Něco jako Opium od YSL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mary
Nováček 19 příspěvků 11.08.11 11:58
Něco jako Opium od YSL

Ahoj, miluju Opium od YSL, jenže na mě nevoní… Nemáte tip na nějakou podobnou orientální vůni? Je mi 25 let a chtěla bych nějakou těžší vůni na podzim a zimu, ale zase ne přehnaně těžkou…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 11.08.11 11:59

Cinnabar od Estée Lauder?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 11.08.11 12:21

Na Elninu se objevila vůně Kobako od Bourjois, neznám ji, ale je hodnocená jako orientální vůně ve stylu Opia, navíc prý líbivější a nositelnější. Tak nevím :conf:

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 11.08.11 12:33
evik77 píše:
Cinnabar od Estée Lauder?

Ale ten už se myslím nedělá :conf:, ale dobrý tip by to byl…

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.08.11 12:46

dělá se, sehnat se dá sice obtížně, ale třeba v USA ho mívají, nebo asi v butiku EL v Praze taky. Na elninu mi kdysi sehnali tester na přání. Ten, co mám na poličce jako svátost :D

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.08.11 16:27

A zkoušela si Opium v novém přebalu? Je totiž jiné než původní. Jinak zkus Flower by Kenzo Oriental.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5134 příspěvků 11.08.11 17:10

Anebo limitky Opia…třeba Opium Eau d'Été. Teď zrovna se v obchodech objevilo za skvělou cenu Opium Eau d'Orient Orchidée de Chine. Jsou určitě jemnější a nositelnější
( třeba tady : http://www.parfemy-elnino.cz/yves-saint … e-de-chine )

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Leny
sv. Parfema z Kecálburgu 2436 příspěvků 11.08.11 17:16

Cinnnabar mají ve více e-shopech, např. Cosmo, ParfumStar…

Na poličce 31 parfémů 4 miniatury 20 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 13 parfémů

drobececek  11.08.11 17:43

Herméssence Ambre Narguilé

Mám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 11.08.11 18:38
drobececek píše:
Herméssence Ambre NarguiléMám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.

je jako skořicový štrůdl, krásný ale vzhledem k tomu, že na mě moc nedrží - ve srovnání s Opiem je to bída, tak cena je za 15 ml fakt vysoká - škoda
jinak já jsem třeba žádno limitku Opia nevyzkoušela, takže určitě by to stálo za to - taky doporučuju, jinak právě v tom novém Opiu skořice dost vylézá na povrch a chybí naopak některé těžší tóny, za mě - je daleko nositelnější než původní

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

barbucha  11.08.11 19:22

Zrovna jsem to psala někde vedle - velmi příbuzná Opiu je Obsession Calvina Kleina.

drobececek  11.08.11 19:48
Sára píše:
drobececek píše:
Herméssence Ambre NarguiléMám stejný problém, a řeším to právě Hermésem. Je skořicovější, jedlejší, sladší…a bohužel o hodně dražší. :/ Za vyzkoušení určitě stojí.
je jako skořicový štrůdl, krásný ale vzhledem k tomu, že na mě moc nedrží - ve srovnání s Opiem je to bída, tak cena je za 15 ml fakt vysoká - škoda
jinak já jsem třeba žádno limitku Opia nevyzkoušela, takže určitě by to stálo za to - taky doporučuju, jinak právě v tom novém Opiu skořice dost vylézá na povrch a chybí naopak některé těžší tóny, za mě - je daleko nositelnější než původní

Na mě drží jak přibitá a siláž je taky perfektní. Skořicový štrůdl…no, možná zezačátku. Po chvíli se na mě rozkládá víc do tělesna .

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 11.08.11 22:09
barbucha píše:
Zrovna jsem to psala někde vedle - velmi příbuzná Opiu je Obsession Calvina Kleina.

júú - musím znovu zkusit, napoprvý jsem si toho nevšimla. Opium a Cinnabar i Ambré Narguile (to v poslední době zvlášť) můžu!

Edit: Jo, tak mám jen Secret Obsession, a ta mi nepřijde podobná :roll:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů

mary
Nováček 19 příspěvků 12.08.11 16:53

Děkuji za rady. :) Zkusím Obsession od CK. Taková známá vůně a ještě nikdy jsem ji nevyzkoušela…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3044 příspěvků 13.08.11 15:02

Ještě z podobného soudku : Jungle L'Élephant od Kenza.
Možná mnozí nebudou souhlasit, ale já určitou podobnost vnímám.

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist