Největší trapas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 02.11.10 10:46
Největší trapas

Při čtení příspěvků ve vlákně Nejhorsí vánoční dárek a vlastně i můj samotný příspěvek mě přivedl k myšlence - kdy se vám stal nějaký šílený trapas, nebo kdy vy jste se sami cítili trapně i třeba za někoho jiného…? :-)

Mé největší trapasy z poslední doby jsou spojené s mým bývalým a jeho zvláštním pojetím romantiky. Velmi se inspiroval Hollywoodskými filmy pro náctileté, takže jsem se dočkala zašlapaných růží v koberci nebo nevydařené scény ála 9 a půl týdne. Vím, že to myslel dobře, ale bylo mi tak trapně, jako už dlouho ne :oops: Nemusím snad nikomu vykládat, že v reálu to vypadá úplně jinak…

Na poličce 94 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 02.11.10 11:26

co se dělo v 9 a půl týdne?
já jsem to neviděla:)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 02.11.10 11:59

Známá byla na kontrole v jedné instituci a zjistila, že jedna pracovnice tam je neprofesionální a prostě tu instituci táhne dolů-je na vedoucím místě. Tak ředitelce instituce doporučila dotyčnou paní vyhodit.
Po nějaké době měla známá opět telefon z této organizace a jak byla rozjetá začala paní na druhé straně drátu svým velmi přímým a asertivním způsobem opět vyprávět, jak danou pracovnici musí vyhodit, že je nekompetentní,…atd. Po chvilce se z telefonu ozvalo:„A jste si vědoma s kým mluvíte?“
Teprve v té chvíli si známá uvědomila, že úplně nerozuměla jménu paní v telefonu :roll: :mrgreen:

Už je asi jasné, že paní na druhé straně drátu nebyl nikdo jiný, než ta pracovnice „na odstřel“. :lol: :speechless:

Ještě se jí nakonec nekvalitní pracovnice zeptala, jestli si má rovnou sbalit.
Mě bylo za ni trapně už jen z vyprávění, ale dost. :roll:

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 02.11.10 12:09
keara píše:
co se dělo v 9 a půl týdne?
já jsem to neviděla:)

Taková ta děsně ,,žhavá,, scéna s jídlem :-D

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 02.11.10 12:16

furt lepsi nez scena s bankovkama na zemi :lol:

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 02.11.10 12:45

První rande s jedním mým bývalým, mohlo nám být něco kolem 18-ti. Byli jsme nějaký čas dobří kamarádi, byla s ním neuvěřitelná sranda a když jsme se navzájem „špičkovali“, bavili se i ostatní. no pak jsme k sobě začali cítit i jakousi tělesnou přitažlivost, a on mě pozval do čínské restaurace na oběd. Měla jsem kuře na karí s nudlema a on taky. Pohled na to, jak do sebe soukáme nudle nás strašně rozesmíval a mně nějak zaskočilo, či co a najednou mi kousky nudlí a kuřete frkaly nosem ven. Než jsem stihla vytáhnout kapesník, frkl mi kousek kuřátka i do hlubokého výstřihu. On dostal záchvat smíchu, tekly mu slzy, mně taky, ale proto, že karí v nose ccelkem slušně pálilo… lidi po nás blbě čuměli… Až do konce oběda jsme se nepřestali smát. :)

trapný to bylo, ale taky srandovní.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 02.11.10 13:32

http://www.youtube.com/watch?…

tohle jo?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 02.11.10 13:34

No něco podobného :roll:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 02.11.10 20:37

kamarád (pěkné číslo) na letišti v Budapešti u gate na let do Prahy. přistoupila k němu nějaká žena středního věku a maďarsky na něj něco brebentila. on na to utrousil „…Ti nerozumím ani slovo ty krávo“.
paní skoro plačtivě: „Já jsem jen chtěla vědět, jestli to odsud letí do Prahy..“
:lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 02.11.10 22:05

živě jsem si to představila :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 03.11.10 10:27

9 a 1/2 týdne a Základní instinkt…všichni o tom mluví a já to ještě neviděla :oops: …to jsou vážné mezery ve filmografii. Asi jsou to hodně inspirativní filmy, že? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2397 příspěvků 03.11.10 12:54

Velmi :-D

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 03.11.10 14:11

…když ono se to v těch filmech zkouší a dolaďuje a stříhá, až je to dokonalé, ale v reálu…mno ve výsledku z toho mají zúčastnění stejný požitek jako herci před kamerou 8) a ještě to po sobě musí uklidit…což je určitě silnější zážitek :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  03.11.10 14:29

A eště bych se bála, že mě kousne :?

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 03.11.10 14:36

Jsem divná, sexy scény ve jmenovaných filmech a ani filmy samotné mne neberou. Asi by mne něco takového nedokázalo inspirovat a vůbec bych to neocenila.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist