nejlevnější český e-obchod s vůněmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 10.03.08 19:24

jaký je podle vás nejlevnější český e-obchod s vůněmi? který máte nejraději?

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 07:27

To asi záleží na tom, co konkrétně kupuješ. Já jsem opakovaně našla nejlevnější zboží na www.drogerie.shop.jednorozec.cz.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 07:31

Jinak nevím, jestli vám sděluji něco, co už každý ví, ale nejlepší je otevřít si www.seznam.cz, nad vyhledávací kolonkou zadat položku Zboží, vypsat do kolonky zboží (třeba Gucci Eau de parfum 30 ml), a až se vám zobrazí všechny nabídky, zvolit vlevo nahoře položku Seřadit od nejlevnějšího. Tak se propracujete k nejlepší internetové ceně na českém trhu.

miranda
Učednice 52 příspěvků 11.03.08 08:12

Souhlasím s Irenou , u konkrétního parfému je nejlepší zadat do vyhledávače a porovnat ceny …
Jinak dobrou zkušenost , co se týká cen mám s http://www.parfemy.cz/ , jsou rychlí , spolehliví a nad 1 000 Kč je objednávka bez poštovného . Je to taky jeden z mála obchodů , kde je možné koupit i vzorky parfémů …

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.03.08 08:46

Mirando, když na to půjdeš přes kolonku Zboží a poté Seřadit podle ceny, žebříček Ti naskočí za sekundu a seřadí Ti veškeré dostupné zboží na internetu automaticky. Rychleji to nejde ;).

miranda
Učednice 52 příspěvků 11.03.08 09:00

Ireno díky , tak jsem to myslela , ale asi jsem se špatně vyjádřila … :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 12.03.08 11:19

Já to taky tak dělám s tím seznamem.cz, ale občas mi vyjedou jako nejlevnější obchody, o kterých jsem v životě neslyšela a to pak raději stejně objednávám tam, kde to trochu znám.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 12.03.08 12:13

To máš pravdu, Ronno. A taky jsem si všimla, že soupis občas není kompletní. Například často neuvádí Jednorožce, a když se pak mrknu na jejich stránky, zjistím, že nabízejí zase nejlepší cenu.

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 12.03.08 19:33

mate pravdu, vzdycky si to projedu tim seznamem, ale kolikrat se tam objevi jakesi obchody, ktere neznam, tak stejne vyberu z tech osvedcenych… zrovna dnes jsem poprve objednala z Jednorozce, maji fakt asi skoro na vse nejlepsi ceny:)

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 15.03.08 18:51

Holky, pokud někdy nakupujete na Akropole.cz, oni tam u některých vůní mají napsáno vyprodáno, mě to vždycky mate, to si to můžu stejně objednat? Nebo proč to prostě nevyřadí z nabídky?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

tarra  17.03.08 13:04

máte prosím někdo zkušenost s objednáváním na http://www.vltava2000.cz/avonpraha ?

V jiné diskuzi jsem od jedné z vás dostala odkaz na tenhle obchod,teď to tam prohlížím a některé vůně tam mají ještě o dost levnější než třeba na parfemy.cz…je to možné??…jestli už to třeba není podezřele levné…díky

Angelika
Učednice 72 příspěvků 17.03.08 14:44

pro Tarru:Ja tam minuly tyden poprve objednala, vune mi ma prijit tento tyden, tak jestli vydrzsis, dam vedet, jestli bylo vsechno O.K. Jinak co se zpracovani objednavky tyce, udaje k platbe predem mi prisly tentyz den, co jsem objednavala, potvrzeni objednavky pak ihned, jakmile byla platba na jejich ucet dorucena, takze zatim nevidim problem… Objednala jsem tester, ty pry byvaji originaly, proste jsem to riskla…

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tarra  17.03.08 14:55

díky - vydržím,dej vědět!…ještě stejně nemám očicháno. Budu kupovat pro sebe,takže asi půjdu taky do testru…i ty tam mají o dost levněji než jinde

Angelika
Učednice 72 příspěvků 17.03.08 15:01
tarra píše:
díky - vydržím,dej vědět!…ještě stejně nemám očicháno. Budu kupovat pro sebe,takže asi půjdu taky do testru…i ty tam mají o dost levněji než jinde

jo jo, jasnacka:-)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 17.03.08 15:27

Taky jsem na tento bochod narazila nedávno. Nevěřícně jsem koukala na ty ceny. Jsem taky zvědavá, jak Angelika bude spokojená.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist