Nejhorší vánoční dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 17.10.09 14:11
Nejhorší vánoční dárek

Elvira (a tímto Ti děkuji, Elvirko) mě inspirovala pro založení dalšího tématu. Jaký nejhorší vánoční dárek jste dostali? Případně, co jste slyšeli od druhých… Já dostala od manžela osobní digitální váhu :shock: a kuchyňskou zástěru :evil: . Ale nechala jsem ho žít, mívá totiž i světlé chvilky… :mrgreen:

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
Reakce:

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 17.10.09 14:24

tak tady se podelim o lonsky vanoce..
Se sestrou jsme balily darky, tak jsem koukala co pro koho ma, a najednou balila nejakou barvu na vlasy, a rikala ze to je pro me :) tak jsem na ni vytrestila oci a myslela si ze si dela srandu. No ale pod stromeckem jsem ji opravdu vybalila, tak jsem ji dala bokem, a byla z toho smutna.
Pak jsem sedela u pocitace a neco si psala na icq, prisla za mnou sestra s tou barvou a rika „rozbal to“, tak jsem to po chvilkovym zdrahani se smutnym vyrazem rozbalila, a on v ty krabicce byl kozenej pasek co jsem si prala :)) na to mi segra rekla „ty sis fakt myslela, ze bych ti dala barvu?“ no, nenapadlo me to v te chvili, fakt vubec, pritom krabicky od cehokoliv bezne normalne pouzivame. Tak zklamani vystridala velka radost.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5742 příspěvků 17.10.09 14:36

Nejvtipnější byly vždycky dárky od nevlastní babičky. Pokaždé se pod smrčkem objevilo něco, co jsem předtím viděla u sestřenic v pokojíčku. Nejvíc mě „pobavily“ růžové pidilampičky s třásněmi (jako do bordelu).. Bylo mi tehdy 15 :roll: . Ale co.. Darovanému koni na zuby nekoukej.
Jo a taky byl celkem drsnej dárek od přítele. Gel na celulitidu od Vichy. Ale jak píše evik77.. Nechala jsem ho žít, mívá totiž i světlé chvilky.

Na poličce 50 parfémů 18 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.10.09 15:16
evik77 píše:
Elvira (a tímto Ti děkuji, Elvirko) mě inspirovala pro založení dalšího tématu. Jaký nejhorší vánoční dárek jste dostali? Případně, co jste slyšeli od druhých… Já dostala od manžela osobní digitální váhu :shock: a kuchyňskou zástěru :evil: . Ale nechala jsem ho žít, mívá totiž i světlé chvilky… :mrgreen:

Evik, jednou jsem u našich řekla: doufám, že nedostanu váhu! Mamka chudák tak divně koukala :shock: a hádejte, co bylo večer pod stromečkem? :lol: A jednou jsme potřebovali sprchu, tak jsem od manžela dostala pod stromeček nějakou nejlevnější za 70 korun :evil: proč ji dával mně, on se přece taky sprchuje :evil:

Dcera kdysi dostala videokazetu Víla Amálka a pronesla: „To jsem si ale nepřála!“

Holky, co kozačky v Pelíškách? Ty nemají chybu :wink:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5238 příspěvků 17.10.09 15:24
  • gumové růžové úklidové rukavice za 9,90 Kč od devadesátileté tety
  • "nic " od bývalé tchýně za doby trvání manželství( velmi osobní nedar )
  • totéž od bývalého ( viz bod tchýně )
Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 17.10.09 15:25

Elviro: Taky nechápu, proč věci do domácnosti, které ovšem užívají všichni, dostane ženská… Sprchu, pánvičku, nový lux za starý porouchaný… :?

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 17.10.09 15:35

u nas uz se stalo ze mama i tata dostali pod stromecek vysavac a DVD prehravac (jako ten na jiny vanoce)
Tak se pak jedna ta vec musela vracet :lol: alespon se pak mohli dohodnout kterou znacku a barvu vysavace si nechame.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.10.09 15:36

evik, no tak to mě taky pěkně štve :evil: Však si povíme po Vánocích, jestli Chanel nebo rychlovarná konvice!?!?
chavah, to je tedy hrůza ty Tvoje dary nedary :shock:

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 17.10.09 15:40
WildOrchid píše:
tak tady se podelim o lonsky vanoce..
Se sestrou jsme balily darky, tak jsem koukala co pro koho ma, a najednou balila nejakou barvu na vlasy, a rikala ze to je pro me :) tak jsem na ni vytrestila oci a myslela si ze si dela srandu. No ale pod stromeckem jsem ji opravdu vybalila, tak jsem ji dala bokem, a byla z toho smutna.
Pak jsem sedela u pocitace a neco si psala na icq, prisla za mnou sestra s tou barvou a rika „rozbal to“, tak jsem to po chvilkovym zdrahani se smutnym vyrazem rozbalila, a on v ty krabicce byl kozenej pasek co jsem si prala :)) na to mi segra rekla „ty sis fakt myslela, ze bych ti dala barvu?“ no, nenapadlo me to v te chvili, fakt vubec, pritom krabicky od cehokoliv bezne normalne pouzivame. Tak zklamani vystridala velka radost.

S krabičkou se mi stalo něco podobného. koupila jsem tetě parfém a pořád jsem přemýšlela jak to co nejlépe zabalit. Pak mě napadlo udělat háčkovaný obal s vyšíváním zdobený saténovýma stužkama. Vypadalo to hezky. Teta mi velice děkovala a měla velkou radost. Když rozbalila všechny dárky a ten můj pořád ne tak mi to došlo. Chudák si myslela, že dostala jen tu krabičku. Upozornila jsem ji, že v krabičce něco je. Dost se divila. :oops: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

barbucha  17.10.09 15:45

Nesnáším obálky pod stromečkem - to už si můžeme navzájem jenom ukázat šrajtofle, když jsme líný přemejšlet :twisted:

Manžela jsem časem naučila aspoň na dárkový poukazy (třeba do Sephory), to je bez rizika… :wink:

Ale už se asi třetí rok dohadujem, jak si (my dospělí, takto nevěřící psi) nebudeme nic dávat.
Beztak mám hned po vánocích narozeniny :lol:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.10.09 15:50

Mamka, když si něco přeju a chce mi na to dát peníze, tak třeba vyrobí poukaz, tam nakreslí dejme tomu džíny a k tomu dá peníze. Dá si s tím práci, je to vtipné a nejsou to jen peníze v obálce. Nebo jdeme spolu něco vybrat.

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 17.10.09 15:56

Když to tak čtu nebo slyším o nejhorších nežádoucích dárcích, tak si vždy vzpomínám na jednu z nejlepších hlášek ze seriálu"Přátele" : „Drž se seznamu! Vždy se drž seznamu!“

Za výjimkou diamantů, které by každá žena přijala v jakékoliv podobě, rozměru a velikostí, tak táto hláška " Drž se seznamu! " by měla stát zaklínadlem rodinného a přátelského štěstí :D.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 17.10.09 16:06

… vánoce u bývalé tchýně … ten výrazně barevný balíček je prý můj … tak beru bez rozmýšlení strakatý balíček, rozbaluji v něm lak na vlasy - věc kterou vůbec nepoužívám - nevadí, snaha byla, tak za něj děkuji, tvářím se příjemně :) … tchyně se příjemně netváří, můj prý byl ten červený balíček, ale když ho tak moc chci, ať si ho prý nechám :evil: … omluovám se převelice, nehádám se že „barevný“ a „červený“ není totéž, a snažím se cizí dárek opět úhledně zabalit :oops: … prý ať se nenamáhám, že se ani nediví, že jsem po něm chmátla, takový dárek by si také nechala líbit, tak ať je tedy můj … trvám na tom, že jej nechci, když nebyl pro mne a přiznávám, že stejně lak na vlasy nepoužívám … jsem poučena, že lak přece používá každá a ať si nechám řeči, vždyť mi přece dle tvaru muselo být jasné, co v tom je … můj bývalý ztrácí nervy a řve na svou matku ať se laskavě zvedne, vybere ten správný zasraný balík a přestane prudit … se slovy „tohle Ti asi pod nos nepůjde“ mi letí na hlavu červený balíček ( skrývající utěrku ) … tchýně odchází brečet do ložnice … já odcházím brečet domů, po cestě smrkám do utěrek

… rolničkýýý rolničkýýý, kdopak vám dal hlas :mrgreen:

… za několik týdnů, na mé narozeniny, dostávám od tchýně dáreček ( poprvé v životě ) … hádejte jaký … :whistle: …

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.10.09 16:08

Snad ne šnuptychly? :evil:

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 17.10.09 16:08

Pardon, napsané to vypadá přímo strašně :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 27 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist