Nejlepší vůně na důležitou schůzku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara  15.05.07 10:37

Které vůně by jste použily na obchodní jednání a které třeba na schůzku se zajímavým mužem, kterého chcete okouzlit?

Reakce:

Bredka
Nováček 21 příspěvků 15.05.07 15:48

Na jednání Max Mara, Sensi (ale jen když nebude moc horko) nebo Premier Jour.Ale ta by mohla uspět i mužů.Mě chlapy vždycky chválili Lacoste pour Femme a Omnii Crystalline a nejvíc Cerrutti 1881,což se divim-ta mi zas tak skvělá nepřipadá…
Nevíte někdo jak voní nová Omnia Amethyste??????

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Miriama  15.05.07 20:55

Ja momentalne do prace pouzivam Intuition, brala by som ho aj na obchodne jednanie…Sice neviem, ci muzov okuzli ale pre mna je podstatne, ze mi vona nerobi zlu naladu a neviazu sa na nu zle spomienky, v tomto pripade aj krasna vona prestava byt pre mna krasnou, nanestastie

Ylang
Učednice 46 příspěvků 15.05.07 21:12

Dneska jsem si po dlouhé době vzala Omnii a nestačila jsem se divit - kolik chváli najednou :), té bych dala přednost na jednání (no ale ikdyž dneska chválili tři chlapy od kterých bych to ani omylem nečekala, takže možná i k tomu chlapookouzlení) :)

Na poličce 9 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 15.05.07 23:25

Omnia Amethyste by měla být ovocná a lehčí. Šla nejdřív na asijský trh a tam lehké vůně frčí.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.05.07 13:11

Na obchodne jednanie nieco nesladke, drevite alebo chypre, nanesene v malej davke.
Cabochard, Chanel No 19, Chanel Cristalle, Dioressence, Tumulte pour Homme, L`Artisan Dzing… Nemam skusenosti s atmosferou obchodnych rokovani, takze neviem, ako by tam presli vyraznejsie panske vone alebo vone ako Bulgari Black, ale je to zaujimava predstava, ze?
Urcite by som si nevzala nieco sladke, roztomile, ovocne alebo vyrazne kvetinovo zenske, orientalne zvodne alebo prilis tazke.

A rande? Mala som dobre skusenosti s Caron Parfum Sacre. Pravdu povediac, az prilis dobre, raz som sa presvedcila, ze je to na prvu schodzku az prilis zvodna vona.
Volila by som podla nalady, rocneho obdobia a pocasia. Dolezite je, aby vona dodavala dobru naladu a sebavedomie mne. V chladnejsom rocnom obdobi by som volila Omniu (co moja sukromna lahka verzia Parfum Sacre), Shalimar, Organzu Indecence, Paris EDT (vyborne funguje v chlade)… V teple mozno tiez Paris, ale velmi zlahka, milovanu La Chasse aux Papillons alebo Apres L`Ondee, mozno aj Balmain Jolie Madame (jemne kozene chypre s fialkami)… Ked tuto odpoved odoslem, urcite mi napadne 10 dalsich…

Citala som kdesi, ze vraj podla nejakeho americkeho vyskumu sa muzi na prvej schodzke zlaknu prilis kvetinovej vone, lebo im pripomina svatobnu kyticu a na take veci nechcu na prvej schodzke ani pomysliet. No neviem… Podla mna je vacsina chlapov tak vizualne zamerana, ze nase vonavky sotva citia, nieto aby ich este s niecim asociovali, ked maju mozog zamestnany obzeranim nasej krasy :)

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.07 14:01

Můj přítel má rád, když voním spíš jemně, po květinách. Nemá rád sladké a orientální vůně. Takže já bych si na rande vzala něco květinového, co by se drželo pěkně při mně.
Jenže na druhou stranu, každý chlap je jiný a samozřejmě každá žena je jiná, proč by jako svůdný nemohl zafungovat třeba dekadentní Hypnotic Poison… Volila bych podle toho, jak hodlám vystupovat, jestli jako romantická princezna nebo vamp s pronikavým pohledem podmalovaným ďábelsky kouřovými stíny :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 16.05.07 14:31

To ma nenapadlo, ze by som sa na prvej schodzke stylizovala, na schodzkach vystupujem ako ja sama… Take veci by som podnikala omnoho neskor, ked by som mala istotu, ze ma dotycny spozna :P

Ale clovek nikdy nevie, z coho moze byt dotycnemu chlapovi zle, preto treba vone aplikovat zlahka. Pre Hypnotic Poison to plati 2×.

Bredka
Nováček 21 příspěvků 16.05.07 16:42

Máš pravdu, dnes jsem na sebe stříkla ze vzorku Lancome Hypnose, protože jsem na něj měla náladu, pak jak se trochu oteplilo, tak jsem litovala… a v práci mi jeden kolega řekl, že ze mě cítí vanilkový stromeček do auta,který moc nemusí. :-) Předevčírem mi jiný muž, tuto vůni pochválil.Takže jak se říká sto lidí, sto chutí…:-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.05.07 12:56
Bredka píše:
Takže jak se říká sto lidí, sto chutí…:-)

Absolutne.

Takze tie vecne sa opakujuce otazky „z akych voni su muzi namakko?“ a variacie opakujuce sa vsade, kde sa hovori o vonach vo mne vzbudzuju tuzbu zavyjat. Univerzalna odpoved neexistuje!

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist