Gelové nehty od A do Z

Fotoalbum tématu (149) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Netyn
Parfémová maniačka 610 příspěvků 15.11.12 22:37
Gelové nehty od a do zet

Potrebuji radu. Berte to tak, ze o danem tematu nic nevim. Co vse musim, kdyz:

1. chci si doma sama delat gelove nehty (picka, gel atd.)
2. chci jen francouzskou manikuru, nelibi se mi jakekoli malovani na nehtech
3. sama si je chci upravovat, tvrdit tak, aby byly pevne, vydrzely zatez a vypadaly hezky

Dekuji za rady, komplexni tema jsem nenasla.

Na poličce 72 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 52 Další »
Reakce:

Kateřina Hubálková
Učednice 65 příspěvků 16.11.12 09:38

Tak já jsem začala tím, že jsem si na netu našla návod- tedy postup s obrázky, ideální je, pokud si předtím chodila k manikérce a odkoukala jak celou modeláž provádí. Pícku mám levnou základní a úplně stačí, gel doporučuju připlatit za kvalitnější hodně chválí miláčka, já ho vyzkoušela a není špatný, ale každému vyhovuje něco jiného (hustší,nebo naopak), francie se dá dělat se šablonami i bez, záleží na šikovnosti a to jestli nehty vydrží závisí na správném postupu, gelu i vytvrzení, všechno je třeba vyzkoušet..nejsem profik, takže to ber jako rady od amatéra, gelovky jsem si dělala dva roky, teď už asi rok ne, protože mi velmi ničili mé nehty a to i když jsem pak přestala lepit tipy a dělala je přes teflonové šablony..

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 2 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 16.11.12 15:13

@Netyn prosím mohla bys upravit název tématu tak, aby bylo zřetelné, že se jedná o gelovky?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Netyn
Parfémová maniačka 610 příspěvků 16.11.12 15:38

Urcite, jen nevim, jak. :nevim: :oops:

Na poličce 72 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 19 parfémů

andry
sv. Parfema z Kecálburgu 6753 příspěvků 19.11.12 14:05

@Netyn pod tím prvním příspěvkem bys měla mít tlačítko „editovat“

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 19.11.12 15:10

Jo, úprava názvu tématu bude fajn.
A jinak, na tohle téma je toho spoooustu napsáno na Omlazení, tak bych se určitě koukla tam, tam najdeš množství informací.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

KateElizabeth
Znalkyně 257 příspěvků 04.04.14 17:55

Jaký máte názor na gelové nehty, ano/ne, nebo jste pro přirozenost?jaký lak se vám líbí už na ne nejmladších rukách ženy?za názory děkuji :*

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 2 parfémy

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7530 příspěvků 18.04.14 00:32

@KateElizabeth Ano, proč by ne, nosím je 20 let, takže nejmladší ruce už také nemám.
Zrovna dnes jsem si koupila nový lak.

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Gorilka
Učednice 76 příspěvků 18.04.14 12:02

Hmm co je to ne nejmladší žena?!? ;-)

Na poličce 13 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 27.05.14 19:19

@MagnolieS to ale není gelový lak, ne?
Já jsem se po dlouhé, dlouhé době, kdy jsem nehty držela na krátko a jen přírodní, po shlédnutí jednoho blogu asi před měsícem do lakování zase zbláznila. Ale gelové nehty jsem nikdy nezkoušela. Jaké jsou výhody oproti klasickému lakování, kromě výdrže, o které jsem již slyšela? …protože cena gelových laků je podstatně vyšší než u klasických a nestačí mi to k tomu jen vybraná barva, ale potřebuji i nějaký základ, že?

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 27.05.14 22:35

@Slimek myslíš gel lak - vyzerá ako normálny lak a dáva sa zatvrdiť do UV lampy alebo gelové nechy (predlžené)? Ja som úplný amatér, gel lak som začala skúmať minulý týždeň, tak ma táto dosť téma zaujíma :)

Kto si robí doma gel lak, chcela by som vedieť, ako si ho dávate dole? Musí sa zbrúsiť? A ešte by ma zaujímal Shellac, používa ho niekto?

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

MagnolieS
sv. Parfema z Kecálburgu 7530 příspěvků 27.05.14 23:54

@Slimek Nene, je to jen obyčejný lak, který můžu kdykoliv odlakovat.

Gelový lak se zapéká/vytvrzuje v UV lampě, ale barevný pak odrůstá a nepřelakuješ ho, odstraňuje se speciálními napuštěnými tampónky, nebo ponořením prstů do kalíšků naplněmých odstraňovačem akrylu.

Na poličce 95 parfémů 3 miniatury 56 odstřiků 26 vzorků V tužebníku 65 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 28.05.14 07:41

@beliala no, vidíš, vůbec se v tom nevyznám, gelové nehty byl pro mě jenom jeden pojem :oops: Ale jinak jsem myslela laky, ne prodlužování nehtů.
Já jsem právě od manžela tu UV pícku dostala . V dobrém úmyslu, že mi to má pomoct, ale když to na klasické laky nefungovalo, pátrala jsem a zjistila, že je to na ty gelové :(
@MagnolieS to by mě trochu vadilo, že se nedá přelakovat :think: …a ten odstraňovač, je to šetrné?

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3240 příspěvků 28.05.14 08:07

@MagnolieS @Slimek
Moje manikérka mi dává barevný gelový lak na mé nehty, zapéká se v UV lampě, ale odstraňuje mi ho tak, že mi ho obrousí něčím, co vypadá jak papírový pilník. Obrousí mi jen tu barevnou vrstvu, moje nehty zůstávají.
Pro mě je výhodou, že mám nehty dlouho upravené, lakovat bych je musela co 3 dny a barvu často neměním, takže mi to vyhovuje. ;)
Myslím, že akryl a gel jsou rozdílné věci, nevím, jestli gel lze odstranit odstraňovačem akrylu.

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 28.05.14 08:26

@Alena_In diky, a dava predtim na nehet nejaky podklad nebo dava ten barevny primo na nehet?

Jinak zatim mam docela potrebu barvu casto menit, vetsinou me bavi prave ty dva-tri dny, pak uz je nemam s cim novym (doplnky) kombinovat :|

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 52 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist