Nelepící lesk na rty

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 08.10.08 10:01
Nelepící lesk na rty

Poradíte mi prosím některá nějaký dobrý lesk na rty, který nelepí nebo jemnou rtěnku s leskem? Výrazné rtěnky bohužel nemůžu. Děkuji všem :lol:

Na poličce 7 parfémů 4 miniatury 4 odstřiky 14 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5273 příspěvků 08.10.08 10:02

Fantastické metalické lesky má Isadora / mají ji např. v Marrionaudu/. drží jak přišité, nelepí. Lepší než lesk od Chanelu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 08.10.08 10:06

Dobrý nelepivý lesk na rty je od E. Lauder-Lip Gloss, mají různý výběr odstínů, já používám Berry twist, je to spíš hodně lesklá rtěnka, ale opravdu nelepí a určitě vybereš odstín vhodný pro Tebe.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.10.08 10:08

Mám Loreal H6 , má různé odstíny, trošilinku třpytek, leskne se a hlavně nelepí. Nedám na to dopustit :wink:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.10.08 10:21

Léta používám Bourjois, odstín 69, je naprosto boží! Vůbec nelepí. Už se mi smazala ta písmenka na obalu, ale zkusím to někde najít.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 08.10.08 10:56

Děkuju Vám, to je rychlost :lol: Zkoušela jsem hlavně ty dražší, třeba Juicy Tubes od Lancome je hodně oblíbený, pak taky výše zmíněný Chanel, YSL i Diory, ale pusa se mi slepila u všech :cry: Je pravda, že Boujoirs byl skoro nelepivý, znova ho zkusím i všechny tipy od Vás, díky :wink: Nevím proč, ale strašně mi ta lepivost vadí, nejen u rtěnek a lesků, ale i u krémů, raději používám na obličej i na tělo gely a některé oleje, co nemastí a rychle se zapíjejí

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 08.10.08 15:17

Já si ty extra hutné taky nekupuju, ale vadí mi, když se mi na rty přilepují vlasy - mám dlouhé a ten lesk na rtech je prostě chytá. :roll:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Oreion
Parfémová maniačka 700 příspěvků 08.10.08 15:25

Také mám doma Juisy tubes od Lancome, je to drahe jako čert a lepí mi k sobě rty. Tak ho zkrátka nepoužívám. Někdy méně renomované značky jsou lepší :)

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 08.10.08 15:56
oreion píše:
Také mám doma Juisy tubes od Lancome, je to drahe jako čert a lepí mi k sobě rty. Tak ho zkrátka nepoužívám. Někdy méně renomované značky jsou lepší :)

Ony lepí jak které. Mám doma tři, jeden vůbec nepoužívám, protože bych nedělal nic jiného než odlepovala vlasy (a při té představě se mi zvedá žaludek :vomit: ), ale ty dva tak nelepí. Jinak se přidávám, Bourjois dělá dobré lesky na rty. A pak mám ráda City Glam od L´Orealu, ale tu starší verzi.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 08.10.08 19:35

Ráda používám lesk Instant Light- Natural Lip perfector od Clarins, odstín 01. Moc nelepí, snadno se nanáší, je jemně růžový a má droboulinké třpytky(skoro nejsou vidět), které opticky trochu zvětšují rty.
Ostatní lesky moc nemůžu, mám citlivé rty a po použtí lesků mě pálí a dělají se mi praskliny. Po tomhle ne.

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 08.10.08 21:11

Ja mam taky hrozne dobre zkusenosti s lesky Pure Color Gloss od Estee Lauder. Spousta krasnych odstinu, nelepive, uz mam doma 4! Mam taky Juicy Tubes, Diorkiss, Addict gloss - ale jsou vsechny docela dost lepive… i kdyz ty lepive zas na rtech opravdu dlouho vydrzi… hlavne ten Diorkiss je skvely…
Dalsi dobry nelepive je Baume Couleur od Clarins… :wink:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

pichjit
sv. Parfema z Kecálburgu 9076 příspěvků 10.10.08 12:51
Amy píše:
Poradíte mi prosím některá nějaký dobrý lesk na rty, který nelepí nebo jemnou rtěnku s leskem? Výrazné rtěnky bohužel nemůžu. Děkuji všem :lol:

YR Plaisir de Natur, používám tzv. jahodu, je to sytější přirozená barva rtů ( i když se zdá ta tyčinka růžovější, ale podle síly nánosu to zreguluješ), krásně živí rty bambuckým máslem a i ta byrvička na rtech celkem drží, za cenu 85,– stojí!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 41 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 10.10.08 13:14
pichjit píše:
Amy píše:
YR Plaisir de Natur, používám tzv. jahodu, je to sytější přirozená barva rtů ( i když se zdá ta tyčinka růžovější, ale podle síly nánosu to zreguluješ), krásně živí rty bambuckým máslem a i ta byrvička na rtech celkem drží, za cenu 85,– stojí!!!

Krása, k YR to nemám daleko a prachy taky dobrý, určitě vyzkouším. Díky

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3322 příspěvků 13.10.08 20:57

Rúž a lesk v jednom - od Revlon. Vydrží 16 hodín (vyskúšané) a lesk drží a nelepí.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Amy
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 14.10.08 12:37
estelle píše:
Rúž a lesk v jednom - od Revlon. Vydrží 16 hodín (vyskúšané) a lesk drží a nelepí.

Prosím a jak se to jmenuje přesně? Děkuju :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist