Názory na By Kilian

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 19.05.09 21:34
Nazory na By Kilian

Jak se to tu zacalo hemzit odstriky a vzorky techto drahych vuni, zacala jsem byt zvedava. Tri vzorky uz mam doma, a musim rict, ze nechapu.

Vsechny ty vune mi prijdou jako podomacku slite olejicky. Silne, tezke, nezajimave. Neumim si predstavit ze by tim mela vonet nejaka zena.
Jak tyto vune vnimate vy ostatni?

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Ukázat značku By Kilian

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 19.05.09 22:07

Tak já nemůžu říci, že by se mi líbily úplně všechny a hrozně moc, ale nepřijdou mi ani silné, ani těžké, ani nezajímavé. :P

A Liaisons Dangereuses se mi líbí vyloženě hodně moc, chtěla bych ji. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 20.05.09 22:57

Mi to nedalo a zrovna zkousim dve co mam od Ivet1 - Love a take Liasons
Liasons se mi rovnez zda jako velmi pekna a povedena, neni ani plitka, ani tezka. Je znat, ze je to velka ovocna smes, ale je hezky uhlazena, pronika z ni vanilka, mene uz kupodivu jinak stiplava skorice, citim i dreva, ale cesticku si rovnez najde i ruze.
Zato Love je trosku zvrhly vytvor. Jedine co mi z ni vlastne vychazi je mandlove aroma, takovy ten koncetrovany vytazek, co se dava treba do mandloveho testa - je to skoro identicke - velmi silne, ostre a horko-sladke. I takto na testovaci chut vazne dryak, nedovedu si predstavit, ze bych se s necim takovym mela vonet, asi bych to neustala ani ve velmi malem mnostvi… i s tou kapkou na zapesti si pripadam jak cukrarka, i kdyz po dobre pul hodince uz to aroma trochu vyprchalo a zaklad ji trochu zjemnil, ale stejne je to zvlastni a stale jsem u horkych madli, u Amareta. V tomto pripade to vidim tak, jako kdyz Pejsek a Kocicka pekli dort, tak tam nahazeli vsechno, co meli radi, ale to nemeli delat!

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.05.09 00:00

jo tak s popisem Love souhlasim :D druha co jsem zkousela je Taste of heaven, to je jakasi smes tea tree olejicku, matoveho oleje, nejakeho sladkeho cehosi.. mozna i naky ty potravinarsky prichute bych tam nasla, celek je divnej no.

Je fakt, ze po case se ty vune trosku rozlezi a zjemni, pak dokonce skoro nejsou citit, takze prijemna s nima muze byt tak hodina.

Liasons jsem zkousela taky, asi je nejlepsi, ale stejne me nejak nezaujal

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 21.05.09 09:08

Mě osobně neoslovila fa by Kilian. Vyzkoušla jse, Love a Liaisons Dangereuses. Zdají se mi vůně laciné a mainstreamové. Příznivkyním se za můj názor omlouvám. :oops:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 21.05.09 09:10
WildOrchid píše:
jo tak s popisem Love souhlasim :D druha co jsem zkousela je Taste of heaven, to je jakasi smes tea tree olejicku, matoveho oleje, nejakeho sladkeho cehosi.. mozna i naky ty potravinarsky prichute bych tam nasla, celek je divnej no.

Je fakt, ze po case se ty vune trosku rozlezi a zjemni, pak dokonce skoro nejsou citit, takze prijemna s nima muze byt tak hodina.

člověče,ale te´d mě napadlo, jestli já blbec nezkoušela místo Love od Kiliana Louve od Lutense, mám je hned vedle sebe a koukám, že ten Louve má být hořká mandle… ale ty zas píšeš, že s popisem souhlasíš, tak teď nevím :conf:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 21.05.09 09:17
oreion píše:
Mě osobně neoslovila fa by Kilian. Vyzkoušla jse, Love a Liaisons Dangereuses. Zdají se mi vůně laciné a mainstreamové. Příznivkyním se za můj názor omlouvám. :oops:

K lacinosti nevím, mainstream asi ano.

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.09 09:22

Z hlediska dostupnosti mainstreamové nejsou ani omylem. :wink:

Slimku podle tvého popisu bych skoro řekla, žes testovala Louve od SL, to je opravdu něco ala Amaretto… Ale Love je sladší vůně také, tak to zkus znovu a uvidíš. :D

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 21.05.09 09:41

Love voní jako pytlík marshmallows po otevření - ale ne s těsné blízkosti, vůně sladší, přesto nepřeslazená, taková dívčí - mandle jsem vůbec nezaznamenala … Love je originální a zajímavá, přestože bych ji nenosila - na mě dívčí až moc. Ale upřímně jsem dosud nepoznala vůni bonbónů, která by nebyla přeslazená a byla takhle hezká - pomerančový květ s růžovou vodou (jakoby) … přijde mi prostě naprosto netuctová, originální, nikovka jak vyšitá.

Liaisons Dangereuses je jedna z těch pár vůní, které mne letos hodně překvapily a chytly za srdce … :wink:

Moc se mi také líbí Prelude to Love - pomerančová hořkost, zároveň jemná a ženská, opět voní velmi věrně, přírodně … obecně jsem snad v žádné vůni by Kilian nenašla takovou tu protivnou syntetiku …

Beyond Love je krásná tuberóza s kokosem - také bych ji neunesla na sobě, ale pro toho, kdo tyhle typy vůní rád nosí, by to byla jedna z nej - voní krásně - přírodně, věrně, opravdově …

Cruel Intentions je zajímavá, ale já ji skoro necítím, musela jsem pořádně odlít ze vzorku a přilepit nos, abych vůbec dešifrovala alespoň její základní rysy …

Ty pánské jsou také pěkné, ale ty jsem zkoušela jen velmi letmo …

Kiliany mi sednou také kvůli jejich intenzitě - nedokážu nosit většinu Lutensů, jsou moc silné … vůně by Kilian voní přesně tak akorát …

… a Louve od Lutense je strašná - šíleně sladká, až mě to div neporazilo …

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 21.05.09 09:48

Christabello vnímám to tak nějak podobně. A Liaisons Dangereuses je i má srdcovka. :wink:

Vůbec mi By Kilian nepřipadá jako spatlané, laciné vůně typu tuctový mainstream a kvalita surovin na nich rozhodně je vidět. :P

Oproti tomu Lutense - ač jsou mezi nimi vůně, které se mi líbí- nosit prostě nemůžu, ani nějak není k čemu. 8)

Christabella
Parfémová maniačka 820 příspěvků 21.05.09 09:52
Fanfan píše:
Vůbec mi By Kilian nepřipadá jako spatlané, laciné vůně typu tuctový mainstream a kvalita surovin na nich rozhodně je vidět. :P

Pod to se podepisuji :!: :).

… a s tím Lutensem to mám také tak.

Na poličce 0 parfémů 54 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 21.05.09 11:47
Slimek píše:
WildOrchid píše:

člověče,ale te´d mě napadlo, jestli já blbec nezkoušela místo Love od Kiliana Louve od Lutense, mám je hned vedle sebe a koukám, že ten Louve má být hořká mandle… ale ty zas píšeš, že s popisem souhlasíš, tak teď nevím :conf:

Ja v Love citila ne primo horke mandle, ale podobny jako v l'instant, jen to bylo cely takovy.. synteticky, nakombinovany s olejema..

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 08.11.09 18:17

Díky WildOrchid mám zrovna 3 vzorečky
A Taste of Heaven
Liaisons Dangereuses
Love
a musím s ní souhlasit,byla jsem na ně moc zvědavá a na první počich je každá z nich zajímavá velmi,ale myslím,že bych nemohla nosit ani jednu,za chvíli,po vícečetném očichávání mi celkem dost šly na nervy,nevím,mám z nich celkově takový bonbónkovitý pocit,ale zároveň jsem vlastně ráda,protože nemusím po nich toužit.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 08.11.09 18:37

Tak to je zajímavé. Zkoušela jsem Liaisons Dangereuses a Love … a ač se u mnoha vůní Fanfan a Christabellou shodneme, tady ne :wink: . Obě vůně mě zklamaly. Nejen, že mě nezaujaly, dokonce mi byly něčím protivné a těšila jsem se, až z ruky vyvoní :conf:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 08.11.09 18:41

Připojuji se - zkoušela jsem LD, a moc mě nenadchla, jinak se s Christabellou taky hodně shodnu.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist