Nejlepší novinka roku 2007 + bilancování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.12.07 17:00

Zahlasujme si o nejlepší novou vůni uplynulého roku. Nebudeme to zbytečně komplikovat, kategorie budiž dvě:

Nejlepší dámská nebo unisexová
Nejlepší pánská

Hlasuje se napříč celým spektrem, od drogerky po pařížské butiky, a uvést můžete jednu nebo dvě vůně (to proto, aby mohli hlasovat i nerozhodní ;) ).
Pro usnadnění přidávám odkazy na seznamy letošních novinek - dámských + unisex a pánských . Seznamy jsou omezeny na značky uvedené v databázi, hlasování nikoli, hlasujte klidně pro novinku značky, která v databázi zatím chybí.

Budete-li chtít, přidejte osobní bilanci - jaký nejhezčí příspěvek do sbírky jste si letos pořídili, jaké největší zklamání jste zažili, jaký největší průšvih jste koupili naslepo a co vás ve vůních pozitivně a negativně překvapilo.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.12.07 17:18

A hned přidám svůj příspěvek:

nejlepší dámská novinka roku - dlouho jsem vybírala, škoda, že mnoho novinek ani neznám a nejspíš nikdy nepoznám; nakonec bych vítězství přiřkla Guerlainu za L'Instant Magic, protože se povedla, a k tomu víc za sebe ještě bez ohledu na hnusnou cenu Notre Flore C

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 23.12.07 19:09

Nejlepší novinka roku: Taky jsem pro L´Instant Magic. Mimochodem - ráno jsem se jím navoněla. Odpoledne jsem ho přestříkla Sacré, ale stále cítím Magic - neuvěřitelná výdrž! Vlastně bych sem měla zařadit i Fleur d´Oranger 2007 od L´Artisan
Marná touha: Amouage Ciel a L´Artisan Fleur d´Oranger 2007
Příjemné překvápko: celá řada Acqua di Parma. Sice to nejsou novinky roku, ale pro mně to byly nové vůně a hodnotím je jako velmi příjemné…
Nejlepší nový přírustek: Fleur Oriental od Miller Harris - díky Bohu, že jsem objevila tuto vůni…Jinak by to byl taky Sacré.
Největší průšvih naslepo: Cabochard - naštěstí stál jen čtyři stovky…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 23.12.07 20:25

Nejlepší novinka: Další + pro L'Instant Magic. (A za letničky bych vybrala Aqua Allegoria Mandarine Basilic)
Nejlepší nový přírůstek: Parfum Sacré (což byl jediný nákup naslepo, takže katastrofa se nekonala)
Marná touha: V tuto chvíli asi metrák vzorků.
Příjemné překvápko: tohle fórum a L'Artisan (o kterém jsem se dozvěděla až tady)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 23.12.07 21:42

Malý odkaz na jakési slovanské :) stránky s parfémy a i novinkami roku 2007, s obrázky. http://www.punmiris.com/index.php?… … ovoubazi=1

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 24.12.07 08:37

Doplnění - ještě musíte kliknout vlevo na „novine za žene“

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 24.12.07 11:25

Nejlepší novinka roku: taky jsem pro L´Instant Magic, očichala jsem ji náhodou v sobotu jinak by to byla E. Arden Mediterranean
Marná touha: něco od L'Artisan M

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.12.07 11:44

zdensy - ta slovanska stranka je super - trosku lepsie jej rozumiem v anglictine :), a vsimla si si to hodnotenie - klasifikaciu v grafoch pod kazdym parfemom? To je moc zaujimave …

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 24.12.07 12:03

Mna tento rok zaujalo viac damskych voni - Black XS..od Rabane, NafNaf,uz spominane Funny!
Sklamanim je pre mna trochu Ange Ou Demon od Givenchy…
Na panske parfemy som sa velmi nezameriavala.
Prirastkov bolo tento rok viac, uplne poslednym je Angel Innocent.
Preslapom je asi Mont Blanc - Presence D une Femme…este uvidim do akej miery.

Z osobnych dojmov:
Sklamania si uz nepamätám …bolo ich viac, aha jedno z poslednych je Parfum Sacre - moje ocakavania boli ovela vacsie ako mohla ponuknut realita :)

Nadsenia sa prejavili v ovela vacsej miere - prisla som na chut aldehydom, objavila som Le Baiser du Dragon a Panthére od Cartiera KL od Lagerfelda, Balmain de Balmain, ktory uzasne vonia na mojom manžovi, uz spominane Black XS atd…
(Som si ista, ze som na nejake vone zabudla)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.12.07 12:03

Nejlepší novinky pro mne jsou v obou kategoriích nové Diesely Fuel for Life a novinjka od Paca Rabaneho Black XS.Píšu to s ohledem na to,že těch novinek moc neznám,takže možná byto bylo za jiných okolností i něco jiného.
Splněné přání:po 2 letech Apparition a Motáli od L´Artisanu,čekají pod stromečkem.
 M

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 24.12.07 12:09

Marná touha:Aigner Too Feminine
Největší překvápko:nový C.Klein dámský,pro mne povedená letní vůně a líbí se mi i vtipný flakonek ve tvaru láhve od mléka,přijde mi to k té vůni originální a jakože si nehraje na nic,co není.
Nejlepší nový přírůstek:pro mne je to už druhé balení Innocenta.
A největšíprůšvih kupovaný napoloslepo byla Flora Bella od Lalique.
Jo,pod tím stromečkem mám La Chasse…nějak jsem se překlepla.;)

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Dior
Znalkyně 251 příspěvků 25.12.07 10:43

..pre mňa určite sklamanie roku: DIOR Midnight Poison… tak dlho som na neho čakala a tak moc ma sklamal.

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 25.12.07 22:44

zdensy - ta stránky má i angl. verzi: http://www.fragrantica.com/

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.12.07 23:11
Ronna píše:
zdensy - ta stránky má i angl. verzi: http://www.fragrantica.com/

No jo, a já pořád, kde už jsem ten design viděla…?!

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 28.12.07 21:14

Dámská novinka se mi asi nejvíc zalíbila CK IN2U a Montale Roses Musk což je zároveň i můj nenaplněný sen. Flakon 100 ml mě hodně odrazuje a ta cena se mi nelíbí, pánské parfémy moc neznám. Zklamání bylo několik, ale asi nejvíc už zmiňovaný Eclat d´Arpege Summer. Přírůstků bylo dost, ale největší radost a zároveň největší objev byl pro mne Shalimar Light. Průšvih byl pro mne P. Smith Floral, ale naštěstí to byl jen odstřik a hned jsem ho udala.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist