Náušnice a propichování uší

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 13:27

… zvláštní, jak propíchnuté uši jsou pro mnoho lidí, úplná samozřejmost, ale jak je dírka někde jinde - problém … … já neměla ani ty uši ( propíchnuté :D ), takže pak jsem to doháněla a dírek mám všude požehnaně :mrgreen: … abych nakonec nenosila nic ani v těch uších … v pupíku se mi náušnice hodně líbila, ani mi tam narozdíl od ostatních míst nezavazela,… ale po dítěti nemám břicho zrovna v takové formě, že bych na něj musela upozorňovat …

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 16.07.09 13:35
evixx píše: … zvláštní, jak propíchnuté uši jsou pro mnoho lidí, úplná samozřejmost, ale jak je dírka někde jinde - problém …

Pro mnoho lidí jsou dírky v uších nutnost!!! Zvláště u holčiček se každej diví jak divizna, že nemají náušničky. Že moji dceru kvůli tomu každej považuje za chlapečka, už jsem si zvykla. :mrgreen: Uši jí nechám propíchnout, až sama bude chtít. A co všechno si sama nechá propíchnout v -nácti, na to teď radši nemyslím.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.07.09 14:19

… mít holčičku, také nechám toto rozhodnutí na ní

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 16.07.09 15:23

tak nevim, ja sice nausnice nenosim, ale jsem rada, ze ty dirky v usich mam, a nemusim si je tam nechat delat. Kdyz jdu na ples, rada do nich soupnu nausnice (i kdyz to chvili trva, nez to proleze, trosku to zarusta :)) ), ty dirky nijak nehyzdej

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 16.07.09 15:44

já bych mít ďurky vůbec nemusela :lol:

… nevím, kde mi to tenkrát naši nechávali dělat, ale asi u kováře, protože mám díry jak do vrat a když nemám zrovna náušnice, prý je skrz ně vidět :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 16.07.09 15:50

Tak to mne pripadajú náušnice v uchu diametrálne odlišne, ako piercingy inde na tele. Uznávam, že je to vplyvom zaužívaného stereotypu :oops: ale bez náušníc sa cítim ako nahá, každý deň si dávam iné podľa oblečenia, väčšínu si sama vyrábam- je to len bižu, ale dodá oblečeniu aj výrazu úplne iný ráz. Mám rada veľké, malé, výrazné farby, aj jemné a elegantné 8)

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 16.07.09 19:00

Dierky som si dobrovolne nechala urobit az v 17, takze za chlapecka som bola dlho predlho, az pokym mi nenarastli vlasy po pas. Potom usi uz vidiet nebolo.

Jedine, co mozem nosit je zlato. Po akomkolvek inom kove sa zo mna stava opuchnuty sysel smrcnuty princom Charlesom. Strasne sa mi pacia perly , takze teraz setrim na nejake hnusne predrazene tahitske so zlatymi nausnicami. Mozno raz..ach.

Bizu milujem, ale nemozem to takmer ani chytit do ruky, vsade je nikel, chrom a neviem co este, takze sa mozem len a len divat.V usiach sa mi paci klasika - jeden par a dost.
Nevadi mi ani jemny piercing, malicky kamienok v nose, kruzok v pupku, ale iba jeden, soliter. :wink:

Tak isto vnimam prstene, ak prsten nosim, tak len jeden. Nemusim, ak niekto nosi cely svoj majetok na rukach, kolegyna nosila na kazdom prste minimalne 1 prsten, niekde aj 2…po case prisli na rad prsty na nohach.
Ale najviac milujem rajcovne pol kilove zlate retaze na chlpatom panskom hrudniku 8) no nepodlahnite :lol:

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 16.07.09 19:37

Holčičce jsem nechala propíchnout ouška hned v porodnici, asi jsem staromódní, ale k holčičce náušničky prostě patří.. :lol:

Když se narodil kluk, tak jedna maminka nechala hned v porodnici propíchnout jednu dírku chlapečkovi a nasadila hned náušničku..V tomto případě bych opravdu nechala rozhodnutí na něm..

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 16.07.09 19:57

Já mám holky 3 a všem jsem nechala naušnice píchnout hned, jsem taky asi staromodní a přišlo mi, že až budou velké, budou je určitě chtít a zbytečně je to bude bolet. Jako miminka si to nepamatují :lol: a nemůžou se na mě zlobit. Zarůst dírky si můžou nechat vždycky, to už nebolí :wink:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 21:15

já mám v každém uchu dírky dvě, nosím tedy i náušnice po dvou, jedny vepředu výraznější a za nimi bud malé pecičky nebo ted mám malinkou kostičku - je to vlastně jen kostička z bílého kamínku zasazená v bílém zlatě.. zato ségra si na škole sama!! propíchala do jednoho ucha asi 8 dírek!! to už je taky ale skoro 20 let, dělala si to sama zavíracím špendlíkem :roll:

jinak mít holčičku, automaticky jí nechám hned po narození píchnout ouška

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 16.07.09 21:22

Měla jsem několikrát piercing v nose…
Přes poznámky okolí (nebo právě proto), že mám velikej orlí frňák jak rabín, jsem si ho pořídila. :D

Poprvé jsem si ho drsně propíchla sama ve 13 letech!!! :shock: což dnes nechápu… a pochopitelně zarostl…a podruhé mi udělala piercing do nosu kamarádka (konečně odborně!) a ten vydržel do doby, než jsem si ho před nedávnem sama omylem vytrhla…nj, šikovná cérka su…tak teď sbírám odvahu na třetí pokus a uvidím…

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 16.07.09 21:26

Já si píchala sama dírky tři…ne špendlíkem, ale nahřátou jehlou…takže nosím dvě výrazné dlouhé náušnice, na jednom uchu dvě pecičky k tomu a na druhém delfínka.. :lol:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.07.09 21:29

Dejna - našla jsem moře společných rysů s Marci64, ale koukám, že k tobě mám taky hodně blízko :D :D

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 16.07.09 21:30

:lol: Taky jsem si všimla. :lol:

To že máme hodně společného…i té blízkosti v km… :lol:

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 16.07.09 21:30

:roll: taky jsem si přidělávala dírky na uchu zavíracím špendlíkem :roll: ted mám na jednom uchu 2,na druhém 3,ale nosím jen dvojí náušnice :oops:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist