Natura Siberica

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 21.07.13 17:56
Natura Siberica

Přidávám tuto ruskou značku, protože s ní mám výborný zkušenosti. Zatím mám od nich hydratační šampon na suchý vlasy, sprchovej gel s kosatcem a levandulí a cedrovou koupelovou pěnu. Všechy krásně voní (zvlášť cedrová pěna!), vzhledem k velikosti balení jsou za rozumnou cenu, mají šikovný dávkovače a fungujou, jak maj. Šampon výborně hydratuje a vlasy mi připadají vzdušnější, sprcháč je velice příjemnej konzistencí i mydlivostí a nevysušuje mě (+aromaterapeutická vůně) a cedrová pěna fantasticky voní a fakt mě uvolňuje (což asi bude mít na svědomí i ta půlhodina ve vaně). Zkrátka chválím a určitě od nich ještě leccos zkusím.
(K dostání např. v BIOOO v Kotvě nebo český eshopy)

Máte s touhle značkou zkušenosti? Máte tip na něco např. z jejich obličejový kosmetiky?

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.07.13 20:40

šampon + balzám objem a hydratace na suché vlasy - parádní, spokojenost s obojím. vlasy jsou hydratované, hebké a dobře se rozčesávají, pokožka hlavy nesvědí.

odličovací pěna na oči - nevyhovuje mi pěnová konzistence a příliš citlivá teda není, oči mě štípou, když se do nich náhodou dostane. odličuje dobře, ale při cestování může protíkat přes závit. vadí mi pro tento účel i výraznější parfemace.

propolisové ručně dělané mýdlo - údajně antiseptické, no dejme tomu, ale dost vysušuje.

jemný peeling na suchou pleť - paráda, opravdu jemný (drobná zrníčka) a moc příjemný.

krém na citlivou pleť denní + noční - noční budiž, ale málo hydratující, denní hrůza, pleť byla napnutá a vytvořil jakoby vrstvičku než aby se vsákl. znovu nekoupím.

čistící fluid na citlivou pleť - konzistence zcela totožná jako pleťové mléko, odličuje dobře, opět bych ocenila jemnější parfemaci v tomto případě. na oči nejde použít, štípal by.

krémové mýdlo hydratační (to v balení s pumpičkou) - moc teda nehydratuje a málo pění na to, že stejně obsahuje sulfát. podle výrobce je na ruce, no já se to pokusila použít na tělo, ale znovu nekoupím. parfemace příjemná.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 21.07.13 22:07

Mám jen růžové odličovací mléko a je dokonalé!! Neštípe, nejsem červená a podrážděná, odlíčí i řasenku a krásně voní, chystám se i na šampony, ale tam mě odrazuje velikost balení..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 21.07.13 22:12

@andry

Tak to vypadá, že pleťová kosmetika neni vcelku žádná bomba. Jinak co jsem koukala po netu, tak tělovka má většinou od bloggerů výborný reference, o pleťovce jsem moc ohlasů nenašla.

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 21.07.13 22:23

@moudjahidine které konkrétní výrobky například?
z pleťovky odvařená moc nejsem (až na ten peeling, a čistící „fluid“ je ok), to je pravda, ale šampony otestuju ještě určitě další.
jestli chceš, pošlu ti vzorky toho, co se dá smysluplně umístit do kalíšku.

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4063 příspěvků 21.07.13 22:40

@andry

co jsem koukala, tak jsou chválený hlavně šampony na suchý vlasy, kondicionéry, vesměs všechny sprcháče a ta jejich SPA řada. A pak taky ty speciální černý mejdla, ale o nich nic bližšího nevim.

@melisaa
no je pravda, že ta balení nejsou zrovna mini, takže když chceš jen testovat a nevyjde to, tak to je kýbl zbytečnosti. Já dřív taky neměla ráda velký balení, ale poslední dobou mi dost vyhovujou, mam pak mnohem větší motivaci to fakt používat a nesyslit hromadu flaštiček jak mešuge :)

elisa
Parfémová maniačka 585 příspěvků 23.07.13 09:17

Mám, používám, manžel dovezl z Ruska. Se vším spokojenost. Uvedené složení odpovídá Weledě, parfemace je velmi příjemná, žádné negativní reakce nemám. Za ty penííze veliká spokojenost.

Na poličce 15 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Insolence
Parfémová maniačka 697 příspěvků 23.07.13 19:56

Mám noční krém anti-age, ale na mou mastnou pleť to není, na den krém pro mastnou a smíšenou pleť s jerlínem japonským, má SPF 15, ale opět nic pro mě, dále hydratační mýdlo na ruce - nepřijde mi nic extra a nakonec sprchový gel antistres - ten mě pro změnu vysušuje. Všechny výrobky ale mají krásné balení a příznivou cenu.

Na poličce 36 parfémů 0 miniatur 17 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 29.08.13 01:41

tonizující pleťové mléko pro mastnou a smíšenou pleť - pokud hledáte odličovadlo, co není hutné jako klasická pleťová mléka (toto má konzistenci jakoby mléka kříženého s gelem), určitě zkuste. za mě spokojenost.

šampon pro slabé vlasy „výživa a energie“ - myslím, že vlasy jsou vyživené ještě líp než po tom na objem a hydrataci, co mám taky. rovněž spokojenost.

luci.b
Nováček 10 příspěvků 15.05.14 19:21

Měla jsem denní i noční krém pro citlivou pleť a za mě naprostá spokojenost. Není kdovíjak výživný (hlavně ten denní), ale v kombinaci s nočním pro mou ne úplně suchou pleť v pohodě. Taky jsem měla sprchový gel Tonizující a naprostá spokojenost. Krásně voněl, nevysušoval, balení s pumpičkou bylo super. Za sebe můžu doporučit a na šampony se chystám.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 24 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Persefóne
Parfémová maniačka 564 příspěvků 16.05.14 20:04

Ja mam len sprchace…su moc fajn, najviac mi vyhovuje ze maju pumpicku..a vonaju velmi naturalne, aj ked jemne /po sprche zial uz nic necitim/ Sestra ma od tejto znacky skoro vsetko a chvali moc :)

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 59 odstřiků 282 vzorků V tužebníku 9 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 17.05.14 00:02

V Bratislave majú Natura Siberica vo Fresh Markete. Kúpila som si denný krém na citlivú pleť. Skúšala som ho v obchode, neštípal. Prvé plus. Keď ho vyskúšm, poreferujem.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 04.06.14 20:13

Zkoušela jsem krém na smíšenou pleť, naprostá spokojenost. Hezky voní (ale ne příliš), není ani moc výživný, ani málo, dobře se vsákne.
Pak ještě odličovací mléko - taky výborné.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů

Magnolie1
sv. Parfema z Kecálburgu 2874 příspěvků 09.06.14 08:31

mám objednaný šampon a kondicionér, tak jsem docela zvědavá. Nevíte, prosím, někdo, zda ty šampony jsou bezsulfátové?

Na poličce 16 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Jitka
sv. Parfema z Kecálburgu 2219 příspěvků 01.07.14 19:11

@Magnolie1
už to není aktuální, ale tady mají vypsané složení:
 http://www.happyhemp.cz/…-lesk-400ml/

Já používám jejich obohacené pleťové tonikum proti stárnutí, je úžasné, mohu vřele doporučit, konečně jsem našla adekvátní náhradu za zrušou Weledu.
http://www.happyhemp.cz/…rnuti-200ml/
Hydratační pleťové mléko je taky naprosto úžasné, za ty peníze je to paráda.
http://www.happyhemp.cz/…mleko-200ml/
Další skvělý výrobek, který jsem si koupila opakovaně je krém-sérum na ruce anti- age. V nabídce mají dva do 40-ti let a po 40. Já už jsem po :D takže tento:
http://www.happyhemp.cz/…ti-age-75ml/
Vřele doporučuji, zapomenete na všechny ostatní.
Ještě jsem měla liftingový denní a noční krém + séra, ale kromě toho, že se dají znovu naplnit, což jsem u tohoto balení ještě nikdy neviděla, mi přijdou normální. Arganový olej nepřekonaly, takže se k nim už nebudu vracet. :) Ta Séra se mi zdají lepší. Ještě mám dvě pleťové masky a jsou taky fajn, stojí za vyzkoušení. Obchod z odkazů můžu také doporučit, už pár let u nich nakupuji, jsou spolehliví a mají dobré ceny. ;)

Na poličce 28 parfémů 13 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist