Neocelintelné zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malina
Učednice 220 příspěvků 06.12.07 13:26

Tak se chci s Vámi příznivkyně vůní podělit o jednu čerstvou zkušenost. Právě mi dorazila výměnou zde inzerovaná Chanel NO.19 cca 100ml. Výměněna byla za novou CK Euphoria 100ml a důkazem toho,že ani fotografie Vám nezajistí pravost (pochopitelně) neboť mi Pavlína fotografie zaslala. Chanel No.znám natolik
dobře,že již první přičichnutí bylo jasné. Flakon skončil v koši a já jsem bohatější o jednu obrovskou zkušenost.
Takže Vám přeji ať Vaše obchody nedopadnou podobně a přeji zejména Pavlíně z Mostu hezké Vánoce!!!

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Malina
Učednice 220 příspěvků 06.12.07 14:09

Pavlíně z Mostu se částečně omlouvám,vypadá to,že naletěla již ona. Říká,že jej koupila na mimibazaru. Doufám,že se jí podaří s tím něco udělat. Snad už se spolu nějak domluvíme.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 06.12.07 14:41

Tyto zprávy prosím směřujte do diskuzního vlákna v bazaru, sem mezi diskuze o vůních nepatří. Taky bych tady nerada viděla jednostranné vyřizování účtů a jak je vidět, nejlepší je podat zprávu o obchodu teprve když je definitivně vyřízený… podle prvního příspěvku dotyčná Pavlína vypadá jako bestie, podle druhého už to není tak zlé.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist