nejoblíbenější pánská vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

římanka
Učednice 90 příspěvků 03.08.09 13:20
nejoblíbenější pánská vůně

…sice jsem hodila tenhle příspěvek do „Pánské vůně“, ale asi tam moc z vás nechodí, takže ještě jednou, holky ( a kluci) :

Chtěla bych něco pro mého manžela. On si vůně sám vůbec nevybírá. Voní se CK Eternity for men, je hezká, svěží, ale nijak výrazná. Chtěla bych pro něj trochu mužnější kořeněnější vůni, kdysi mi voněla Gucci Pour Homme II nebo Fahrenheit - v tom mi ale po chvíli začlo něco vadit. Jaká je vaše nejoblíbenější vůně, pánové? … (anebo dámy?)?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 03.08.09 13:55

Joop! Nightflight - akorát nevím, jestli se mi líbí víc vůně, flakón nebo obojí :D

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 03.08.09 16:29

Gucci II - modra kocka
a Carolina Herrera Chic - cierna kocka

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.08.09 16:44
jerry píše:
Joop! Nightflight - akorát nevím, jestli se mi líbí víc vůně, flakón nebo obojí :D

Taky + Dior Homme + Heritage . Jak něco z toho ucítím na chlapech, jdu po nich… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 03.08.09 16:49

subjektívne pre mňa KenzoAir a Trussardi Jeans

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.08.09 17:15

Různý Dior, YSL jsou taky skoro všechny povedené, Kenzo Tokyo…

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 03.08.09 17:38

Na manželovi mně voní nejvíce Black Suede Touch (Avon), velice příjemná, mužná a cenově dostupná vůně.
No a Opium - YSL, tím když se navoní, tak bych ho sežrala :mrgreen:

Na obě vůně má spoustu pochval, tolik já jich nikdy nedostala : :roll:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 03.08.09 18:13

Attitude Giorgio Armani, (Opium Pour Homme, Kouros) Yves Saint Laurent

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 03.08.09 18:59

Terre d'Hermes.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 03.08.09 19:18

Pro mě třeba Kenzo Air, Encre Noire, Dior Homme… (myslím i na sebe a občasné loupeživé výpravy na partnerovu poličku)
Jo a z mé poličky Timbuktu…

(ovšem nejvíc mě dostal chlapík, který voněl zakouřeným vanilkovým slaďákem typu Shalimar, toho bych sežrala. Jen nevím, co to bylo za vůni)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

daniela
Nevyléčitelná závislačka 1785 příspěvků 03.08.09 21:55
macska píše:
(ovšem nejvíc mě dostal chlapík, který voněl zakouřeným vanilkovým slaďákem typu Shalimar, toho bych sežrala. Jen nevím, co to bylo za vůni)

Třeba měl Hypnotic Poison, jednou tu na fóru někdo poznamenal, že se manžel před plesem navoněl jejím Hypnoticem :wink:

Na poličce 194 parfémů 246 miniatur 5 odstřiků 227 vzorků V tužebníku 23 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.08.09 22:36
macska píše: …ovšem nejvíc mě dostal chlapík, který voněl zakouřeným vanilkovým slaďákem typu Shalimar, toho bych sežrala. Jen nevím, co to bylo za vůni)

To mě spolehlivě vždycky dostane taky. Většinou tak voní Italové. Jednu takovou vůni jsem tam objevila - Lorenzo Medicci - to je mazec… :heart: http://www.prontostyle.com/product/lore … 1249258726

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.08.09 22:39
daniela píše:
macska píše:
Třeba měl Hypnotic Poison, jednou tu na fóru někdo poznamenal, že se manžel před plesem navoněl jejím Hypnoticem :wink:

To jsem byla asi já :wink: A bylo to fakt dobré :P

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 03.08.09 22:41
Kerze píše:
macska píše: …ovšem nejvíc mě dostal chlapík, který voněl zakouřeným vanilkovým slaďákem typu Shalimar, toho bych sežrala. Jen nevím, co to bylo za vůni)
To mě spolehlivě vždycky dostane taky. Většinou tak voní Italové. Jednu takovou vůni jsem tam objevila - Lorenzo Medicci - to je mazec… :heart: http://www.prontostyle.com/product/lore … 1249258726

No za babku, nekup to :lol: :lol: Ale vážně, dost by mě zajímalo, jak voní.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 03.08.09 22:43
klubko píše:
daniela píše:
macska píše:
To jsem byla asi já :wink: A bylo to fakt dobré :P
:D To muselo být zajímavé… Můj muý se zas nějakou dobu voněl Addictem a vonělo to na něm výborně - ani jsem to nepoznala… :D
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist