Něco jako Opium od YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mary
Nováček 19 příspěvků 11.08.11 11:58
Něco jako Opium od YSL

Ahoj, miluju Opium od YSL, jenže na mě nevoní… Nemáte tip na nějakou podobnou orientální vůni? Je mi 25 let a chtěla bych nějakou těžší vůni na podzim a zimu, ale zase ne přehnaně těžkou…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 11.08.11 11:59

Cinnabar od Estée Lauder?

Na poličce 20 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 11.08.11 12:21

Na Elninu se objevila vůně Kobako od Bourjois, neznám ji, ale je hodnocená jako orientální vůně ve stylu Opia, navíc prý líbivější a nositelnější. Tak nevím :conf:

Na poličce 30 parfémů 4 miniatury 21 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 14 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.08.11 12:33
evik77 píše:
Cinnabar od Estée Lauder?

Ale ten už se myslím nedělá :conf:, ale dobrý tip by to byl…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.08.11 12:46

dělá se, sehnat se dá sice obtížně, ale třeba v USA ho mívají, nebo asi v butiku EL v Praze taky. Na elninu mi kdysi sehnali tester na přání. Ten, co mám na poličce jako svátost :D

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.08.11 16:27

A zkoušela si Opium v novém přebalu? Je totiž jiné než původní. Jinak zkus Flower by Kenzo Oriental.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5189 příspěvků 11.08.11 17:10

Anebo limitky Opia…třeba Opium Eau d'Été. Teď zrovna se v obchodech objevilo za skvělou cenu Opium Eau d'Orient Orchidée de Chine. Jsou určitě jemnější a nositelnější
( třeba tady : http://www.parfemy-elnino.cz/yves-saint … e-de-chine )

Na poličce 53 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 11.08.11 17:16

Cinnnabar mají ve více e-shopech, např. Cosmo, ParfumStar…

Na poličce 30 parfémů 4 miniatury 21 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 14 parfémů

drobececek  11.08.11 17:43

Herméssence Ambre Narguilé

Mám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.08.11 18:38
drobececek píše:
Herméssence Ambre NarguiléMám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.

je jako skořicový štrůdl, krásný ale vzhledem k tomu, že na mě moc nedrží - ve srovnání s Opiem je to bída, tak cena je za 15 ml fakt vysoká - škoda
jinak já jsem třeba žádno limitku Opia nevyzkoušela, takže určitě by to stálo za to - taky doporučuju, jinak právě v tom novém Opiu skořice dost vylézá na povrch a chybí naopak některé těžší tóny, za mě - je daleko nositelnější než původní

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

barbucha  11.08.11 19:22

Zrovna jsem to psala někde vedle - velmi příbuzná Opiu je Obsession Calvina Kleina.

drobececek  11.08.11 19:48
Sára píše:
drobececek píše:
Herméssence Ambre NarguiléMám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.
je jako skořicový štrůdl, krásný ale vzhledem k tomu, že na mě moc nedrží - ve srovnání s Opiem je to bída, tak cena je za 15 ml fakt vysoká - škoda
jinak já jsem třeba žádno limitku Opia nevyzkoušela, takže určitě by to stálo za to - taky doporučuju, jinak právě v tom novém Opiu skořice dost vylézá na povrch a chybí naopak některé těžší tóny, za mě - je daleko nositelnější než původní

Na mě drží jak přibitá a siláž je taky perfektní. Skořicový štrůdl…no, možná zezačátku. Po chvíli se na mě rozkládá víc do tělesna .

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.08.11 22:09
barbucha píše:
Zrovna jsem to psala někde vedle - velmi příbuzná Opiu je Obsession Calvina Kleina.

júú - musím znovu zkusit, napoprvý jsem si toho nevšimla. Opium a Cinnabar i Ambré Narguile (to v poslední době zvlášť) můžu!

Edit: Jo, tak mám jen Secret Obsession, a ta mi nepřijde podobná :roll:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 12.08.11 16:53

Děkuji za rady. :) Zkusím Obsession od CK. Taková známá vůně a ještě nikdy jsem ji nevyzkoušela…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3159 příspěvků 13.08.11 15:02

Ještě z podobného soudku : Jungle L'Élephant od Kenza.
Možná mnozí nebudou souhlasit, ale já určitou podobnost vnímám.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist