Nejpovedenější vůně celebrit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 07.05.08 21:39
Nejpovedenější vůně celebrit

Znáte nějakou takovou???

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 07.05.08 21:50

Mne sa paci Still od Lopezky. Minule som konecne vyskusala Curoius od Britney - nieje uplne marná, keby to bola iná značka, myslim, že by sa na nu clovek pozeral aj iným pohladom :)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.05.08 21:53

Přiznám se, že na celebrití vůně koukám s jistým despektem. Je to určitý předsudek, který do jisté míry ovlivňuje mínění o dané vůni. Asi jsem nespravedlivá, ale většina celebritích vůní se mi nelíbí, až na S.J. Parker. Lovely je povedená, i když mít ji nemusím, a Covet je na celebritu poměrně zajímavá. A má krásný flakónek :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Fleur  07.05.08 21:56

Still bych také mohla nosit, ale jinak si už žádnou v pozitivním světle nevybavuji.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 07.05.08 22:07

Také na celebritní vůně koukám s despektem. Už jenom slovo „celebrita“ mi jde proti srsti, takže s celebritní vůní fakt nemám naději a hlavně chuť splynout :D. Je tolik jiných vůní známých i méně známých firem, masových i niche značek … že mě vůně, které dá jméno nějaká zpěvačka nebo herečka, opravdu neláká.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:07

Já „celebritní“ vůní moc nezkoušela, ale nejvíc se mi z nich líbí Still od J.Lo. Tu jsem dokonce jeden čas měla, na jaro není špatná.
Třeba z parfémů Britney Spears jsem nevyzkoušela ani jeden, odpuzují mě flakony, takové přeslazené, kyčovité a Britney mi nebyla sympatická nikdy, ani když ještě „sekala latinu“. Ze stejných důvodů nemám zájem zkoušet vůně Paris Hilton. Parfemy od Kylie Minoque mi přijdou marné všechny, Kate Moss - Kate mě taky nezaujala, to samé v bledě modrém Beckhamovic produkce. Když se dívám na zahraniční weby a vidím, kdo všechno má vůni (Usher, Tiger Woods, Mariah Carey, Katie Price!!!, …), tak docela nechápu :shock: Pod slovem parfém jsem si vždycky představila osobité dílo, vytvořené velkým módním domem, s originálním flakonem a nezapomenutelným obsahem. V současné době dost naivní předtava, že? :wink:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 07.05.08 22:15

Taky Still a Lovely, tu bych mohla i mít. Něco jsem asi zkoušela, ale už jen to, že si to nepamatuju o mnohém svědčí, kromě mé špatné paměti…

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 07.05.08 22:21

Mě se zas celkem líbí Glow (jsem prostě na ty mýdlovky), ale zatím ne tak, abych ji přímo zakoupila. Možná časem… A to tu Lopezku moc ráda nemám :-). Třeba Sex ve městě jsem měla fakt ráda a ani bych se nestyděla nosit nějakou vůni S.J. Parker… ale bohužel… nevoní mi.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:27
llenni píše:
Třeba Sex ve městě jsem měla fakt ráda a ani bych se nestyděla nosit nějakou vůni S.J. Parker… ale bohužel… nevoní mi.

Mě taky ne, ale jistá originalita se jim upřít nedá, mají styl. Ani mě při přemýšlení o celebritních vůních nenapadly, podle mě docela vybočují z (celebritní) řady. Ikdyž nosit bych třeba Lovely asi nemohla, na mě je moc „zvláštní“.

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25898 příspěvků 07.05.08 22:29

SJP Lovely se ke mě /i přes mé zábrany k celebritním vůním/:) dostala. A není úplně špatná, i flakon je docela hezký (Sex ve městě se mi taky líbil). Ale vydrží mi asi hodně dlouho. Dostanu na ní chuť jednou za delší čas, v létě, v horkém dni, kdy mám otevřené okno, sedím u počítače a pracuju … to mě pak příjemně osvěží.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 07.05.08 22:32

Upresnujem: Still a Lovely - môžu byť obe :) Parfem by mal mat ideu nejakeho osobiteho diela. Ale zas ked je nieco velmi nositelne, tak ok. Aj ked sa musim priznat, ze k Paris Hilton a spol. - som dost skeptická…proste nesympatická partia :lol:

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 07.05.08 22:37
estelle píše:
Upresnujem: Still a Lovely - môžu byť obe :) Parfem by mal mat ideu nejakeho osobiteho diela. Ale zas ked je nieco velmi nositelne, tak ok. Aj ked sa musim priznat, ze k Paris Hilton a spol. - som dost skeptická…proste nesympatická partia :lol:

Přesně, je to i o sympatiích. Nosit vůni Paris Hilton bych se asi styděla. Britney Spears.. taky. Kylie Minoque? Ehm…ty její vůně jsou strašné. A dost pochybuji o tom, že ona sama by se tou „svou“ vůní navoněla.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:41
klubko píše:
Přesně, je to i o sympatiích. Nosit vůni Paris Hilton bych se asi styděla. Britney Spears.. taky. Kylie Minoque? Ehm…ty její vůně jsou strašné. A dost pochybuji o tom, že ona sama by se tou „svou“ vůní navoněla.

Přesně tak, představte si, že se vás nějaký pohledný mladý muž zeptá: „slečno čím tak krásně voníte?“ romantika jen kvete … a vy špitnete: „Britney Spears“ :-D

Na místě bych se asi raději propadla do západního Německa:)))

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 07.05.08 22:49

Barbarro to je dobrý.. to bych se propadla taky :-). S jednou výhradou, muži mi sice celkem často :oops: , vůně chválí, ale nikdy se NEPTAJÍ čím voním, většinou jen tak mhouří oči a „větří“ :lol: . Takže ČÍM voním by se mě mohla zeptat tak leda nějaká ženská..... a říct jí že Britney? Tak to se propadnu… snad až do východního :lol:

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 07.05.08 22:51

Mě už se pár chlapů zeptalo ČÍM, ale máš pravdu, častěji pouze konstatují, že hezky voním. Ovšem vytasit se s Britney, tak si připadám jak zastydlá puberťačka a kouzlo je pryč.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist