Nehtová péče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.06.11 23:10
Nehtová péče

Tady bych chtěla psát ne o barevných lacích, zdobení na nehty atp. - na to je tu jiné téma. Spíš o různých výživách, krémech, pomůckách a jiných vychytávkách.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.06.11 23:18

Dneska jsem totiž v Sephoře viděla jednu věc - Nail Rescue od Orly.

Má to fungovat asi takhle: zlomený, prasklý, zatržený nebo rozštěpený nehet? Takže: potřít lepidlem, ihned vrazit do pudrového prášku, vytáhnout a přebrousit pilníkem. Nehet je jako nový, dá se následně přelakovat a nikdo nic nepozná, dá se s ním fungovat stejně jako se zdravým nehtem. A vydrží to.

To mě nadchlo - protože někdy musím zkrátit všechny nehty, co mi rostly několik týdnů, jen kvůli jednomu zatrženému :( A tohle mi přijde jako super řešení. Na MUA to má hodně dobré hodnocení (sice ne od spousty lidí, ale zase samé kladné), jediné co prý moc nefunguje je ten přiložený pilník - prý příliš nepiluje, lepší je použít svůj.
Nějaké zkušenosti?

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 07.06.11 23:39

Jinak, co tu bylo hodně chváleno, a i já mám dobrou zkušenost - výživné laky od Four Seasons . Stojí pár kaček, ale mě se jeden (vápníkový) osvědčil, když jsem si dávala do kupy svoje nehty gelových nehtech. S jinými zkušenost nemám.
Naopak různé výživové laky od Avonu jsou naprosto příšerné. Nebrat!! Nedrží to, nepomáhá to, okamžitě se to slupuje.

Z dražších věcí mám vyzkoušeno od SpaRitual olej na kůžičku v tyčince a Nutri-Thick - zpevňovač s kalciem. Olejová tyčinka je fajn, hezky voní, na kůžičku příjemná - měla by vyživovat a zjemňovat. Zpevňovač, no ok, asi mi i trochu pomohl, ale za ty peníze jsem čekala něco lepšího. Jako podkladový lak absolutně nevhodný.
Výrobky jsou veganské a bez ftalátů, toluenu, parabenů a jiných chemických ošklivostí. Barevné laky vyzkoušené nemám.

Pak, co už tady doporučovala Tigra - malý krémík od Reginy http://www.reginakosmetika.cz/…erator-nehtu na nehty a kůžičku. Mám ho krátce, zatím jsem ho použila párkrát. No asi by to chtělo častěji, ale chci nejdřív dopotřebovat co mám načnuté už dlouho.

Co máte vyzkoušené vy a co doporučíte a co ne? Případně nějaké domácí procedury, zábaly a lázně, jako např. olivový olej nebo citronová šťáva? (To jen tak nadhazuju, nezkoušela jsem zatím nikdy.)

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 08.06.11 07:07

Ahoj, nevím, jestli to patří zrovna sem, ale chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s p-shinem. Děláte si ho doma? Četla jsem, že má mít taky pozitivní vliv např. na záděry…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 08.06.11 10:47

Ahoj, já ano, a jak jsem tu již psala, je to jediná věc, která mi dala nehty do kupy. Teď už ho ani nepotřebuji, doplňuji tak 1× za tři měsíce, protože jsem líná. Měla jsem dost pochybnosti, po tom všem, co jsem zkusila (i drahé speciální laky, vitamíny, krémy apod.), že by mi něco pomohlo na nehty v totálním dezolátu, ale po půl roce OK :wink:

Na záděry netrpím, takže to ti neporadím. Ale neřekla bych, protože tím zalešťováním by se mohly spíš ještě podráždit - třeba to dělat opatrně.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 08.06.11 11:56
verunka2201 píše:
Dneska jsem totiž v Sephoře viděla jednu věc - Nail Rescue od Orly.

Má to fungovat asi takhle: zlomený, prasklý, zatržený nebo rozštěpený nehet? Takže: potřít lepidlem, ihned vrazit do pudrového prášku, vytáhnout a přebrousit pilníkem. Nehet je jako nový, dá se následně přelakovat a nikdo nic nepozná, dá se s ním fungovat stejně jako se zdravým nehtem. A vydrží to.

To mě nadchlo - protože někdy musím zkrátit všechny nehty, co mi rostly několik týdnů, jen kvůli jednomu zatrženému :( A tohle mi přijde jako super řešení. Na MUA to má hodně dobré hodnocení (sice ne od spousty lidí, ale zase samé kladné), jediné co prý moc nefunguje je ten přiložený pilník - prý příliš nepiluje, lepší je použít svůj.
Nějaké zkušenosti?

To je dobrý, kolik to stojí?

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.06.11 12:28

Vyčíhla jsem to na eBay za 10$, poštovný zanedbatelný. Asi to vezmu a zkusím.

V Sephoře tuším kolem 300Kč ;-)

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.06.11 15:56

Co takhle Lemony Flutter od Lushe? Znáte někdo, používáte? Co tak čítám, je hodně oblíbený a užívaný v péči o nehtovou kůžičku…

Veruška
Znalkyně 255 příspěvků 09.06.11 16:46
verunka2201 píše:
Co takhle Lemony Flutter od Lushe? Znáte někdo, používáte? Co tak čítám, je hodně oblíbený a užívaný v péči o nehtovou kůžičku…

Já ho mám… ale nemám moc s čím porovnávat. Jediné s čím můžu srovnat je od Avonu gel s vitamínem C a olejíček na kutikulu od EDB. S těchto tří jednoznačně vede Lush…

Na poličce 0 parfémů 1 miniatura 13 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 15.06.11 15:05

Holky, máte typ na nějaké vitamíny, co by se měly brát na lepší nehty ? :wink:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 15.06.11 20:37

Nejlevnější a funkční vitamíny na vlasy a nehty jsou Biosil plus. V ostatních vitamínových směsích najdeš v podstatě totéž, ale čtyřikrát dražší. Pokud chceš podpořit růst, tak k tomu přidej vitamín E v silnější dávce (já brala na doporučení kožní 400 mg, ale to je hodně velký extrém, myslím, že zdravému člověku stovka bude stačit).

já bych potřebovala poradit, čím dlouhodobě nehty zpevnit, když mi P-Shine nevyhovuje. Gelové nehty jsem měla jednou, ale vůbec nevydržely, i když to možná bylo dost i kvalitou provedení.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

radulllinka
Znalkyně 450 příspěvků 17.06.11 12:23

máte někdo vyzkoušená produkty Nail tek ?
já jsem si včera v Polsku koupila tenhle: http://www.nail-tek.cz/…ukty/nailtek … ve-therapy

a tam je na krabičce je návod na použití aplikovat jako podklad, pak nanést dvě vrtvy svého barevného laku a n závěr zase ten nailtek. ale udělalo mi to bublinky..tak nevím asi jako nadlak to dávat nebudu,ale zase chci dosáhnout toho výsledku proč jsem si nailtek koupila..
jiný nadlak mi to nedělá asi to je tím horkem možná jak jste psaly ne?

A taky je teda v polsku o dost levnější..koupila jsem si ještě spešl pilník a olej na kůžičku a odlakovač a platila jsem tři stovky..a jako dárek jsem dostala pomerančové dřívko na kůžičku,které je fakt moc dobré..

Na poličce 36 parfémů 5 miniatur 3 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 47 parfémů

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 17.06.11 21:46

Bez této věci se už neobejdu, obvzlášť když aplikuju tmavý lak: http://www.avon.cz/…on-urychluji … 50-ml.html

Tento zpevňovač je nejlepší co jsem za x let vyzkoušela: http://www.coty.cz/…vni-kosmetik … nger-12-ml

Na vybělení nehtů používám citrón :whistle:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 20.06.11 08:12
Evženie píše:
Nejlevnější a funkční vitamíny na vlasy a nehty jsou Biosil plus. V ostatních vitamínových směsích najdeš v podstatě totéž, ale čtyřikrát dražší. Pokud chceš podpořit růst, tak k tomu přidej vitamín E v silnější dávce (já brala na doporučení kožní 400 mg, ale to je hodně velký extrém, myslím, že zdravému člověku stovka bude stačit).já bych potřebovala poradit, čím dlouhodobě nehty zpevnit, když mi P-Shine nevyhovuje. Gelové nehty jsem měla jednou, ale vůbec nevydržely, i když to možná bylo dost i kvalitou provedení.

Ten právě beru na nehty a vlasy a nějak mi to furt nepomáhá… nehty zlámané, vlasy padaji furt :roll: ale tak já to mám asi ze stresu a s tim biosil nic neudělá… :bang:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 22.06.11 22:28

Veru, ty ses mne několikrát ptala na to leštění, já vždycky zapomenu, teď jsem si dělala objednávku - leštím tímto: http://www.normazlin.cz/…cka-na-nehty

Nasucho. Je lepší, než ostatní leštičky, protože má vystouplý okraj a nezajedu si do kůžičky hrubou plochou.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist