Nemastný krém s vysokým UV faktorem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 06.04.09 17:51
nemastný krém s vysokým UV faktorem

Poraďte, prosím denní krém na obličej. Mám mastnou pleť a sklon k pigmentovým skvrnám. Všechny krémy, které jsem doposud měla s vysokým UV faktorem byly dost mastné, takže se mi zhoršila pleť. Nejhorší byl UV blok, ten mě zbarvil do růžovobíla s vysokým leskem. Co používáte vy, které jste mastné a flekaté jako já?

Na poličce 18 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.04.09 17:54

Chystám se vyrazit do lékárny, La Roche, Avene a další lékárenské značky mají různé ochranné krémy i s vysokými faktory a pro různé typy pleti, mívají k dispozici vzorky na vyzkoušení, tak nebudu kupovat zajíce v pytli. Byla ses někde poradit, nebo vybíráš sama?
To bílé zbarvení je většinou od minerálních filtrů, mám čistě minerální dvacítku a jsem po ní taky bělejší, i čtyřicítku a tu na sebe teda nedávám, jedině někde u vody, kde je jasné, proč jsem bílá :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 06.04.09 18:48

S těmi vzorky z lékárny, to mně vůbec nenapadlo, u nás na maloměstě žádné vzorky nemají /nebo nedají/. A zas mám další důvod jet do pořádného města :lol:

Já na den používám jen hydratační gely, teď mám Lancome a je supr a krémů se skoro děsím, tak bych brala nějaký dobrý tip.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.04.09 20:10

La Roche má od každého ochranného čísla krém a nemastný fluid. Eucerin má nějaký lotion: http://www.eucerinus.com/…plotion.html , Vichy má emulzi na mastnou pleť: http://www.vichyconsult.cz/products-MMF … et,–spf30-–-40-ml-–-flakon.aspx
Určitě by sis něco vybrala. I na vzorečcích je složení, dívej se po položkách zinc oxide, titanium oxide a butyl methoxydibenzo­ylmethane, to jsou jediné, které tě ochrání před UVB i UVA.

IvanaV
Učednice 31 příspěvků 06.04.09 20:19

Díky moc

Katka
Učednice 175 příspěvků 06.04.09 20:21

To je zajímavé, já se nedávno ptala také na krém a paní v lékárně mi doporučovla La Roche, Toleraine a ještě jeden nějaký hydratační..a říkala mi, že ho můžu bez obav používat i na noc, že právě vůbec filtry neobsahuje. :?:

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 7 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.04.09 21:32

Tak to byl ale nějaký normální krém, ne? Ne ochranný.

Katka
Učednice 175 příspěvků 06.04.09 21:46

To jo, to byl, však taky Ivana se ptala na denní krém;)

Petrun
Učednice 48 příspěvků 09.04.09 06:30

Já používám LA ROCHE Anthelios 50+ fluid - mám pigmentové skvrny, tak používám i pod makeup, má konzistenci velmi jemnou, až tekutou.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 15 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 09.04.09 10:32
Katka píše:
To jo, to byl, však taky Ivana se ptala na denní krém;)

…ale s vysokým UV :)

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

PetraSK doma
Parfémová maniačka 703 příspěvků 09.04.09 11:14

ja som max spokojná s Avéne Hydrance Optimal SPF 15 /mám zmiešanú pleť s klasickým Tčkom/, mala som ho na Kréte, kde aj v tieni bolo cca 40 stupňov a žiadne spálenie, žiadne nežiadúce pigmentácie, perfektný, al

https://secure.ilekaren.sk/svk/tovar/76 … kupina177

Na poličce 118 parfémů 20 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 09.04.09 16:35

.

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Katka
Učednice 175 příspěvků 13.04.09 23:22
verunka2201 píše:
Katka píše:
To jo, to byl, však taky Ivana se ptala na denní krém;)
…ale s vysokým UV :)
:) já to pochopila totiž trochu jinak..Myslela jsem denní krém s UV filtry-já mám třeba od Nivea Aquasense, obsahuje UVA i UVB.
Jinak v létě používám od Avéne lehký fluid, mastný krém na obličeji vůbec nesnesu. Nezkoušela jsem ho pod makeup, ten v létě nepoužívám, ale vždycky ho přepudruju, jako obyč krém. http://www.lekarna-online.com/zbozi/103 … luide-40ml

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 14.04.09 09:48

IvanaV: mám stejný problém!! to, co mi skáče na ksichtě za fleky už s pihama nemá nic společnýho, říkám tomu stařecký skrvny 8) kosmetička poradila vysoký faktor, takže jsem si koupila v lékárně od vichy 60tku, ale ta se na běžné nošení nedá vůbec používat! krém je tak hutný a mastný, že udělá silný bílý film a akorát se pod ním člověk potí jak prase :cry:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 14.04.09 10:02

Aleno - taky! Když mi naskočila první pigmentová skvrna zvíci mexického dolaru, tak jsem uvažovala o laserovém řešení. Ale jelikož jsem líná, tak skvrna mezitím zmizela sama. Ovšem vyskočila zase jiná.a další - jsem skvrnitá jako leopard. No co - proti věku není léku, snažím se neopalovat, mazat protislunečním krémem - ale max. 20, aby to nebylo bílé a fleky přikryju makeupem.
Kupodivu mám spíše tmavší pleť do olivova, myslela jsem, že tohle se stává spíš u světlé pleti - opak je pravdou.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist