Nejoblíbenější přírodní vlasová kosmetika

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

temure
Nováček 6 příspěvků 23.07.12 21:17
nejoblíbenější přírodní vlasová kosmetika

Ahojte dámy chci udělat sondáž (a třeba tak i objevit nějakou novou značku, kterou ještě neznám) jakou přírodní kosmetiku na vlasy používáte? v šamponech mi nedělá moc dobře silikon, takže jsem se rozhodla jít tou přírodní cestou. porovnám a uvidím. díky za tipy

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 24.07.12 09:42

http://www.arome.cz/…i-kosmetika/

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.07.12 12:57

@temure Co ti ve vlasech silikon dělá?

Já používám Alverde.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 24.07.12 14:23

Aveda
Výborné sú šampóny: Color Clove (na hnedé vlasy a zlatisté odlesky), Shampure shampoo na každodenné umývanie a ešte som mala Black Malva šampón na čierne vlasy (aj kondicionér, ale z neho je trochu bordel, farbí ruky do fialova - no ide to umyť :)).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Luciak
Znalkyně 492 příspěvků 25.07.12 11:03

Z prirodnej koymetiky mi vyhovuju sampony a kondicioner (ten v tube) Himalaya…nie je to sice striktne bio, ale je to velmi prijatelny kompromis.
Alverde sampony mi nevyhovuju vobec.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 4 parfémy

temure
Nováček 6 příspěvků 25.07.12 12:42
@alin píše:
Aveda
Výborné sú šampóny: Color Clove (na hnedé vlasy a zlatisté odlesky), Shampure shampoo na každodenné umývanie a ešte som mala Black Malva šampón na čierne vlasy (aj kondicionér, ale z neho je trochu bordel, farbí ruky do fialova - no ide to umyť :)).

Jo děkuju ale já mám světlé vlasy :)

temure
Nováček 6 příspěvků 25.07.12 12:47
@Ronna píše:
@temure Co ti ve vlasech silikon dělá?Já používám Alverde.

Mastí se mi po nich hodně brzo vlasy a mám je splihlé

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5765 příspěvků 25.07.12 14:24

Jednu dobu jsem také používala Alverde, ale měla jsem po tom hrozně jemné a rozlítané vlasy. Pak jsem zkoušela i nějaký šampon Urtekram, Lavera.. a hrůůza. Vlasy nešly rozčesat, vypadaly matně, rozježeně a neměly žádný objem.
Takže za sebe (a své jemné vlasy) jedině silikony. :mrgreen: Dove, Loreal, Gliss Kur. To jsou moje značky.

Na poličce 56 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 26 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 25.07.12 17:24

@temure, majú, samozrejme, aj na blond vlasy :)

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 25.07.12 17:52

Mám jemné vlasy a musela jsem je kvůli tomu, že se mi rychle mastily, dřív umývat obden. Už dva roky používám Alverde (ten pro blond vlasy) a nemůžu si stěžovat: vlasy se mi trochu zdrsněly, nemastí se tak rychle, umývám za 3, někdy za 4(!) dny. Navíc je ten šampon dělá trochu světlejší :palec:

Jinak šampony bez silikonů nejsou pro každého, kamarádka má suché vlasy a bez silikonů nedá ani ránu - po přírodních šamponech měla suché chuchvalce.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

temure
Nováček 6 příspěvků 28.07.12 14:03

Jsem asi náročná byla bych ráda kdybych si umývala vlasy tak 2 ne ob den a zároveň je měla lesklé ale ne zplihlé, zatím jsem takové šampony, ketré by toto splňovaly neobjevila. :,(

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3159 příspěvků 28.07.12 19:40
@miriell píše:Jinak šampony bez silikonů nejsou pro každého, kamarádka má suché vlasy a bez silikonů nedá ani ránu - po přírodních šamponech měla suché chuchvalce.

Potvrzuji. Už jsem psala v „šamponech“. Po šamponu bez silikonů mám vlasy jemňoučké a těžko upravitelné.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Kamejka
Učednice 115 příspěvků 28.07.12 21:01

Před dvěma roky jsem měla velké problémy s vlasy (ekzém, lupy, padání). V zoufalství jsem vyzkoušela kvantum různých šamponů - a zůstala u jednoho. A jako v minulosti už tolikrát, nejlepší byl ten nejobyčejnější :) Šampon proti lupům HENNA s pH 7,0(kupuji v DM).

Na poličce 75 parfémů 46 miniatur 42 odstřiků 566 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 02.08.12 14:46

Já se chystám vyzkoušet Logonu, nemáte někdo zkušenost?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

kiam
Parfémová maniačka 585 příspěvků 02.08.12 18:57
@Ronna píše:
Já se chystám vyzkoušet Logonu, nemáte někdo zkušenost?

používam značku Logona niekoľko rokov. Čo z tej Logony máš ty v úmysle používať?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist