Nejoblíbenější filmy

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.01.08 09:00

A co filmy? Top ten? Musím se zamyslet, pak to sem napíšu…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.01.08 13:11

Přemýšlím, co dát na první místo…

1. seriál Řím
2. Čtyři svatby a jeden pohřeb + další filmy autorů - Láska nebeská, Nothing Hill atd.
3. Nebezpečné známosti
4. Bouřlivé výšiny
5. Interview s upírem :P

6. Hon na ponorku ( Rudý říjen )
7. Svěráko - Smoljakoviny - Kulový blesk, Na samotě u lesa atd.
8. Svět podle Prota ( K-Pax )
9. Butch Cassidy a Sundance Kid
10. staré české a italské filmy - Fellini, Sica, Visconti atd.
11. latinskoa­merické filmy - Amores Perros, Volver, Mexická jízda, Láska, sex a Lucía..

Silis
Učednice 200 příspěvků 10.01.08 19:11

Tak nad TOP TEN bych musela nějakou chvíli přemýšlet, tak radši jen tak spontánně z fleku:
Ztraceno v překladu
Společnost mrtvých básníků
Zamilovat se (teď jsem to právě poněkolikáté dokoukala :)

a samozřejmě Twin Peaks

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.01.08 20:06
Silis píše:
Tak nad TOP TEN bych musela nějakou chvíli přemýšlet, tak radši jen tak spontánně z fleku:
Ztraceno v překladu
Společnost mrtvých básníků
Zamilovat se (teď jsem to právě poněkolikáté dokoukala :)a samozřejmě Twin Peaks

O čem je to Zamilovat se - kdo tam hraje? Něco mi to říká…

Silis
Učednice 200 příspěvků 10.01.08 20:17

„Zamilovat se“ je krásná love story s Robertem De Nirem a Meryl Streep. http://us.imdb.com/…e/tt0087233/

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

adlen
Učednice 50 příspěvků 10.01.08 20:26

No, tak asi česká klasika - Na samotě u lesa, Marečku podejte mi pero, Vrchní prchni, Jáchyme hoď ho do stroje, Homolkovi atd…
A ze zahraničních Četníci, Návštěvníci, Láska nebeská, Spáči, Hříšný tanec, Pretty woman:-)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 6 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 10.01.08 20:36

Tu sa aj ja zapojim :), spomedzi maxi kopy hnoja sa daju vybrat krasne filmy.
Mna stale oslovuju:
Zivot je krasny od Bertolucciho, ak sa nemylim
na iny silny film si momentalne nespomeniem :)

Tieto ma velmi zaujali:
vela, vela nekomercnych filmov z Nocneho kina na STV a CTV,
spred par rokov
Potomkovia ludí s Clive Owenom
Stratení v preklade
Parfem - pribeh vraha
Bowling from Columbia - bol v USA zakazany
a vydarene romanticke komedie ako Moja tucna grecka svadba a pod.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 10.01.08 22:44

Tak k mých oblíbených režisérům a filmům

Ińárritu - Láska je kurva, 21 gramů, Babel / ten už byl slabší /
Tarantino - Pulp Fiction, Čtyři pokoje, Jackie Brown / ten si pouštím ráda/, Kill Bill
Lynch - Modrý samet, Zběsilost v srdci, Twin Peaks / seriál i film /
Kubrick - Osvícení, Dr. Divnoláska, Spartakus, Mechanický pomeranč / po dětech už ho nějak nemusím /
Almodóvar - Mluv s ní, Vše o mé matce
bratři Coen - Big Lebowski, Bratříčku, kde jsi, Lupiči paní domácí
Kusturica - Černá kočka, bílej kocour, Underground

A moc oblíbené filmy Blade Runner / Scott /, Lovec jelenů, Kmotr, Mise / skoro všechny s R. Nirem /
Unaveni sluncem, Magnolia - ten stojí za to / nemyslím Ocelové magnolie /
Krupiér - už jen kvůli Clive Owenovi

Naprosté oddychovky
Ryba jménem Wanda, Láska nebeská a taky starší české komedie Pane Vy jste vdova, Čtyři vraždy…, Svatba jako řemen

Není to určitě všechno, teď jsem si vzpomněla Klepání na nebeskou bránu a taky věci od Lars von Triera

Na poličce 15 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 10.01.08 22:49
Kalista píše:
Tak k mých oblíbených režisérům a filmům

Ińárritu - Láska je kurva, 21 gramů, Babel / ten už byl slabší /
Tarantino - Pulp Fiction, Čtyři pokoje, Jackie Brown / ten si pouštím ráda/, Kill Bill
Lynch - Modrý samet, Zběsilost v srdci, Twin Peaks / seriál i film /
Kubrick - Osvícení, Dr. Divnoláska, Spartakus, Mechanický pomeranč / po dětech už ho nějak nemusím /
Almodóvar - Mluv s ní, Vše o mé matce
bratři Coen - Big Lebowski, Bratříčku, kde jsi, Lupiči paní domácí
Kusturica - Černá kočka, bílej kocour, Underground

A moc oblíbené filmy Blade Runner / Scott /, Lovec jelenů, Kmotr, Mise / skoro všechny s R. Nirem /
Unaveni sluncem, Magnolia - ten stojí za to / nemyslím Ocelové magnolie /
Krupiér - už jen kvůli Clive Owenovi

Naprosté oddychovky
Ryba jménem Wanda, Láska nebeská a taky starší české komedie Pane Vy jste vdova, Čtyři vraždy…, Svatba jako řemen

Není to určitě všechno, teď jsem si vzpomněla Klepání na nebeskou bránu a taky věci od Lars von Triera

Mise super, ale dvakrát bych ho vidět nechtěla…Kde se dá sehnat Ryba jménem Wanda? Je to ten film, ve kterém Jeff Goldblum pózuje za Krista ?! Jinak, Ińárritu a Almodóvar jsou i moji oblíbenci…

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 10.01.08 23:16

Kerze, mám takový dojem, že u nás nevyšla, já ji mám jen v kopii a bohužel jen v angličtině. S mojí anglinou to slavné moc není, ale už jsem párkrát viděla v TV a pak si ještě zapnu ang. titulky a pobavím se i tak.
Jo Mise - a ta božská hudba
Vlastně ještě mám hrozně ráda ty westerny - Tenkrát na západě, Pro pár dolarů / nebo hrst dolarů /, Hodný, zlý a ošklivý - jak hudbu dělal Morricone

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.01.08 09:26
Kalista píše:
Kerze, mám takový dojem, že u nás nevyšla, já ji mám jen v kopii a bohužel jen v angličtině. S mojí anglinou to slavné moc není, ale už jsem párkrát viděla v TV a pak si ještě zapnu ang. titulky a pobavím se i tak.
Jo Mise - a ta božská hudba
Vlastně ještě mám hrozně ráda ty westerny - Tenkrát na západě, Pro pár dolarů / nebo hrst dolarů /, Hodný, zlý a ošklivý - jak hudbu dělal Morricone

U nás vyšla - kdysi jsem ji měla z videopůjčovny - tu zrušili a od té doby ji nemůžu sehnat…westwrny mám taky ráda - některé…ty staré a staré filmy obecně, české, italské, francouzské, americké…

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 11.01.08 14:26

Já můžu všechno od Tarantina, Possoliniho, Feliniho (vůbec staré italské), pak se mi hodně líbí Amores peros, Milion dollar baby…
Ze seriálů jednoznačně Simpsnovi.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 11.01.08 16:29

Můj nej, nej film je nejspíš „Amélie z Montmartru“, i kvůli hudbě. V diskuzi o knížkách jsem zmiňovala „Jméno růže“ a rozhodně je to můj favorit i u filmů, i kvůli Seanu Connerovi.
Při nemoci strávené před obrazovkou bych určitě zvolila třeba parodii na western „Manituova bota“. A z českých bych sáhla například po Homolkovské trilogii, Slavnostech sněženek, Světácích, Rozmarném létě a teď čerstvě mě zaujaly Vratné lahve nebo Účastníci zájezdu.
Ale určitě jsem na spoustu skvělých filmů ještě zapomněla.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kalista
Znalkyně 428 příspěvků 11.01.08 20:12

Kerze - Ryba jménem Wanda
jsem si nějak nepřečetla pořádně tvůj dotaz. Já mám na mysli jiný film s John Cleese /ten z Monty Python/ a J. L. Curtis cca rok 1989

Ještě jsem zapomněla na mého oblíbeného A. Hitchcock a taky spoustu českých filmů Spalovač mrtvol, Petrolejové lampy a trochu novější Zapomenuté světlo, Samotáři, Pelíšky

Jméno růže taky super i knížka

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 11.01.08 20:41

Tak u mě vedou jednoznačně Pelíšky. Při každém dalším shlédnutí si všimnu nějakého zajímavého detailu, který jsem nezaregistrovala .Nějak se tohoto filmu nemůžu „nabažit“. Moc se povedl. No a kromě nádherných českých komedii(Svěrá­kových, Menzelových atd.) bych chtěla ještě vidět film Bohem zapomenuté děti (problém hluchoněmých), Návrat domů s Jane Fondovou (Vietnamská válka) a Film Běsnící měsíc, který na mě hodně zapůsobil , ale bohužel jsem ho viděla jen jednou a už o něm neslyšela. No a West side story -to je taky krása.Zmíním se ještě o filmech z mých dětských let - Bílý Bim, Černé ucho (ten jsem vždycky probrečela) a spíš televizní seriál Bella a Sebastian(ale ta první série). Ale zřejmě si ty starší filmy nebudete pamatovat, jste přece jen holky mladý…

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 35 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist