NC NEW COLLECTION GROUP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marcelusak
Nováček 16 příspěvků 14.06.12 17:51
NC NEW COLLECTION GROUP

http://www.mzcr.cz/…5_863_1.html

pokud to nepatří na toto místo, tak se omlouvám.myslím, že je dobré to vědět.

Na poličce 163 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 34 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 14.08.12 14:16

Zaujímavé čítanie - v závere článku prezentácia zo školenia dealerov NC Group

http://ivanbzdusek.blogspot.sk/…-predaj.html

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 14.08.12 16:42
:?
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 16.08.12 12:36

:zed: :cert:
To je neskutocne.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 16.08.12 13:51

A nasla som nieco podobneho rangu…pustite si video :D Uspavac hadov :mrgreen:
 http://www.janmichalicka.com/…emova-cesta/

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 16.08.12 13:59

@Luciak to sa nedá dopozerať :D

barbucha  16.08.12 17:37
@beliala píše:
Zaujímavé čítanie - v závere článku prezentácia zo školenia dealerov NC Grouphttp://ivanbzdusek.blogspot.sk/…-predaj.html

Zajímavá debata. Moc se mi taky líbí, jak většina těch (přiznaných) prodejců neumí napsat větu bez chyby :roll: No, normální člověk se na to nedá…

la.reina  28.08.12 20:07

@beliala Když jsi napsala, že se to nedá dokoukat, tak jsem mysela že přeháníš… Hluboce se ti omlouvám… chrrrrrrrrrrrrr… :mrgreen:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 28.08.12 20:32

@la.reina :mrgreen:

wezuv
Nevyléčitelná závislačka 1104 příspěvků 10.12.12 12:24

Jeden takovej šmudla od NC tu byl před dvěma týdny. Zásadně neotvírám dveře a jak spustil jeslti nakupuju v obchodních centrech()což je každej rok stejná písnička) tak jsme mu jen přes zavřený dveře řekla do toho je Vám houby, táhněte si po svejch.
Samozřejmě takhle s lidma normálně nejednám,ale s těma co mě otravujou s polskejma šmejdama v osm večer u mě doma a mají v úmyslu ze mě podvodným jednáním vylákat prachy za „všichni víme co“ tak s takovejma se jinak jednat nedá.
Bohužel muž je míň průbojnej a předloni byl u dveří první on. Nechal si něco cáknout na ruku a měl pak tři dny vyrážku.Slečnu jsem sice urychleně vyprovodila,chla­povi,kterej na mě koukal jak zbitý štěně,jsem dala pusu,ale stejně se mnou zbytek dne lomcoval vztek.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 07.01.13 10:42

Mám jednu NC limited voňavku. Upozornenie z min. zdrav. mi zvýšilo tlak. A to najmä preto, že som voňavku dostala vlani na vianoce od sestry! A pozerám, že už vlani v čase darovania bola preexpirovaná.:-( Som smutná, sklamaná a určite sa jej nikdy neopýtam, prečo takýto „špeci“ výber darčeku pre jedinú sestru. Nestojí mi to za to. Niekedy sa mi zdá, že pre niekoho sú Vianoce príležitosťou vyčitiť byt od harabudria a presunúť ho k príbuzným :,(

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

GinaSpirit
Učednice 151 příspěvků 16.10.14 13:25

Mám od nich jednu parfémovanou vodu - dostala jsem ji dárkem. Spotřebovala jsem 3/4 flakónku. Naštěstí už je to pár let zpět. To co jsem si tady přečetla mě celkem zaskočilo. 8o Sama bych si takovou vůni nekoupila. Tehdy jsem ještě neměla takový přehled o vůních a značkách.. dnes jsem pouze a jen ráda, že jsem z něj nikdy nedostala vyrážku a používání „přežila“. :D

Na poličce 59 parfémů 5 miniatur 6 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist