Nebudete někdo objednávat White Musk EDT od Jovan ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 17.05.13 14:13
Nebudete někdo objednávat White Musk EDT od Jovan ?

Nebudete náhodou některá, která máte třeba zkušenosti s objednávkou ze zahranicí, objednávat někde White Musk od Jovan ? strašně bych chtěla, ale ne kolínskou, ale tu EDT, ale našla jsem ji jen v jednom obchodě, tam mi to objednat nejde, nevím jak na to asi. :-(

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 18 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Reakce:

smile-tracy
Nováček 12 příspěvků 03.06.14 16:30

Ahoj Vendy, dnes jsem si přečetla Tvůj příspěvěk, keterý už je staršího data. Objednala jsi nakonec někde toho Jovana White Musk EdT? Poradíš kam na něj? :) Děkuji, Terka. :)

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 04.06.14 22:08

@smile-tracy ahojky, jj, objednala jsem zde, má od nich tu poslední, obsah 60 ml :-) http://www.fragrancex.com/…roducts.html

tak snad jsem pomohla a přeji pěkný den :-)
:mavam:

smile-tracy
Nováček 12 příspěvků 30.12.14 01:05

Moc děkuji. Přivezla jsem si z USA. Jednu jsem dala mamce k Vánocům. Pořád smutně vzpomíná na Fresh Musk. :)

Na poličce 27 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Vendula D.
Znalkyně 298 příspěvků 30.12.14 21:57

tak supeer ;-) :kytka: :mavam:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist