Názor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome evka
Učednice 140 příspěvků 20.04.09 21:33
Názor

Dievčatá,
dnes sa mi stala taká nepríjemnosť a zaujímalo by ma, čo si o tom myslíte?
Reagovala som na ponuku odstreku parfému Fleurs d´Oranger od Serge Lutens a tiež som zaňho vopred zaplatila /vrátane poštovného/.
Aké však bolo moje prekvapenie - odstrek parfému mi prišiel vo fľaštičke v ktorej bol pôvodne parfém vône EAU de PARFUM nature flore IRIS od L´OCCITANE a voňal inak ako originál. Iba z časti bolo matne cítiť ako Fleurs d´Oranger. Keď som odstrek reklamovala a poslala som ho hneď naspäť /na moje náklady/ cítila som sa hlúpo lebo predávajúca mi napísala, že keď sa mi parfém nepáči, peniaze mi vráti, ale cítila som, že je urazená ako by som ja bola na chybe. Ja originál vône Fleur d´Oranger poznám, páči sa mi a tešila som sa naňho, tak som sa cítila trapne ako nejaká vinníčka, ktorá si niečo vymýšľa nič jej nie je dobré. Fakt neviem čo si mám myslieť… :cry: :roll:

Na poličce 24 parfémů 3 miniatury 35 odstřiků 62 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 20.04.09 21:42

Myslím, že se nemusíš cítit trapně. Dovedu si představit, že parfém voněl jinak. Odstřiky by se neměly plnit jinam, než do prázdných a předtím nepoužitých flakonků. Vůně, která v nich byla předtím, totiž jen tak nevyprchá.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 20.04.09 22:09

Souhlasím s Klubkem. Evko, udělala jsi dobře, že jsi odstřik vrátila.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 20.04.09 22:16

taky souhlas!! to je taky nápad dát takhle drahou vůni do použitého flakonu :smack: jak už bylo někde napsáno, jsou to jednorázové obaly

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 20.04.09 23:08
Evka píše:
Dievčatá,
Reagovala som na ponuku odstreku parfému Fleurs d´Oranger od Serge Lutens a tiež som zaňho vopred zaplatila /vrátane poštovného/.
Aké však bolo moje prekvapenie - odstrek parfému mi prišiel vo fľaštičke v ktorej bol pôvodne parfém vône EAU de PARFUM nature flore IRIS od L´OCCITANE a voňal inak ako originál. Iba z časti bolo matne cítiť ako Fleurs d´Oranger. Keď som odstrek reklamovala a poslala som ho hneď naspäť /na moje náklady/ cítila som sa hlúpo lebo predávajúca mi napísala, že keď sa mi parfém nepáči, peniaze mi vráti, ale cítila som, že je urazená ako by som ja bola na chybe. Ja originál vône Fleur d´Oranger poznám, páči sa mi a tešila som sa naňho, tak som sa cítila trapne ako nejaká vinníčka, ktorá si niečo vymýšľa nič jej nie je dobré. Fakt neviem čo si mám myslieť… :cry: :roll:

ahem, baba ti namíchá kdovíco a TY se cítíš trapně? Mýlím se, nebo mi to připomííná tradiční českou výchovu dívek ve smyslu Drž hubu, nestěžuj si a seď v koutě, jinak jsi [doplňte si dle chuti něco ošklivého]?

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

sLenka
Parfémová maniačka 985 příspěvků 21.04.09 07:48

Přesně tak, myslím, že každá z nás by se měla snažit aby kupující dostala to NEJ … Jak z úcty k druhému, tak z úcty k vůni …

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 21.04.09 12:45
Lenka píše: … Jak z úcty k druhému, tak z úcty k vůni …

pod tohle se plně podepisuji, krásně vyjádřeno

Zpočátku když byl ještě refan úzkoprofilové zboží tak jsem zkusila 2 kusy vyvářet a vyvětrat. Ze skla se sice vůně ztratila ale v umělé části odér zůstal, takže jsem se 3 dny zbytečně trápila vyvařením, pak jsem flakony použila k dryjákovým vůním které ten odér přehlušily a nosila je do práce. Přesto jsem vždy po stříknutí měla pocit závanu původní vůně.

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 21.04.09 18:21
moajli píše:
Lenka píše: … Jak z úcty k druhému, tak z úcty k vůni …

pod tohle se plně podepisuji, krásně vyjádřeno

Zpočátku když byl ještě refan úzkoprofilové zboží tak jsem zkusila 2 kusy vyvářet a vyvětrat. Ze skla se sice vůně ztratila ale v umělé části odér zůstal, takže jsem se 3 dny zbytečně trápila vyvařením, pak jsem flakony použila k dryjákovým vůním které ten odér přehlušily a nosila je do práce. Přesto jsem vždy po stříknutí měla pocit závanu původní vůně.

Proto nepoužívám refany (ohavný předmět, ohavný název), ale zkumavky na geologické vzorky. Ať si s tím příjemce dělá, co chce. Já si přelívám do prázdných skleněných flakonů od čehokoli - což dělám, i když se mi nechce tahat po kapsách megaláhev.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 21.04.09 18:25

Ohavný název (Refan) - ano, ohavný předmět - to bych neřekla, specielně flakonek Juli (12 ml) je celkem povedený a důstojný i pro dražší vůně.
Jakoukoli vůni plním jen do nového flakonku. A ani sama jsem se nestkala s tím, že by mi někdo poslal vůni naplněnou do již použitého flakonku.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.04.09 18:45

ja parkrat dostala vzorek ve zkumavce od neceho jineho, a osobne se jich opet rada zbavim, nejak neverim tomu, ze ta vune z nich voni stejne jako original, kdyz ampulka uz byla predtim pouzita. Sklo se mozna vymyje, ale plastova cast se bohuzel samotna koupit neda, nebo o tom nevim.

Skoda, ze se nevyrabi jen ty nove rozstrikovace, bez skla.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

ppjmh
Znalkyně 336 příspěvků 22.04.09 10:54

Několikrát jsem zkoušela refany čistit, ale taky jsem neuspěla. Vypotřebované nemilosrdně vyhazuju, nebo je dávám na hraní neteři, která si do nich nalije vodu, která často ještě slabounce voní a je spokojená, že má voňavku jako velká slečna :)

Na poličce 15 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

Magda
Nevyléčitelná závislačka 1112 příspěvků 22.04.09 11:18

Zkumavky od ostřiků a vypotřebované refany dávám mezi prádlo do skříní … a následně vyhazuji

Na poličce 51 parfémů 4 miniatury 14 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 22.04.09 11:54

Refany opravdu nejsou recyklovatelné. Dalším naplněním se vůně jen znehodnotí. Taky bych reklamovala.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 22.04.09 11:59
gentiana píše:
Evka píše:
Dievčatá,
ahem, baba ti namíchá kdovíco a TY se cítíš trapně? Mýlím se, nebo mi to připomííná tradiční českou výchovu dívek ve smyslu Drž hubu, nestěžuj si a seď v koutě, jinak jsi [doplňte si dle chuti něco ošklivého]?

Doufám :wink: , že jsi to té dotyčné napsala do hodnocení! Jako varování pro ostatní.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 22.04.09 12:53

Ja som tu už niekde písala, že som si celkom slušne vyčistila Refan od L'Instantu tak, že som ho kolom-dokola umývala asi 3-4 dni v umývačke. Samozrejme, že som ho potom použila len pre seba, odstrekla som si tam pre seba CKin2U a Guerlain vôbec necítim. Odporúčam vyskúšať umývačku :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist