovanými složkami v dokonalé harmonii, kde by žádná nijak extra nevyčuhovola :mrgreen: Myslím, že základem by mohlo být „něco“ jako regenerační olejíček ylang ylang od Saloosu.. Netvrdím, že to musí být nutně s ylang ylangem, ale líbí se mi taková ta květinová hladkost v oleji :lol: Tak mě napadá, že si zkusím asi umíchat něco sama.. :conf: Ale třeba Angelique Noire mě nijak nenadchla, ta je zase málo květinová, moc jedlá a vůbec..
Děkuji za případné typy :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 12.02.11 14:57

A zkoušela jsi Jadore L´Or? Třeba by se Ti mohla líbit. Hladké a syté květiny s vanilkou.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 12.02.11 15:04

Orlane: Fleurs d'Orlane http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

mohla by odpovídat zadání… to je pro mě náruč květin…
používám ji jako bytovku, ale kdo to rozdejchá i na sobě, tak by to mohla být ona…

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 12.02.11 18:42

Podle tvého popisu mě napadá EL Beyond Paradise , nejspíš ji ale znáš. Cítím v ní tu květinovou hladkost, o které píšeš.

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 12.02.11 19:26

Poeme!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

drobececek  12.02.11 20:04
chavah píše:
Poeme!

Ta je ale docela dost omamná… :conf:

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 12.02.11 20:11

Díky za tipy.. Jadore L´Or radši nebudu ani zkoušet, tolik peněz zase nemám, ale kdyby to bylo vážně přesně to, co si představuju..
Poeme znám a určitě nééé :mrgreen:

Beyond Paradise neznám.. asi :conf: Budu muset napravit..
a Fleurs d'Orlane si představuju spíš ostře, vyloženě květinově.. Ale proč nevyzkoušet taky, že :)

drobececek  12.02.11 20:11
melisaa píše:
Podobné téma jsem nenašla, takže si dovolím založit nové..
Pořád mám svoji vysněnou vůni a nic se jí zatím ani nepřiblížilo.. Otázkou je, jestli něco takového může vůbec existovat.. :mrgreen:Žádné chypré ani aldehydová, gurmánská, svěží, ovocná nebo dokonce vodní, vzdušná, citrusová a kdoví, co ještě.. Prostě náruč květin, ale ne omamných typu Poison, ne svěží, ne podbarvená sladkostí, ale přitom hutná a s precizně propracovanými složkami v dokonalé harmonii, kde by žádná nijak extra nevyčuhovola :mrgreen: Myslím, že základem by mohlo být „něco“ jako regenerační olejíček ylang ylang od Saloosu.. Netvrdím, že to musí být nutně s ylang ylangem, ale líbí se mi taková ta květinová hladkost v oleji :lol: Tak mě napadá, že si zkusím asi umíchat něco sama.. :conf: Ale třeba Angelique Noire mě nijak nenadchla, ta je zase málo květinová, moc jedlá a vůbec..
Děkuji za případné typy :wink:

Že by AMARIGE ?

Chypré ne, aldehydy taky ne, gurmánská ne, svěží už vůbec ne, ovocná jen trochu (ale za to hutně-přezrále, no), vodní ne, vzdušná rozhodně ne, citrusy tam taky nejsou. Kytek fůra. Hutná je dost. Ylang-ylang tam je taky.

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 12.02.11 22:12

Amarige taky neznám.. Mám mezery, koukám :conf:

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 12.02.11 23:47

Určitě ne omamná, ale dá o sobě znát. Krásně květinová je LaDanza od Zepter. Výdrž je perfektní, používám EdT i ta je dost silná. Měla jsem i EdP a výdrž opravdu famózní. V loňském roce mi jí pochválil pan průvodčí, že to po celém vagonu voní jak v rozkvetlém ráji :D

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 13.02.11 14:03
RENAMA píše: … LaDanza od Zepter …

Co prosím??

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 14.02.11 13:50
melisaa píše:
RENAMA píše: … LaDanza od Zepter …
Co prosím??

Melisko tuto vůni používám asi pátým rokem a je opravdu příjemná, jen trošku dražší. U cen si nejsem jistá, myslím že jsem naposled platila za toaletku asi 1100, ale mám to od paní levněji za proti službu :wink: Jinak je cena více jak 1400…opravdu nevím, plnou cenu jsem nikdy neplatila.
Kdybych jí měla k něčemu přirovnat, tak zdánlivě ( opravdu zdánlivě!!) je to typově Elizabeth Arden 5th Avenue nebo trošinku J'adore ( ten mi ale nesedí)

Popis k vůni:
Parfém La Danza doplňuje vaši osobnost a pomáhá Vaší svůdné povaze, aby se vyjádřila prostřednictvím sladké, maximálně ženské vůně.
Již s první kapkou se ocitnete na louce plné květin, které Vám nabízejí své nejlepší vyzrálé vůně.

Ještě jsem našla odkaz přímo na stránky:
http://www.zepter-cosmetics.com/cs_CZ/index.php?…

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 15.02.11 18:23

Frapin Esprit de Fleurs ?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 15.02.11 18:30

derade :smack: Ty dycky šáhneš po ňáký drahý a nesehnatelný vůni :smack:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 15.02.11 18:38

Protože derad má fakt dobrej vkus (stačí se mrknout na jeho poličku) :lol:

A tobě by se Espritka určitě líbila - je v ní suchý kosatec a typově se podobá ..... hádej čemu (začíná to na H… :mrgreen: ). Měla jsem odstřik a brala bych ji všema deseti…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist