nejoblíbenější pánská vůně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 03.08.09 09:53
nejoblíbenější pánská vůně?

Chtěla bych něco pro mého manžela. On si vůně sám vůbec nevybírá. Voní se CK Eternity for men, je hezká, svěží, ale nijak výrazná. Chtěla bych pro něj trochu mužnější kořeněnější vůni, kdysi mi voněla Gucci Pour Homme II nebo Fahrenheit - v tom mi ale po chvíli začlo něco vadit. Jaká je vaše nejoblíbenější vůně, pánové? … (anebo dámy?)? :D

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Reakce:

M555
Nováček 1 příspěvek 03.08.09 18:50

Ja som uz vyskusal viacero voni, ale tu svoju naj. este hladam. Najmenej zly pocit mam z YSL - L'Homme a momentalne je to moje cislo jedna, ale hladam nieco trosku nenapadnejsie a zaroven specialne.

Postrehy k dalsim vonam, ktore vlastnim:

Diesel - Fuel for Life: Podla mna zla vona, suhlasim s negativnymi ohlasmi napr. na Basenotes.

Armani - Acqua di Gio: Nedokazem tu vonu pouzivat, nieco mi na nej vadi a nie je mi jasne, preco je taka popularna.

Gucci - Pour Homme II: Kombinacia jednotlivych zlozek sa mi zda prilis napadna. Vona ma nieco do seba, ale nedokazem ju nosit s dobrym pocitom a preto ju nepouzivam. Prilis vela skorice.

Guerlain - L'Instant: Nasiel som na nu velmi malo negativnych ohlasov a preto som si ju kupil ako jedinu „naslepo“. Vona ma nieco do seba, ale podla mna je vhodna iba pre starsich panov. Na moj vkus je prilis napadna. :-)

Lanvin - L'Homme Sport: Vydrzal som to pouzivat par dni, co je v mojom pripade uspech. Nepaci sa mi posledna faza vone, celkovo je to len taka priemerna jemnejsia vona a prestal som ju nakoniec pouzivat.

Lalique - Encre Noir: Toto som si kupil v nadeji najst nenapadnu „zelenu“ vonu. Evokuje to vo mne vonu hliny a rastlin (zrejme vetiver), bez akychkolvek nasladlych alebo agresivnych ingrediencii. Rozhodne to je dost pecka, avsak neviem ci v prijemnom zmysle slova, co sa tyka mojho okolia. Takisto ju zatial nepouzivam, mam to skor ako sucast zbierky a pre „vzdelavacie ucely“. :-)

Calvin Klein - Man: Nie velmi prijemna a dost tuctova vona, dostal som vzorku pri nakupe inej vone.

Testoval som nedavno aj nasledujuce vone, len par heslovitych postrehov:

Dior - L'Homme: Na moj vkus prilis zenska, aj ked kvalitu jej nemozno upriet. Pre mna je lepsi variant uz spominany L'Homme od YSL.
Lalique - White: Prilis citrusova, prilis agresivna.
Givenchy - Pour Homme: Priemerna, trosku chaoticky namiesane zlozky.
Lancome - Hypnose Homme: Velmi sladka vona, nebola mi neprijemna, ale nie som gay. :-)

Jil Sander - Man: Priemerna.
YSL - Kouros: Aj napriek vseobecne pozitivnym hodnoteniam na mna prilis staromodna a agresivna. Viem si ju predstavit mozno iba na starsich muzoch.
Valentino - Pour Homme: Kolaciky, cukriky. :-)

Bvlgari - Pour Homme: Vona hliny a rastlin.
Issey Miyake - L'Eau d'Issey Pour Homme: Nezaujala ma.
Kenzo - Pour Homme: Nie je to pre mna.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luqas
Znalkyně 328 příspěvků 03.08.09 19:37

moje najoblubenejsie su Lalique equus, bogart pour homme a tiez dunhill desire,,, inac nechapem preco ti pripada hypnose homme ako vona pre gayov…zrejme preto ze je sladka???a kde citis v bvlgari pour homme hlinu je mi zahadou,,,neva, kolko ludi tolko chuti…

Na poličce 55 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 03.08.09 22:44

původní YSL Homme je opravdu hezká vůně

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.08.09 23:12
Luqas píše: …inac nechapem preco ti pripada hypnose homme ako vona pre gayov…zrejme preto ze je sladka???

Áno, tiež nechápem, prečo ti pripadá Hypnose Homme ako pre gayov… Taky jí nosím rád a stále (i když jí mám na sobě) si připadám celkem hetero… :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.08.09 23:15
římanka píše:
Chtěla bych něco pro mého manžela. On si vůně sám vůbec nevybírá… :D

Abychom se vrátili k meritu věci :D Co třeba YSL Opium? Kořeněný to je dost a mužný taky… Zkus to někde očuchat, jestli by to bylo zvládnutelný (pro vás oba) :wink:

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

římanka
Učednice 90 příspěvků 03.08.09 23:44
:-)

děkuju za tipy, napíšu si je na papírek a vyrazím do parfumerky na očuch:-)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist