Největší trapas

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 02.11.10 10:46
Největší trapas

Při čtení příspěvků ve vlákně Nejhorsí vánoční dárek a vlastně i můj samotný příspěvek mě přivedl k myšlence - kdy se vám stal nějaký šílený trapas, nebo kdy vy jste se sami cítili trapně i třeba za někoho jiného…? :-)

Mé největší trapasy z poslední doby jsou spojené s mým bývalým a jeho zvláštním pojetím romantiky. Velmi se inspiroval Hollywoodskými filmy pro náctileté, takže jsem se dočkala zašlapaných růží v koberci nebo nevydařené scény ála 9 a půl týdne. Vím, že to myslel dobře, ale bylo mi tak trapně, jako už dlouho ne :oops: Nemusím snad nikomu vykládat, že v reálu to vypadá úplně jinak…

Na poličce 92 parfémů 0 miniatur 20 odstřiků 40 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 02.11.10 11:26

co se dělo v 9 a půl týdne?
já jsem to neviděla:)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 02.11.10 11:59

Známá byla na kontrole v jedné instituci a zjistila, že jedna pracovnice tam je neprofesionální a prostě tu instituci táhne dolů-je na vedoucím místě. Tak ředitelce instituce doporučila dotyčnou paní vyhodit.
Po nějaké době měla známá opět telefon z této organizace a jak byla rozjetá začala paní na druhé straně drátu svým velmi přímým a asertivním způsobem opět vyprávět, jak danou pracovnici musí vyhodit, že je nekompetentní,…atd. Po chvilce se z telefonu ozvalo:„A jste si vědoma s kým mluvíte?“
Teprve v té chvíli si známá uvědomila, že úplně nerozuměla jménu paní v telefonu :roll: :mrgreen:

Už je asi jasné, že paní na druhé straně drátu nebyl nikdo jiný, než ta pracovnice „na odstřel“. :lol: :speechless:

Ještě se jí nakonec nekvalitní pracovnice zeptala, jestli si má rovnou sbalit.
Mě bylo za ni trapně už jen z vyprávění, ale dost. :roll:

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 02.11.10 12:09
keara píše:
co se dělo v 9 a půl týdne?
já jsem to neviděla:)

Taková ta děsně ,,žhavá,, scéna s jídlem :-D

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4120 příspěvků 02.11.10 12:16

furt lepsi nez scena s bankovkama na zemi :lol:

Na poličce 132 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 02.11.10 12:45

První rande s jedním mým bývalým, mohlo nám být něco kolem 18-ti. Byli jsme nějaký čas dobří kamarádi, byla s ním neuvěřitelná sranda a když jsme se navzájem „špičkovali“, bavili se i ostatní. no pak jsme k sobě začali cítit i jakousi tělesnou přitažlivost, a on mě pozval do čínské restaurace na oběd. Měla jsem kuře na karí s nudlema a on taky. Pohled na to, jak do sebe soukáme nudle nás strašně rozesmíval a mně nějak zaskočilo, či co a najednou mi kousky nudlí a kuřete frkaly nosem ven. Než jsem stihla vytáhnout kapesník, frkl mi kousek kuřátka i do hlubokého výstřihu. On dostal záchvat smíchu, tekly mu slzy, mně taky, ale proto, že karí v nose ccelkem slušně pálilo… lidi po nás blbě čuměli… Až do konce oběda jsme se nepřestali smát. :)

trapný to bylo, ale taky srandovní.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 02.11.10 13:32

http://www.youtube.com/watch?…

tohle jo?

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 02.11.10 13:34

No něco podobného :roll:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 02.11.10 20:37

kamarád (pěkné číslo) na letišti v Budapešti u gate na let do Prahy. přistoupila k němu nějaká žena středního věku a maďarsky na něj něco brebentila. on na to utrousil „…Ti nerozumím ani slovo ty krávo“.
paní skoro plačtivě: „Já jsem jen chtěla vědět, jestli to odsud letí do Prahy..“
:lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5556 příspěvků 02.11.10 22:05

živě jsem si to představila :mrgreen:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 03.11.10 10:27

9 a 1/2 týdne a Základní instinkt…všichni o tom mluví a já to ještě neviděla :oops: …to jsou vážné mezery ve filmografii. Asi jsou to hodně inspirativní filmy, že? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

meduza123
sv. Parfema z Kecálburgu 2400 příspěvků 03.11.10 12:54

Velmi :-D

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7601 příspěvků 03.11.10 14:11

…když ono se to v těch filmech zkouší a dolaďuje a stříhá, až je to dokonalé, ale v reálu…mno ve výsledku z toho mají zúčastnění stejný požitek jako herci před kamerou 8) a ještě to po sobě musí uklidit…což je určitě silnější zážitek :P

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

barbucha  03.11.10 14:29

A eště bych se bála, že mě kousne :?

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 03.11.10 14:36

Jsem divná, sexy scény ve jmenovaných filmech a ani filmy samotné mne neberou. Asi by mne něco takového nedokázalo inspirovat a vůbec bych to neocenila.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist