Nejvanilkovější Thierry Mugler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amorek
Učednice 189 příspěvků 30.07.14 23:39
Nejvanilkovější Thierry Mugler

Ve kterém z parfémů od Thierry muglera je nejvíce cítit vanilka? Četla jsem, že ve všech je tak trochu kakao, vanilka…Do parfumerie se bohužel nedostanu, tak si chci nějakou tu vanilku dostupnou na eshopech pořídit…díky moc :)

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Reakce:

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 31.07.14 08:35

@amorek
Opět bych si dovolila doporučit nezakládat nové vlákno, ale dát to do již existujícího vlákna pod Značky: Thiery Mugler.

Nechci být otravná, ale takto si zaplevelíme Arome novými vlákny, která jsou zbytečná, protože už existují. Ale ber to jako dobrou radu, lidi to odradí, když vidí nové vlákno, které už existuje. Opravdu to chce nejprve Arome pročítat, pročítat, pročítat a nové vlákno založit, až když zjistím, že to tady opravdu není :kytka: . A já osobně s lopatou vanilky nevnímám nic od T. Muglera, ale dle mého názoru se nejvíce Tvému požadavku blíží Alien Essence Absolue - nicméně opět recenze.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

amorek
Učednice 189 příspěvků 31.07.14 08:39

Promiň, tohoto tématu jsem si nevšimla. Ale díky moc za radu :)

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů

India
sv. Parfema z Kecálburgu 2426 příspěvků 11.08.14 19:38

@amorek
Souhlasím s @Lucinela - zkus projít stávající vlákna, kterých je zde nepřeberně a nezakládat stále nová na každý dotaz či prosbu o radu.
V případě bezradnosti může také dobře posloužit vlákno Blbé (parfémové) dotazy, kde ti určitě někdo poradí, či tě nasměruje ke správnému vláknu.

Na poličce 1 parfém 218 miniatur 202 odstřiků 256 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist