Nejvanilkovější Thierry Mugler

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
amorek
Učednice 189 příspěvků 30.07.14 23:39
Nejvanilkovější Thierry Mugler

Ve kterém z parfémů od Thierry muglera je nejvíce cítit vanilka? Četla jsem, že ve všech je tak trochu kakao, vanilka…Do parfumerie se bohužel nedostanu, tak si chci nějakou tu vanilku dostupnou na eshopech pořídit…díky moc :)

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
Reakce:
 
Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4257 příspěvků 31.07.14 08:35

@amorek
Opět bych si dovolila doporučit nezakládat nové vlákno, ale dát to do již existujícího vlákna pod Značky: Thiery Mugler.

Nechci být otravná, ale takto si zaplevelíme Arome novými vlákny, která jsou zbytečná, protože už existují. Ale ber to jako dobrou radu, lidi to odradí, když vidí nové vlákno, které už existuje. Opravdu to chce nejprve Arome pročítat, pročítat, pročítat a nové vlákno založit, až když zjistím, že to tady opravdu není :kytka: . A já osobně s lopatou vanilky nevnímám nic od T. Muglera, ale dle mého názoru se nejvíce Tvému požadavku blíží Alien Essence Absolue - nicméně opět recenze.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 12 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů
 
amorek
Učednice 189 příspěvků 31.07.14 08:39

Promiň, tohoto tématu jsem si nevšimla. Ale díky moc za radu :)

Na poličce 36 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 58 parfémů
 
India
sv. Parfema z Kecálburgu 2391 příspěvků 11.08.14 19:38

@amorek
Souhlasím s @Lucinela - zkus projít stávající vlákna, kterých je zde nepřeberně a nezakládat stále nová na každý dotaz či prosbu o radu.
V případě bezradnosti může také dobře posloužit vlákno Blbé (parfémové) dotazy, kde ti určitě někdo poradí, či tě nasměruje ke správnému vláknu.

Na poličce 1 parfém 210 miniatur 91 odstřiků 261 vzorků V tužebníku 4 parfémy
 Váš příspěvek

Nový článek:

Žena, která archivuje vůně zašlých časů

 

Měli bychom poznávat a zažívat svět všemi pěti smysly. Přesto jsou v naprosté většině případů preferovány jen tři z nich. Je tomu tak i v případě poznávání naší minulosti. Vizuálně, hmatem či sluchem zkoumáme staré záznamy, předměty, dokonce lze i chuťově zkoumat staré recepty. Ale co vůně zašlých časů?

Celý článek »
TOPlist