Nelepící lesk na rty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 08.10.08 10:01
Nelepící lesk na rty

Poradíte mi prosím některá nějaký dobrý lesk na rty, který nelepí nebo jemnou rtěnku s leskem? Výrazné rtěnky bohužel nemůžu. Děkuji všem :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 08.10.08 10:02

Fantastické metalické lesky má Isadora / mají ji např. v Marrionaudu/. drží jak přišité, nelepí. Lepší než lesk od Chanelu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.10.08 10:06

Dobrý nelepivý lesk na rty je od E. Lauder-Lip Gloss, mají různý výběr odstínů, já používám Berry twist, je to spíš hodně lesklá rtěnka, ale opravdu nelepí a určitě vybereš odstín vhodný pro Tebe.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.10.08 10:08

Mám Loreal H6 , má různé odstíny, trošilinku třpytek, leskne se a hlavně nelepí. Nedám na to dopustit :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.10.08 10:21

Léta používám Bourjois, odstín 69, je naprosto boží! Vůbec nelepí. Už se mi smazala ta písmenka na obalu, ale zkusím to někde najít.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 08.10.08 10:56

Děkuju Vám, to je rychlost :lol: Zkoušela jsem hlavně ty dražší, třeba Juicy Tubes od Lancome je hodně oblíbený, pak taky výše zmíněný Chanel, YSL i Diory, ale pusa se mi slepila u všech :cry: Je pravda, že Boujoirs byl skoro nelepivý, znova ho zkusím i všechny tipy od Vás, díky :wink: Nevím proč, ale strašně mi ta lepivost vadí, nejen u rtěnek a lesků, ale i u krémů, raději používám na obličej i na tělo gely a některé oleje, co nemastí a rychle se zapíjejí

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.10.08 15:17

Já si ty extra hutné taky nekupuju, ale vadí mi, když se mi na rty přilepují vlasy - mám dlouhé a ten lesk na rtech je prostě chytá. :roll:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.10.08 15:25

Také mám doma Juisy tubes od Lancome, je to drahe jako čert a lepí mi k sobě rty. Tak ho zkrátka nepoužívám. Někdy méně renomované značky jsou lepší :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.10.08 15:56
oreion píše:
Také mám doma Juisy tubes od Lancome, je to drahe jako čert a lepí mi k sobě rty. Tak ho zkrátka nepoužívám. Někdy méně renomované značky jsou lepší :)

Ony lepí jak které. Mám doma tři, jeden vůbec nepoužívám, protože bych nedělal nic jiného než odlepovala vlasy (a při té představě se mi zvedá žaludek :vomit: ), ale ty dva tak nelepí. Jinak se přidávám, Bourjois dělá dobré lesky na rty. A pak mám ráda City Glam od L´Orealu, ale tu starší verzi.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 08.10.08 19:35

Ráda používám lesk Instant Light- Natural Lip perfector od Clarins, odstín 01. Moc nelepí, snadno se nanáší, je jemně růžový a má droboulinké třpytky(skoro nejsou vidět), které opticky trochu zvětšují rty.
Ostatní lesky moc nemůžu, mám citlivé rty a po použtí lesků mě pálí a dělají se mi praskliny. Po tomhle ne.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 08.10.08 21:11

Ja mam taky hrozne dobre zkusenosti s lesky Pure Color Gloss od Estee Lauder. Spousta krasnych odstinu, nelepive, uz mam doma 4! Mam taky Juicy Tubes, Diorkiss, Addict gloss - ale jsou vsechny docela dost lepive… i kdyz ty lepive zas na rtech opravdu dlouho vydrzi… hlavne ten Diorkiss je skvely…
Dalsi dobry nelepive je Baume Couleur od Clarins… :wink:

Na poličce 86 parfémů 50 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 25 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9074 příspěvků 10.10.08 12:51
Amy píše:
Poradíte mi prosím některá nějaký dobrý lesk na rty, který nelepí nebo jemnou rtěnku s leskem? Výrazné rtěnky bohužel nemůžu. Děkuji všem :lol:

YR Plaisir de Natur, používám tzv. jahodu, je to sytější přirozená barva rtů ( i když se zdá ta tyčinka růžovější, ale podle síly nánosu to zreguluješ), krásně živí rty bambuckým máslem a i ta byrvička na rtech celkem drží, za cenu 85,– stojí!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 26 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.10.08 13:14
pichjit píše:
Amy píše:
YR Plaisir de Natur, používám tzv. jahodu, je to sytější přirozená barva rtů ( i když se zdá ta tyčinka růžovější, ale podle síly nánosu to zreguluješ), krásně živí rty bambuckým máslem a i ta byrvička na rtech celkem drží, za cenu 85,– stojí!!!

Krása, k YR to nemám daleko a prachy taky dobrý, určitě vyzkouším. Díky

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 13.10.08 20:57

Rúž a lesk v jednom - od Revlon. Vydrží 16 hodín (vyskúšané) a lesk drží a nelepí.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.10.08 12:37
estelle píše:
Rúž a lesk v jednom - od Revlon. Vydrží 16 hodín (vyskúšané) a lesk drží a nelepí.

Prosím a jak se to jmenuje přesně? Děkuju :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist