Natura Siberica

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 21.07.13 17:56
Natura Siberica

Přidávám tuto ruskou značku, protože s ní mám výborný zkušenosti. Zatím mám od nich hydratační šampon na suchý vlasy, sprchovej gel s kosatcem a levandulí a cedrovou koupelovou pěnu. Všechy krásně voní (zvlášť cedrová pěna!), vzhledem k velikosti balení jsou za rozumnou cenu, mají šikovný dávkovače a fungujou, jak maj. Šampon výborně hydratuje a vlasy mi připadají vzdušnější, sprcháč je velice příjemnej konzistencí i mydlivostí a nevysušuje mě (+aromaterapeutická vůně) a cedrová pěna fantasticky voní a fakt mě uvolňuje (což asi bude mít na svědomí i ta půlhodina ve vaně). Zkrátka chválím a určitě od nich ještě leccos zkusím.
(K dostání např. v BIOOO v Kotvě nebo český eshopy)

Máte s touhle značkou zkušenosti? Máte tip na něco např. z jejich obličejový kosmetiky?

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.07.13 20:40

šampon + balzám objem a hydratace na suché vlasy - parádní, spokojenost s obojím. vlasy jsou hydratované, hebké a dobře se rozčesávají, pokožka hlavy nesvědí.

odličovací pěna na oči - nevyhovuje mi pěnová konzistence a příliš citlivá teda není, oči mě štípou, když se do nich náhodou dostane. odličuje dobře, ale při cestování může protíkat přes závit. vadí mi pro tento účel i výraznější parfemace.

propolisové ručně dělané mýdlo - údajně antiseptické, no dejme tomu, ale dost vysušuje.

jemný peeling na suchou pleť - paráda, opravdu jemný (drobná zrníčka) a moc příjemný.

krém na citlivou pleť denní + noční - noční budiž, ale málo hydratující, denní hrůza, pleť byla napnutá a vytvořil jakoby vrstvičku než aby se vsákl. znovu nekoupím.

čistící fluid na citlivou pleť - konzistence zcela totožná jako pleťové mléko, odličuje dobře, opět bych ocenila jemnější parfemaci v tomto případě. na oči nejde použít, štípal by.

krémové mýdlo hydratační (to v balení s pumpičkou) - moc teda nehydratuje a málo pění na to, že stejně obsahuje sulfát. podle výrobce je na ruce, no já se to pokusila použít na tělo, ale znovu nekoupím. parfemace příjemná.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 21.07.13 22:07

Mám jen růžové odličovací mléko a je dokonalé!! Neštípe, nejsem červená a podrážděná, odlíčí i řasenku a krásně voní, chystám se i na šampony, ale tam mě odrazuje velikost balení..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 21.07.13 22:12

@andry

Tak to vypadá, že pleťová kosmetika neni vcelku žádná bomba. Jinak co jsem koukala po netu, tak tělovka má většinou od bloggerů výborný reference, o pleťovce jsem moc ohlasů nenašla.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.07.13 22:23

@moudjahidine které konkrétní výrobky například?
z pleťovky odvařená moc nejsem (až na ten peeling, a čistící „fluid“ je ok), to je pravda, ale šampony otestuju ještě určitě další.
jestli chceš, pošlu ti vzorky toho, co se dá smysluplně umístit do kalíšku.

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 21.07.13 22:40

@andry

co jsem koukala, tak jsou chválený hlavně šampony na suchý vlasy, kondicionéry, vesměs všechny sprcháče a ta jejich SPA řada. A pak taky ty speciální černý mejdla, ale o nich nic bližšího nevim.

@melisaa
no je pravda, že ta balení nejsou zrovna mini, takže když chceš jen testovat a nevyjde to, tak to je kýbl zbytečnosti. Já dřív taky neměla ráda velký balení, ale poslední dobou mi dost vyhovujou, mam pak mnohem větší motivaci to fakt používat a nesyslit hromadu flaštiček jak mešuge :)

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 23.07.13 09:17

Mám, používám, manžel dovezl z Ruska. Se vším spokojenost. Uvedené složení odpovídá Weledě, parfemace je velmi příjemná, žádné negativní reakce nemám. Za ty penííze veliká spokojenost.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 696 příspěvků 23.07.13 19:56

Mám noční krém anti-age, ale na mou mastnou pleť to není, na den krém pro mastnou a smíšenou pleť s jerlínem japonským, má SPF 15, ale opět nic pro mě, dále hydratační mýdlo na ruce - nepřijde mi nic extra a nakonec sprchový gel antistres - ten mě pro změnu vysušuje. Všechny výrobky ale mají krásné balení a příznivou cenu.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.13 01:41

tonizující pleťové mléko pro mastnou a smíšenou pleť - pokud hledáte odličovadlo, co není hutné jako klasická pleťová mléka (toto má konzistenci jakoby mléka kříženého s gelem), určitě zkuste. za mě spokojenost.

šampon pro slabé vlasy „výživa a energie“ - myslím, že vlasy jsou vyživené ještě líp než po tom na objem a hydrataci, co mám taky. rovněž spokojenost.

luci.b
Nováček 10 příspěvků 15.05.14 19:21

Měla jsem denní i noční krém pro citlivou pleť a za mě naprostá spokojenost. Není kdovíjak výživný (hlavně ten denní), ale v kombinaci s nočním pro mou ne úplně suchou pleť v pohodě. Taky jsem měla sprchový gel Tonizující a naprostá spokojenost. Krásně voněl, nevysušoval, balení s pumpičkou bylo super. Za sebe můžu doporučit a na šampony se chystám.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Persefóne
Znalkyně 428 příspěvků 16.05.14 20:04

Ja mam len sprchace…su moc fajn, najviac mi vyhovuje ze maju pumpicku..a vonaju velmi naturalne, aj ked jemne /po sprche zial uz nic necitim/ Sestra ma od tejto znacky skoro vsetko a chvali moc :)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 54 odstřiků 173 vzorků V tužebníku 10 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 17.05.14 00:02

V Bratislave majú Natura Siberica vo Fresh Markete. Kúpila som si denný krém na citlivú pleť. Skúšala som ho v obchode, neštípal. Prvé plus. Keď ho vyskúšm, poreferujem.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 04.06.14 20:13

Zkoušela jsem krém na smíšenou pleť, naprostá spokojenost. Hezky voní (ale ne příliš), není ani moc výživný, ani málo, dobře se vsákne.
Pak ještě odličovací mléko - taky výborné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2628 příspěvků 09.06.14 08:31

mám objednaný šampon a kondicionér, tak jsem docela zvědavá. Nevíte, prosím, někdo, zda ty šampony jsou bezsulfátové?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 27 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 01.07.14 19:11

@Magnolie1
už to není aktuální, ale tady mají vypsané složení:
 http://www.happyhemp.cz/…-lesk-400ml/

Já používám jejich obohacené pleťové tonikum proti stárnutí, je úžasné, mohu vřele doporučit, konečně jsem našla adekvátní náhradu za zrušou Weledu.
http://www.happyhemp.cz/…rnuti-200ml/
Hydratační pleťové mléko je taky naprosto úžasné, za ty peníze je to paráda.
http://www.happyhemp.cz/…mleko-200ml/
Další skvělý výrobek, který jsem si koupila opakovaně je krém-sérum na ruce anti- age. V nabídce mají dva do 40-ti let a po 40. Já už jsem po :D takže tento:
http://www.happyhemp.cz/…ti-age-75ml/
Vřele doporučuji, zapomenete na všechny ostatní.
Ještě jsem měla liftingový denní a noční krém + séra, ale kromě toho, že se dají znovu naplnit, což jsem u tohoto balení ještě nikdy neviděla, mi přijdou normální. Arganový olej nepřekonaly, takže se k nim už nebudu vracet. :) Ta Séra se mi zdají lepší. Ještě mám dvě pleťové masky a jsou taky fajn, stojí za vyzkoušení. Obchod z odkazů můžu také doporučit, už pár let u nich nakupuji, jsou spolehliví a mají dobré ceny. ;)

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist