Nejpovedenější vůně celebrit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4761 příspěvků 07.05.08 21:39
Nejpovedenější vůně celebrit

Znáte nějakou takovou???

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 07.05.08 21:50

Mne sa paci Still od Lopezky. Minule som konecne vyskusala Curoius od Britney - nieje uplne marná, keby to bola iná značka, myslim, že by sa na nu clovek pozeral aj iným pohladom :)

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.05.08 21:53

Přiznám se, že na celebrití vůně koukám s jistým despektem. Je to určitý předsudek, který do jisté míry ovlivňuje mínění o dané vůni. Asi jsem nespravedlivá, ale většina celebritích vůní se mi nelíbí, až na S.J. Parker. Lovely je povedená, i když mít ji nemusím, a Covet je na celebritu poměrně zajímavá. A má krásný flakónek :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  07.05.08 21:56

Still bych také mohla nosit, ale jinak si už žádnou v pozitivním světle nevybavuji.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 07.05.08 22:07

Také na celebritní vůně koukám s despektem. Už jenom slovo „celebrita“ mi jde proti srsti, takže s celebritní vůní fakt nemám naději a hlavně chuť splynout :D. Je tolik jiných vůní známých i méně známých firem, masových i niche značek … že mě vůně, které dá jméno nějaká zpěvačka nebo herečka, opravdu neláká.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:07

Já „celebritní“ vůní moc nezkoušela, ale nejvíc se mi z nich líbí Still od J.Lo. Tu jsem dokonce jeden čas měla, na jaro není špatná.
Třeba z parfémů Britney Spears jsem nevyzkoušela ani jeden, odpuzují mě flakony, takové přeslazené, kyčovité a Britney mi nebyla sympatická nikdy, ani když ještě „sekala latinu“. Ze stejných důvodů nemám zájem zkoušet vůně Paris Hilton. Parfemy od Kylie Minoque mi přijdou marné všechny, Kate Moss - Kate mě taky nezaujala, to samé v bledě modrém Beckhamovic produkce. Když se dívám na zahraniční weby a vidím, kdo všechno má vůni (Usher, Tiger Woods, Mariah Carey, Katie Price!!!, …), tak docela nechápu :shock: Pod slovem parfém jsem si vždycky představila osobité dílo, vytvořené velkým módním domem, s originálním flakonem a nezapomenutelným obsahem. V současné době dost naivní předtava, že? :wink:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 07.05.08 22:15

Taky Still a Lovely, tu bych mohla i mít. Něco jsem asi zkoušela, ale už jen to, že si to nepamatuju o mnohém svědčí, kromě mé špatné paměti…

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 07.05.08 22:21

Mě se zas celkem líbí Glow (jsem prostě na ty mýdlovky), ale zatím ne tak, abych ji přímo zakoupila. Možná časem… A to tu Lopezku moc ráda nemám :-). Třeba Sex ve městě jsem měla fakt ráda a ani bych se nestyděla nosit nějakou vůni S.J. Parker… ale bohužel… nevoní mi.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:27
llenni píše:
Třeba Sex ve městě jsem měla fakt ráda a ani bych se nestyděla nosit nějakou vůni S.J. Parker… ale bohužel… nevoní mi.

Mě taky ne, ale jistá originalita se jim upřít nedá, mají styl. Ani mě při přemýšlení o celebritních vůních nenapadly, podle mě docela vybočují z (celebritní) řady. Ikdyž nosit bych třeba Lovely asi nemohla, na mě je moc „zvláštní“.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 07.05.08 22:29

SJP Lovely se ke mě /i přes mé zábrany k celebritním vůním/:) dostala. A není úplně špatná, i flakon je docela hezký (Sex ve městě se mi taky líbil). Ale vydrží mi asi hodně dlouho. Dostanu na ní chuť jednou za delší čas, v létě, v horkém dni, kdy mám otevřené okno, sedím u počítače a pracuju … to mě pak příjemně osvěží.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 07.05.08 22:32

Upresnujem: Still a Lovely - môžu byť obe :) Parfem by mal mat ideu nejakeho osobiteho diela. Ale zas ked je nieco velmi nositelne, tak ok. Aj ked sa musim priznat, ze k Paris Hilton a spol. - som dost skeptická…proste nesympatická partia :lol:

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.05.08 22:37
estelle píše:
Upresnujem: Still a Lovely - môžu byť obe :) Parfem by mal mat ideu nejakeho osobiteho diela. Ale zas ked je nieco velmi nositelne, tak ok. Aj ked sa musim priznat, ze k Paris Hilton a spol. - som dost skeptická…proste nesympatická partia :lol:

Přesně, je to i o sympatiích. Nosit vůni Paris Hilton bych se asi styděla. Britney Spears.. taky. Kylie Minoque? Ehm…ty její vůně jsou strašné. A dost pochybuji o tom, že ona sama by se tou „svou“ vůní navoněla.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:41
klubko píše:
Přesně, je to i o sympatiích. Nosit vůni Paris Hilton bych se asi styděla. Britney Spears.. taky. Kylie Minoque? Ehm…ty její vůně jsou strašné. A dost pochybuji o tom, že ona sama by se tou „svou“ vůní navoněla.

Přesně tak, představte si, že se vás nějaký pohledný mladý muž zeptá: „slečno čím tak krásně voníte?“ romantika jen kvete … a vy špitnete: „Britney Spears“ :-D

Na místě bych se asi raději propadla do západního Německa:)))

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 07.05.08 22:49

Barbarro to je dobrý.. to bych se propadla taky :-). S jednou výhradou, muži mi sice celkem často :oops: , vůně chválí, ale nikdy se NEPTAJÍ čím voním, většinou jen tak mhouří oči a „větří“ :lol: . Takže ČÍM voním by se mě mohla zeptat tak leda nějaká ženská..... a říct jí že Britney? Tak to se propadnu… snad až do východního :lol:

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:51

Mě už se pár chlapů zeptalo ČÍM, ale máš pravdu, častěji pouze konstatují, že hezky voním. Ovšem vytasit se s Britney, tak si připadám jak zastydlá puberťačka a kouzlo je pryč.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist