Naše drápky - aby byly zdravé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

colette11
Učednice 37 příspěvků 12.05.14 16:26
Naše drápky - aby byly zdravé

Začaly se mi strašlivě třepit a lámat nehty. Jasně, je po zimě, málo vitaminů atd., ale obvykle to s prvními slunečními paprsky přejde. Pořídila jsem OPI Nail Avoplex, ale zatím tedy pozitivní změnu nepozoruji. Co používáte, jednak tedy jako takové to SOS - aby se co nejrychleji pomohlo a dále potom jako takovou tu udržovačku?

Děkuji

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

JanickaOvecka
Znalkyně 287 příspěvků 12.05.14 16:39

na nehty mi zabírají vitamíny vápník+hořčík+zinek :) Kdysi jsem četla skvělé ohlasy na lak na špičky nehtů od firmy Mavala.. ale kvůli ceně jsem ho nikdy nevyzkoušela :roll:
Taky mi pomáhá často nehty mazat něčím vyživujícím nebo mastným, nemusí to být ani výrobek přímo určený na nehty a ruce :D
Jako udržovačka se mi osvědčily zpěvňovače Four Seasons a Ultra strong od Essence :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 8 odstřiků 37 vzorků V tužebníku 15 parfémů

colette11
Učednice 37 příspěvků 12.05.14 16:44

Jj, taky mažu - pořád dokola a dokola. Někdy si na noc do krému kápnu jojobový olej, ale za poslední 3 měsíce mám pocit, že to vše zhoršuju. Four Seasons - kde se kupuje, prosím? Pro Essence se stavím, až půjdu teď z práce a bude :D . Hezky už od dnešního večera se bude vše jen zlepšovat :P

JanickaOvecka
Znalkyně 287 příspěvků 12.05.14 17:10

Four Seasons se dá sehnat v lékárně :) ten essence jsem měla před změnou obalu.. tak snad nezměnili se vzhledem i složení :think: Asi si ho taky koupím, až spotřebuju, co mám doma :mrgreen:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 12.05.14 17:45

@colette11
Mívala jsem stejný problém, měkké třepivé nehty, časté záděrky ...... vyzkoušela jsem kde co mi kdo poradil, utratila jsem nemálo peněz za přípravky, které byly akorát na dvě věci (asi tušíte jaké), a po čase mi kamarádka poradila fintu, díky které mám dodnes nehty pevné, lesklé, netřepivé, které musím jen zapilovávat (stříháním je lámu).
Stačí na to úplně obyčejný olej (kromě motorového :lol: jakýkoliv) ..... asi půl deci oleje nalít do mističky a ohřát na teplotu, jakou snesete (cca 55-60 st.C), a konečky prstů v něm máčet tak dlouho, jak vydržíte, po chvilkách, dokud olej nevychladne. Pak otřít do sucha do ubrousku. Dělala jsem si tuto nehtovou lázeň 1-2× týdně a po cca měsíci už jsem registrovala zlepšení. Lakovala jsem jen laky od Gabriely Salvette, obsahují kvalitní zpevňovače.
Dnes si dělám nehtovou lázeň 1-2× do měsíce, spíš jen kvůli kůžičce kolem nehtů a jako prevenci proti záděrkám. Je to levné, sice babské, ale opravdu účinné.

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

dusty  12.05.14 17:48

Dermacol má veľmi dobré sérum Aloe Therapy :palec: . A pomáha kúpeľ v zohriatom mandľovom alebo olivovom oleji - ale musíš vydržať máčať v tom prsty aspoň 20 minút.

Unseen  12.05.14 18:32

@bab58
Jakýkoliv olej? Vyzkouším ještě dnes :mrgreen:.

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 12.05.14 18:43
@Unseen píše:
@bab58
Jakýkoliv olej? Vyzkouším ještě dnes :mrgreen:.

Normální, třeba slunečnicový, teď mám načatý Brolio, tady je princip v tom, aby byl co nejvíc horký.
Když jsem to prvně slyšela, kroutila jsem také nad tím očima i hlavou, ale mám to odzkoušené a komu jsem poradila, tak šíří dál, protože to fakt funguje.

Neluss
Učednice 209 příspěvků 12.05.14 20:11

S olejem musím souhlasit, jakýkoli ať slunečnicový, olivový … je dobrý jako lázeň s horkou vodou, když není čas,stačí potřít ruce troškou oleje,vmasírovat do nehtů a opláchnout co nejteplejší vodou :palec:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 33 vzorků V tužebníku 0 parfémů

colette11
Učednice 37 příspěvků 13.05.14 08:08
@bab58 píše:
@colette11
Mívala jsem stejný problém, měkké třepivé nehty, časté záděrky ...... vyzkoušela jsem kde co mi kdo poradil, utratila jsem nemálo peněz za přípravky, které byly akorát na dvě věci (asi tušíte jaké), a po čase mi kamarádka poradila fintu, díky které mám dodnes nehty pevné, lesklé, netřepivé, které musím jen zapilovávat (stříháním je lámu).
Stačí na to úplně obyčejný olej (kromě motorového :lol: jakýkoliv) ..... asi půl deci oleje nalít do mističky a ohřát na teplotu, jakou snesete (cca 55-60 st.C), a konečky prstů v něm máčet tak dlouho, jak vydržíte, po chvilkách, dokud olej nevychladne. Pak otřít do sucha do ubrousku. Dělala jsem si tuto nehtovou lázeň 1-2× týdně a po cca měsíci už jsem registrovala zlepšení. Lakovala jsem jen laky od Gabriely Salvette, obsahují kvalitní zpevňovače.
Dnes si dělám nehtovou lázeň 1-2× do měsíce, spíš jen kvůli kůžičce kolem nehtů a jako prevenci proti záděrkám. Je to levné, sice babské, ale opravdu účinné.
:kytka:díky, vyzkouším to taky. Už jsem to párkrát slyšela i četla, ale nějak jsem tomu nevěřila. Předpokládám, že po dobu intenzívní „kůry“ nehty nelakovat, jen prostě promašťovat. Ale co v tom oleji, kruci, je, že to pomáhá? Netuší někdo?

JanickaOvecka
Znalkyně 287 příspěvků 13.05.14 08:41
@bab58 píše:
laky od Gabriely Salvette, obsahují kvalitní zpevňovače.

Souhlasím.. laky od Gabriely jsou super! Navíc nádherné :srdce: Tu olejovou lázeň budu muset dneska vyzkoušet :lol:

colette11
Učednice 37 příspěvků 13.05.14 08:49

Taky miluju laky GS - teď ujíždím na STARS :mrgreen: . A od včera přemýšlím o tom modrém, nejdřív se mi nelíbil, ale vypadá na drápkách božsky :palec:

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 13.05.14 09:41
@JanickaOvecka píše:
Souhlasím.. laky od Gabriely jsou super! Navíc nádherné :srdce: Tu olejovou lázeň budu muset dneska vyzkoušet :lol:

Jedna kůra je málo, chce to opakovat několikrát po sobě.

@Neluss Ano, i tak se to dá řešit :palec:

@colette11 Já jsem si nehty klidně nalakovala, vždy tak za dvě hodiny po té kůře, ale pouze laky od GS - nevysušují, obsahují ceramidy a zpevňovače. Podle mě je to dost vysoká kvalita za poměrně směšnou cenu.

Když jsem o tom oleji slyšela poprvé, napadlo mne, že nehty musí spíše zjemnit, změkčit, ale opak je pravdou. Kamarádka měla kiosek, kde smažila bramboráky a langoše. Samozřejmě se nevyhnula kontaktu s horkým olejem, měla vždy nádherně dlouhé a upravené nehty a právě ta mne utvrdila v přesvědčení vyzkoušet.

colette11
Učednice 37 příspěvků 13.05.14 09:52

@bab58 je rozhodnuto! Jdu do toho, a ještě dnes! Jen se trochu bojím, že se nějak opařím nebo si jinak ublížím, jsem dost nešikovná.
To asi stačí dát v mističce na pár vteřin do mikrovlnky, žejo :D

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 13.05.14 10:03

@colette11
Přesně tak. Pocitově musí být hodně teplý, ale ne vroucí :lol: .

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist