Incanto Shine naslepo - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.02.12 14:55
Naslepo - ano nebo ne?

Ahoj,

možná Vám to bude znít hloupě, snad ale ne…na parfums.cz teď mají v akci Incanto Shine (vím, nijak závratná sleva, ale na parfums.cz ráda nakupuji). Bohužel nemůžu přijít na to, kde tuto vůni očichat, u nás ji nikde nemají, vzoreček se mi sehnat nepodařilo…ale četla jsem, že spousta holek do toho šla naslepo a líbila se jim. Fakt je to taková mainstreamová vůně?

Z jiných vůní mám JL Jeanne, Nina Ricci Nina, DG Light Blue, Moschino I love, uvažuji o koupi Versace Brigth Crystal a Armani Acqua di Gioa…

Mohla by se mi Shine líbit?

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

EvulinkaH
Nevyléčitelná závislačka 1107 příspěvků 20.02.12 14:59

Těžko říct :lol:
Mně se taky líbí DG Light Blue a ten Armani a Moschino taky (ostatní vůně neznám)a koupila jsem vzorek Incanto Shine z XP hned po Novém roce a líbí se mi rovněž. takže zkus. jen mě potom nekamenuj :dance:

Na poličce 19 parfémů 86 miniatur 35 odstřiků 1174 vzorků V tužebníku 23 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 20.02.12 15:04

Pokud na parfums ráda nakupuješ, protože mají prodejnu v Brně, tak si počkej pár dní na otevření prodejny v Brně od xparfémů (alespoň ji slibovali) a kup si vzoreček nebo tam třeba budou mít tester, myslím, že je lepší vůni zkusit.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 20.02.12 15:11

a nevíš kde a kdy přesně by ta prodejna měla být otevřena? díky moc…

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 20.02.12 15:15

Ona je zmínka pod xparfémy. Bude někde blízko středu města, dostupná MHD a xparfémy slibovali, že snad na konci února. Bohužel přesnější informace pan Heger neuvedl.Má být i nějaká slevová akce pro první týden. Tak snad se to opravdu rozběhne.

Už jsem našla:http://www.arome.cz/…ankovani/58/ Úplně dole.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 20.02.12 15:41

…mne sa celkom paci kupovat na slepo..pokial o nie su zavratne sumy..je to taky adrenalin…par voni sice nevyslo, ale nie je nic lepsie ako to napatie, ktore citim, ked cakam na balicek:)

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Pani Parzer
Učednice 178 příspěvků 20.02.12 15:42

…vzorku by si mohla zohnat na xparfemoch, odstreky tam objdnavam a je to OK…do dvoch dni to mam na Slovensku.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 20.02.12 17:06

Veneo, já myslím, že Incantem nic nezkazíš. Zvláště líbí-li se Ti ty vůně, které jsi uvedla. Já jsem tak před asi 3 roky kupovala naslepo Eclat a dodnes pamatuju na ten adrenalin prvního nákupu naslepo :lol: Nelitovala jsem, ale samozřejmě záleží na Tobě :mavam:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 20.02.12 17:25

Taky jsem ho kupovala na slepo, někde bylo v komentářích, že trochu připomíná Lanvin Eclat D'Arpege, ten je ale mnohem lepší, Shine je „vodička“ podobného typu, pokud si se svým nevyčichaným nosem mohu dovolit takové přirovnání. Každopádně, Lanvin jsem si koupila už několikrát, Shine bych si už nekoupila, ale otestováno mám :D .

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

MonicaNY
sv. Parfema z Kecálburgu 3460 příspěvků 20.02.12 19:48

Shine bych se nebála, sama jsem ji kdysi koupila na slepo. Je to vcelku nekonfliktní vůně. Mám kosmetické studio a zrovna Shine se mým zákaznicím dost líbila, často mi ji chválily. A i když se někde podíváš po recenzích, všude je dost chválená. Já mám z Incant nejraději Heaven a pak právě Shine.

Na poličce 432 parfémů 0 miniatur 181 odstřiků 289 vzorků V tužebníku 12 parfémů

nováčik
Znalkyně 267 příspěvků 20.02.12 19:50

Mám veľmi rada Jeanne od Lanvinu a na poličke mám aj Incanto Shine. Myslím si, že aj kúpu naslepo nebudeš ľutovať, príjemná, ľahká, pekná vôňa,ktorá sa určite minie.

Na poličce 12 parfémů 3 miniatury 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Siska I.
Parfémová maniačka 515 příspěvků 20.02.12 19:53

Venea, taktiež si myslím, že pri vôňach, ktoré si spomenula, by sa ti Incanto Shine mohlo páčiť. Plus-mínus sú to presne vône, ktoré obľubuje moja sestra a to Incanto sa jej taktiež páči. Ale zase nezaručujem na 100%, že sa bude páčiť aj tebe.

Na poličce 11 parfémů 3 miniatury 3 odstřiky 26 vzorků V tužebníku 32 parfémů

martisisinka
Učednice 245 příspěvků 20.02.12 19:59

Taky si myslím, že tím nic nezkazíš. Vůně, které používáš jsou si typově podobné. Mně se taky líbí tyto vůně, mám DG LB…ale měla jsem vzoreček Incanto Shine a na mně nechutně zkysla, takže být tebou, raději opravdu někde vyzkouším.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

vanity
Parfémová maniačka 870 příspěvků 20.02.12 20:04

pozri x-parfemy,je tam pozoruhodný výber vzoriek ,určite najprv vyskúšaj,pri tej príležitosti sa Ti určite oplatí objednať z viacerých a nakoniec ťa namotá niečo úpne iné ;) Jak to tak už chodí…

Na poličce 19 parfémů 4 miniatury 10 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Convalaria
Učednice 110 příspěvků 20.02.12 20:40
martisisinka píše: … měla jsem vzoreček Incanto Shine a na mně nechutně zkysla, takže být tebou, raději opravdu někde vyzkouším.

Na mě zase výrazně zesládne. :D

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist