Nejvic okolim chvaleny parfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janiik
Učednice 54 příspěvků 06.01.08 11:12

Na jaky parfem Vase okoli nejvic reagovalo? Mne nejvic chvali Armani Code, kupodivu Diesel Plus PLus a jeste Kenzo Amour…a nedavno jsem byla z kamenky navonena Christinou Aguilerou a to my chvalili hlavne chlapi, ale nekoupila bych si ji. Vadi mi ten ocasek, jinak by to byla docela pekna vune…

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

svatka  06.01.08 11:27

Já těch parfémů teda moc nemám, ale je fakt, že mužským se Diesel Plusplus líbí. Víc než ženským.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 06.01.08 11:49

Mně chválili Coco Mademoiselle, Carolinu Herrera 212 a C.H. sexy, tu snad ještě více, ale já ji nemůžu, cítila jsem se v ní nesvá, je taková živočišnější, s mojí pokožkou reagovala podivně, nelíbí se mi. Částečným indikátorem, zda se moje vůně okolí líbí, je nuance mužských komentářů - hezky voníš, moc hezky voníš, voníš krásně :) Dlužno poznamenat, že ženy neříkají „hezky voníš“, ale „čím voníš“ (asi z principu potenciálního ohrožení:P

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4734 příspěvků 06.01.08 11:54

Jo a zapomněla jsem na Narciso Rodriguez, ženám se příliš nelíbí, mužské části populace naopak hodně.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.01.08 12:02

ženy chválí - Un Jardin Sur Le Nil, Bigarade Concentrée, Mandragore, Hiris, Ralph
muži chválí - Shalimar, Addict, Hypnotic - ten nejvíce, Musc Ravageur, Fleur Oriental - taky hodně, DKNY
všichni chválí - Présence d'Une Femme, Coco Mademoiselle, L´Eau D´Hiver
nikdo nechválí - La Chasse, Fracas, Flower by Kenzo

Mně se ptají i muži i ženy „čím voníš“? Skoro jsem ještě nezažila, že by někdo pouze konstatoval, „hezky voníš“, vždy následuje „Co je to“? Bez ohledu na pohlaví…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 06.01.08 12:03
svatka píše:
Já těch parfémů teda moc nemám, ale je fakt, že mužským se Diesel Plusplus líbí. Víc než ženským.

Taky souhlas, na Diesel Plus Plus jsem měla pozitivní pánské reakce.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 06.01.08 12:09

Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.01.08 12:18
katerinka píše:
Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.

To bych já Ti nepochválila…:P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

ivona
Učednice 191 příspěvků 06.01.08 12:18

Kamaradky mi chvali La Prairie Silver rain, Moschino L´eau cheap and chic, Clinique Happy, chlapum se libi Coco mademoiselle, Diesel plus plus, Addict

Na poličce 17 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Adela
Učednice 50 příspěvků 06.01.08 12:28

Chlapi na mě chválí nejvíc Elixir des Merveilles a vlastně i holky.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 06.01.08 12:35

Mému okolí dříve se nejvíc libila Samsara od Guerlaina, jak ženským, tak i mužským.
Také jsem od mužů dostala pochvaly na Shalimar a Giucci Edp.
Mému přitelovi se ještě na mě líbí Mitsouko, ale má zvlaštní vkus, takže nevím jestli se to líbí i ostatnímu okolí :).

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 06.01.08 12:36
Kerze píše:
katerinka píše:
Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.
To bych já Ti nepochválila…:P

PCH :)

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 06.01.08 12:37
Oleka píše:
Mému okolí dříve se nejvíc libila Samsara od Guerlaina, jak ženským, tak i mužským.
Také jsem od mužů dostala pochvaly na Shalimar a Giucci Edp.
Mému přitelovi se ještě na mě líbí Mitsouko, ale má zvlaštní vkus, takže nevím jestli se to líbí i ostatnímu okolí :).

Mitsouko se líbí i mě, asi si ho budu muset pořídit.

Janiik
Učednice 54 příspěvků 06.01.08 13:00
Kerze píše: ženy chválí - Un Jardin Sur Le Nil, Bigarade Concentrée, Mandragore, Hiris, Ralph
muži chválí - Shalimar, Addict, Hypnotic - ten nejvíce, Musc Ravageur, Fleur Oriental - taky hodně, DKNY
všichni chválí - Présence d'Une Femme, Coco Mademoiselle, L´Eau D´Hiver
nikdo nechválí - La Chasse, Fracas, Flower by KenzoMně se ptají i muži i ženy „čím voníš“? Skoro jsem ještě nezažila, že by někdo pouze konstatoval, „hezky voníš“, vždy následuje „Co je to“? Bez ohledu na pohlaví…

Je pravda, ze ten Hypnotic působí na chlapy jako spouštěč :)) kamarádka ho má a jakmile se s ním navoní, chlapům někde v hlavě něco přepne a chovají se úplně pudově :)) mně se líbí, ale pořád jsem se k němu neodhodlala…možná teď pobouřím milovnice Dioru, ale Kenzo Amour mi Hypnotic maliciiiicko pripomíná…spíš je lehčí a ne tak gurmánský jako Hypnotic..já se těším, že jednou do Hypnoticu dospěju, protože sledovat pak reakce chlapů fakt stojí za to :)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 7 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 7 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 06.01.08 13:19

Mně byl nejvíc pochválen Chanel Allure. Zatím jsem neměla na žádný jiný parfém pozitivnější ohlasy.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist