Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 21.11.09 19:30
Nekomplimenty,aneb co okolí nevydýchalo.

Tak jsem uvažovala,jestli toto vlákno vůbec založit,nakonec jsem si řekla JO .
Jaké vůně vaše okolí nevydýchalo a museli jste se jich, byť s těžkým srdcem zbavit,nebo je používat jen velice málo?Já pracuji v ženském kolektivu a vůně jsem používala i před Arome,je fakt,že to většinou byly vůně líbivější pro normální lidskou většinu,takže nějaké konflikty celkem nevznikaly.To vše se změnilo a s tím i mé(a určitě nejen mé)vnímání vůní,objevila jsem ,že jsou i jiné zajímavější a tak jako všichni zde zkoušela očichávala snad s myslí a nosem"otevřeným"od­kládala zažité pojmy jako známé :do léta jen svěží,na zimu těžší.,pro mladší lehčí.....blabla.Až tady jsem zjistila,že to může být i jinak.
Poprvé jsem „narazila“ s Fracasem-pro mne vůně o které jsem četla a vždycky jsem si ji chtěla očichat,ani mne nenapadlo,že ji jednou budu mít,
zalíbila se mi na první počich a stav je setrvalý.
Bohužel do práce ji nosit nemohu, velké srocení negativ atd…a to nejsem člověk,co se řídí názory jiných,spíš naopak,ale musím s nimi nějak existovat více hodin denně,další vůně Coromandel,jehož krásu jsem objevila až napodruhé,jedna pochvala a pak blabla..prý snad ani není možné používat nějakou takovou drahou vůni denně,snad jen na plesy …bolí je z toho hlava…blabla,to jsem zírala,jak z minulého století,je fakt,že menšina používá Avon,zbytek nic.Nějaké negativy jsem i očekávala,protože jsem taky sama prodělala nějaký vývoj a ( jelikož jsem cholerik,dovedu reagovat i dost agresivně)Celkem jsem z toho taková nějaká znechucená,po­dotýkám,že mých pěkných,krásných,vů­ní se rozhodně v žádném případě zbavovat NEBUDU!!!! :twisted:

A co vy?Hoďte pravdu do placu.

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 477 Další »
Reakce:

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 21.11.09 20:08

Jsem v kanclu s kolegyní, která jak voním, většinou nekomentuje. Ani Fracas…u něho se mi jednou stalo, že prý voním jako „broskev“. Z negativního ohlasu kolegyně jsem dala pryč Eau de Star, respektivě dopotřebovala a nový už nechci, i když se mi líbí. Tvrdí, že tam cítí mátu (zřejmě pačuli) a že jí to připomíná desinfekci. Rovněž negativní hodnocení získal Aromatics Elixir, ačkoliv jsem ho měla poprvé, tak tvrdila, to je ta „divná“ vůně. Zbavit se ho nehodlám, ale nový už si nekoupím. Ale kdyby mi někdo sáhl na Fracas, Fragile nebo Poison, to by měl teda zatraceně smůlu. :cry: A dneska „kompliment“ od maminky, teda jít po Tobě do výtahu, to je teda síla. No lepší než jít do výtahu, kde někdo kouřil, že… Já měla dneska na sobě Loulou, dceruška měla vanilku-chocholat ze Sephory a v tom výtahu jsem cítila jí…Loulou ani náhodou..

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 21.11.09 21:14

No, mel bylo receno na Coromandel, ze z nej boli hlava, ze je to moc silny - po jednom striku, ale je fakt ze bylo hodne teplo. Bylo to od zeny, a naopak chlapum to nevadilo ani v zavrenym aute :)

Jinak mi zatim vune kritizovany nebyly, ale ja to zatim az tak neprehanim, takze kritizuji leda kdyz jim dam cichnout k zapesti, a to se neda hodnotit jako obtezujici.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.11.09 22:52

Moja švagriná nerozdýchala Hypnotic. Vraj: „Fuuuuj, to je smrad!“ Nejak mi to ale nevadí, nosím ho k nim na návštevu ďalej, pač je to môj milášek :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ambrožová Lenka  21.11.09 23:01

Jelikož to s vůněmi přeháním, i když je mi jasné, že to může být nepříjemné, tak jen jedna negativní reakce a to na Opium. Jinak vesměs reakce kladné a pochvaly.

Neko
Učednice 242 příspěvků 21.11.09 23:08

Mně připadá jako okolím nejméně pochopený Jungle L'Élephant.

Je to těžké, samozřejmě chci nosit vůně, co se líbí mně (Miss Dior, Eden, Addict…) a kašlat na názor okolí, ale také nechci, aby mé parfémy někoho odpuzovaly.
Musím přiznat, že když někdo používá parfém, co mi nevoní (třeba Fragile nebo O de Lancome), tak nějak podvědomě se snažím držet od toho člověka dál a nebýt s ním v moc blízkém kontaktu.
Takže bych ráda našla vůni, co bude dost zvláštní na to, aby voněla mně, ale zároveň příjemná pro ostatní. Ale zase ne moc příjemná, aby se z ní pak nestala davovka… ach jo… :lol:

Na poličce 44 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 61 parfémů

Ambrožová Lenka  21.11.09 23:13

Určitě máš pravdu. Docela přemýšlím, kam a jakou vůni zvolit. jelikož pracuje v nemocnici, tak se mezi pacienty také některé vůně nehodí. Ovšem, co se nehodí mnohem víc je jedna mladá kolegyně nesnesitelně páchnoucí cigaretovým kouřem a potem. :vomit: To úplně dostávám osypky…
A pak přestříkávám samu sebe jako blázen a možná, že mají osypky ze mě ti ostatní. Používám ale parfémky spíš jemnější. Úspěch slavila Max Mara, Jasmin Noir. V práci se mi vlastně nestalo, že by někdo něco nevydýchal.

Melisa
Znalkyně 305 příspěvků 21.11.09 23:27

No tak já jsem se jednou slila Hypnoticem Poisonem......jedu takhle tramvají,držím se madla a pode mnou si paní vytáhla kapesník, zakryla si nos a spustila čistou hanáčtinou:…te ledi ož nevijo,co na sebe majó nasrať, toťtotok je hnus....." ........od té doby jsem opatrnější :roll:

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.11.09 00:01

Jednou jsem to přehnala s Chance Eau Fraiche a v autobuse měla nějaká mladá dvojka poznámky o ruských smradech. Docela mě to mrzelo, byl to můj první Chanel a už jsem pak kněmu nedokázala přistupovat jako dřív.Nakonec se mi z něj začalo dělat zle a šel z poličky do světa.
Druhá nepochvala byla dávno, dávno od bráchy na Vanila Fields,cituji:„je­žišmarjá, to smrdí jako ropná skvrna!“ :D Netuším, jak voní ropná skvrna, ale jelikož to byla osoba blízká a tehdy ještě mladá, tak jsem si to zas až tak nebrala :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 22.11.09 03:33

U Slona mi bylo řečeno, že je moc silný a rozkýchává. Potom Joop Femme - „Ježíš, takový smrad hned po ránu…“ Té se ovšem zbavovat nehodlám, páč si v ní lebedím.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 47 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 22.11.09 08:35

Jednou mi syn řekl, že strašně páchne Voile d´Ambre, ale to měl pravdu - skutečně na mě páchla.
A jindy zase, že Shalimar je divnej smrad, ale zde jsem nad věcí, jelikož nečekám od puberťáka, že dokáže ocenit krásu, smyslnost a hloubku tohoto pokladu. :D

Takže tak … :D

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

manolia
sv. Parfema z Kecálburgu 5227 příspěvků 22.11.09 09:06

Já to s tím Coromandelem asi taky máličko přepískla,ono dva střiky je asi dost a u odstřiku to nejde moc regulovat-velikost střiku ,není to žádná vodička a pro nezkušené nosy…no otevíraly se dveře a káceli se lidé :nono: takže pro příště zvolím jen jeden střik,sranda je,že přesně vím co by udělali kdybych do práce donesla vzorky a odstřiky…to by jim nevadilo zadarmo se sestříkat. :smack: Aspoň mi odstřik déle vydrží,v plánu je ale flaška :whistle: :whistle: :whistle: Jo a jak se Coromandel rozleží v teple?

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 44 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Katlynka
Parfémová maniačka 919 příspěvků 22.11.09 09:43

Coromandel je v teple úžasný, zamilovala som sa do neho v jeden parný letný deň :) inak, ja používam aj 3-4 streknutia a ešte to zatiaľ okolie tolerovalo.. Skôr naň dostávam pochvaly- od mužskej časti okolia. Antikompliment som dostala na Noir Epices od spolužiaka, ktorý sa ku mne naklonil, nasa a ja som už čakala, že vystrúha poklonu a on že čo je to za otrasnú vôňu.. :roll:

Na poličce 29 parfémů 2 miniatury 23 odstřiků 75 vzorků V tužebníku 6 parfémů

tarra
Parfémová maniačka 589 příspěvků 22.11.09 14:02

Já jelikož se k nemainstreamovým vůním teprve propracovávám, jsem negativní reakce postřehla pouze na Cabaret. Na ten mám reakce buď ostře negativní nebo ostře pozitivní:o)…nic mezi tím.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 114 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 22.11.09 14:36

Dzing! ,prý vůně „lepidla“(bílé pasty,jakou jsme používali ve škole)…
Byli jsme u kamarádky a najednou povídá:počkej,musím se jít podívat do pokoje,co tam zase ty děti lepí,to je smrad po celém bytě :oops: :lol: :lol:

Když zjistila,že to „voním“ já… :speechless:

Dzing!někdy použiju,ale k nim na návštěvu už raději ne :twisted:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 477 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist