Nejlepší poměr cena/výkon

Tigra 26.11.10 17:03

Nejlepší poměr cena/výkon

Miru hledá vůni, která bude špičková, ale levná. To asi každá z nás - nebo už jste je našly?
Co třeba Gres Cabotine? Nebo…?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

1Miru 26.11.10 17:15
Tigra píše:
Miru hledá vůni, která bude špičková, ale levná. To asi každá z nás - nebo už jste je našly?
Co třeba Gres Cabotine? Nebo…?

:lol: …to jsem neřekla. :D

Ale spíš tak, že když už si vyberu, co se mi líbí, z valné většiny to není za pár korun…
A u kvalitních vůní/věcí cenu respektuji, resp. výše ceny mi (relativně) nevadí, protože ta kvalita, úroveň je tam evidentní(nebo alespoň pro mne).
Spadá mi tam např. Tom Ford, řada L´Art Matiere Guerlain, Profumi del Forte, Villoresi, Mazzolari, Floris, F. Malle… Jsou to drahé, nákladné vůně, ale „musí“ být, když s nimi porovnám ceny mainstreamu, tak ta kvalita má nárok na to, být oceněna…

…ale za relativně dobrou cenu versus kvalita
(rozuměj - být to levnější, jsem šťasten.!)
mám právě Addict.
A i jiné vůně značky Dior, přestože je nenosím, bych viděla jako dobrá kvalita za dobrou cenu. …a pak ještě i Chanel, Givenchy, Gucci… - klasika
:roll: :D

RainyWeather 26.11.10 17:17

Nedávno jsem o tom přemýšlela. Že existují vůně, které jsou propracované, pasují ke mně, jsou cítit celý den, mají hezký obal a.. jsou levné :-) Pro mě to je Lolita Lempicka L , Iceberg Fragrance . Jsem nenáročná :lol:Dior má dobrý poměr cena/výkon - sice cena trošku vyšší, ale stačí málo a cítím vůni do večera, takže svých investic nelituji.

EDIT: Ha, to vypadá, že opisuji od Miru, ale její příspěvek jsem četla až pak. Je to tak, Dior je dobrej :!:

1Miru 26.11.10 17:21

…Lolitu beru taky.
Kvalitní střední třída.

…stejně je to asi dost subjektivní… :roll: :D

tapuz 26.11.10 18:34

Pro mě je asi suverénně nejlepší poměr cena/výkon Joop!Femme a za ní by mohly následovat Tocade a Opium (u toho už je ta cena vyšší, ale pořád docela schůdná, a výkon taky skvělý).

Leisha 26.11.10 19:35

Zařadila bych tam určitě Habanitu.

Luna 26.11.10 20:08

Habanitu snad taky někdy zkusím, dost mě láká…
Z mé poličky je poměr cena-výkon úplně všechno, protože mám štěstí na výhodné nákupy. Akorát Private Collection TG stála celkem balík na to, že je to jen 30ml, ale neplatila jsem to já 8)

Dalia 27.11.10 11:40

Tak z mé police určitě With Love, Liberté, Lolita, Covet, Tocade. … ovšem u Tocade si nejsem jistá, jestli se dá nazvat levnou vůní. Já jej sice ulovila levně, ale když jsem viděla ceny na netu, tak už mi do levné cenové kategorie nezapadá.

tormale 27.11.10 12:24

Rozhodně Liberté, neotřelá vůně se skvělou výdrží za neuvěřitelnou cenu :) ale asi nesedne každému

Leny 27.11.10 13:02
tormale píše:
Rozhodně Liberté, neotřelá vůně se skvělou výdrží za neuvěřitelnou cenu :) ale asi nesedne každému

Rozhodně, mám ji také moc ráda

Mandarinka 27.11.10 13:22

Super téma. Tohle je nejlepší dobrodružství mé parfémové záliby. Očichávám sice všechny cenové kategorie, ale nejvíc mě baví nacházet zaprášené poklady mezi levnějšími vůněmi. Lidi mají většinou pocit, že se musí plácnout přes kapsu, aby dostali něco extra, ale naštěstí to není vždycky pravda. Takže z mé poličky Covet, Rochas Femme a Bvlgari Black , paradoxně jsou to ty nejlevnější, co mám.

Ale za L'Eau d'Hiver bych ty peníze určitě dala, kdybych je měla. :wink:

Arome Dušička 27.11.10 14:24

Chanel No. 19 EdP, který jsem si nedávno doplnila coby tester 100ml v akci na xparfemech, je to má „hlavní“ vůně, dá se kdykoliv, neboť voní luxusem a drží u těla a neotravuje do okolí…

No a tento týden je to jednoznačně mé nové Opium Edp, stačí trochu… a tolik pochval jsem ještě neměla :mrgreen:

jerry 27.11.10 15:26

guerlainovské Aqua Allegorie
L´Air du Temps
Infusion d´Iris
Les Saisons: Hiver
Cabaret
Diesel Zero Plus Feminine
Omnia Amethyste a Green Jade
Fresh Woman
5th Avenue
Image Woman

plevanka 27.11.10 19:51
jerry píše:
guerlainovské Aqua Allegorie
L´Air du Temps
Infusion d´Iris
Les Saisons: Hiver
Cabaret
Diesel Zero Plus Feminine
Omnia Amethyste a Green Jade
Fresh Woman
5th Avenue
Image Woman

Diesel zero plus feminine? Já nevím jestli její výkon předčí cenu, sama ji mám doma a postupem času mně přijde dost syntetická :)

Se zbytkem souhlas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist