Něco jako Mitsouko+ještě něco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 10:41
Něco jako Mitsouko+ještě něco

Teplé, ale nesladké a poněkud cenově dostupnější? Nemusí být ani aldehydové (bude-li, tím lépe).
Znáte něco takového? Je mi zima a nemám na poličce nic, co by mi šlo do tohoto počasí.
K tomu ještě jeden dotaz – mám objednanou Terracotta Voile d'Été – může to být v něčem náhražka? Nevím, jak voní, objednala jsem jí na doporučení.

Díky, díky, díky.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.10.08 10:48

Širín, zkus Dior Homme, ten je laděný tak guerlainovsky, a je nasládlý, ale absolutně ne ulepený. Podrobněji ho popisuju v recenzi v databázi. Pánského zařazení báti se netřeba :wink: .

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 10:57
Irena píše: Širín, zkus Dior Homme, ten je laděný tak guerlainovsky, a je nasládlý, ale absolutně ne ulepený. Podrobněji ho popisuju v recenzi v databázi. Pánského zařazení báti se netřeba :wink: .

Se právě bojím :cry: . Pánský parfém bych na sebe nevzala :shock: .

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.10.08 11:03

Tak ještě by tu byla Bulgari Blu notte, černá čokoláda s kosatcem, sladké jen velmi uměřeně, hřejivé velmi, k mání za velmi dobrou cenu.

Tedy doufám, že jsem správně pochopila Tvoje kritéria. Mitsouko je suchá chypré, pro mě ale blíž k suchým, dřevitým vůním než k chypré. Tak proto. :wink:

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 11:08
Irena píše:
Tak ještě by tu byla Bulgari Blu notte, černá čokoláda s kosatcem, sladké jen velmi uměřeně, hřejivé velmi, k mání za velmi dobrou cenu.

Dovedeš odhadnout, co by mi šlo (podle poličky) lépe? Jsem zoufalá, nemám, čím se navonět! Mám odstřik Mitsouko, ale dala jsem si ho do lahvičky, kterou nemohu vzít s sebou a tak trpím…

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.10.08 11:13

Fakt si myslím, že by se Ti mohl líbit ten Dior Homme - to je opravdu suché chypré. Ale kdyby ses v tom necítila kvůli pánské nálepce, nestálo by to za to. Jinak podle poličky se myslím nedá moc vysoudit. Podívej se na mou - co bys poradila Ty mě? :lol: Já miluju růže… a najednou se mi tam vetře Dior Homme.

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 11:14
Irena píše:
Fakt si myslím, že by se Ti mohl líbit ten Dior Homme - to je opravdu suché chypré. Ale kdyby ses v tom necítila kvůli pánské nálepce, nestálo by to za to. Jinak podle poličky se myslím nedá moc vysoudit. Podívej se na mou - co bys poradila Ty mě? :lol: Já miluju růže… a najednou se mi tam vetře Dior Homme.

A co ta Teracota? Je mi to k něčemu?

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 27.10.08 11:16

Teracottu neznám, ale je to vůně odvozená z parfemace Guerlainových bronzujících pudrů. Takže bude nejspíš pudrová, nasládlá a jemná, když je na léto :wink: .

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 11:18
Irena píše:
Teracottu neznám, ale je to vůně odvozená z parfemace Guerlainových bronzujících pudrů. Takže bude nejspíš pudrová, nasládlá a jemná, když je na léto :wink: .

OK, oběhnu ty dvě doporučené očichat a dám vědět, jak jsem dopadla.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.10.08 13:19
Širín píše:
Irena píše: Širín, zkus Dior Homme, ten je laděný tak guerlainovsky, a je nasládlý, ale absolutně ne ulepený. Podrobněji ho popisuju v recenzi v databázi. Pánského zařazení báti se netřeba :wink: .

Ale tento je naozaj na pomedzi… Aspon ho vyskusaj. Na chypre sa podla mna podoba viac naladou nez zlozenim, ale je to krasna vona.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 27.10.08 16:21
benvenuta píše:
Širín píše:
Ale tento je naozaj na pomedzi… Aspon ho vyskusaj. Na chypre sa podla mna podoba viac naladou nez zlozenim, ale je to krasna vona.

Začátek se mi líbil, ale jen chvíli, pak jsem pořád cítila pánskou vůni - po každém nádechu na konci.
Takže Bvlgari.

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 02.11.08 11:10
Širín píše:
Začátek se mi líbil, ale jen chvíli, pak jsem pořád cítila pánskou vůni - po každém nádechu na konci.
Takže Bvlgari.

Jáj, to je škoda… Já pánský vůně taky nemusím, dokonce i některé unisexy mi dělají problém, ale toho Diora jsem prskla na papírek jen tak ze zvědavosti (líbil se mi flakon) a vrazila do kapsy, a v druhý kapse jsem měla něco dámskýho. Jenže po chvíli jsem zapomněla, co jsem kam dala, a marně jsem přemýšlela, který že je vlastně ten pánský… :) No, snesla bych ho, ale spíš na léto jako osvěžení… do zimy se mi moc nezdál.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist