Neocelintelné zkušenosti

Malina 06.12.07 13:26

Tak se chci s Vámi příznivkyně vůní podělit o jednu čerstvou zkušenost. Právě mi dorazila výměnou zde inzerovaná Chanel NO.19 cca 100ml. Výměněna byla za novou CK Euphoria 100ml a důkazem toho,že ani fotografie Vám nezajistí pravost (pochopitelně) neboť mi Pavlína fotografie zaslala. Chanel No.znám natolik
dobře,že již první přičichnutí bylo jasné. Flakon skončil v koši a já jsem bohatější o jednu obrovskou zkušenost.
Takže Vám přeji ať Vaše obchody nedopadnou podobně a přeji zejména Pavlíně z Mostu hezké Vánoce!!!

Reklama

Malina 06.12.07 14:09

Pavlíně z Mostu se částečně omlouvám,vypadá to,že naletěla již ona. Říká,že jej koupila na mimibazaru. Doufám,že se jí podaří s tím něco udělat. Snad už se spolu nějak domluvíme.

Ada 06.12.07 14:41

Tyto zprávy prosím směřujte do diskuzního vlákna v bazaru, sem mezi diskuze o vůních nepatří. Taky bych tady nerada viděla jednostranné vyřizování účtů a jak je vidět, nejlepší je podat zprávu o obchodu teprve když je definitivně vyřízený… podle prvního příspěvku dotyčná Pavlína vypadá jako bestie, podle druhého už to není tak zlé.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist