Neokoukané letní vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kity  16.05.07 20:00

Poradíte letní vůně , které nemá každá? Láká mě Funny, ale jestli je tak pěkná jak jsem o ní četla, bojím se že za chvilku jí bude mít kde kdo. Ale nic kde je meloun, to nemusím

Reakce:

eva  16.05.07 20:26

pro Kity: každá snad nebude mít na léto L'Eau par Kenzo (ovšem je hodně melounové, ne ve smyslu Davidoff Cool water, u Kenza vnímám meloun pozitivně), žlutý list Kenzo Summer se mi jako zvláštní letní parfém také líbí (ale určitě chce zkusit, tyto ne úplně tuctové vůně nebudou sedět každému), z letních parfémů, které jistojistě každá mít nebude jsou to zaručeně Aquy Allegorie: Grosellina (ta se mi zamlouvá nejvíc, rybízová, osvěžující, povzbuzující), případně Mandarine Basilic (opravdu mandarinková, později se přidává možná pomeranč, ale celou dobu citrusy, v základu velmi mírný dřevitý podtext, sice svěží a citrusová, ale nemá nic společného s Light Blue nebo I love love Moschino a podobnými typy, nejedná se o další kopii). Na léto by se mi líbila také Mania Summer, bude ji mít sice asi už více lidí, ale vzhledem k ne zrovna ideální dostupnosti a protože se jedná o limitku, to určitě nebudou davy jako u známějších svěženek ve variaci Light blue. Na léto by vhodný mohl být nový Davidoff Wave (je jiný než předchozí vůně této značky, také proto se mi líbí), ovšem jeho oblibu v budoucnu je těžké dopředu odhadnout.
Nejvíc provařená se mi poslední dobou zdá Omnia Crystalline, voní ji zpravidla 1/2 mého okresního města. Light Blue skoro nepotkám (napadlo mne už, zda obávaná provařenost LB není už v současnosti spíše čistě teoretický problém přežívající na internetových diskuzích, kdy se tento názor na internetu tak ujal, že trvá zdánlivá extrémní obliba i tehdy, když éra parfému už ve skutečnosti opadla a vůně třeba není mezi uživatelkami tolik populární jako dříve)

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.07 20:31

Taky jsem chtěla říct Allegorie - ty nejsou moc známé, tak je tolik lidí nemá. Nebo nějakou exkluzivní značku. Nebo i mainstreamovou, ale nějakou, která se tu moc neprodává :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Silis
Učednice 200 příspěvků 16.05.07 20:35

Taky se přidávám k Allegoriím, hlavně proto, že jednu mám - právě tu rybízovou Grosellinu. Zlákala mě minulé léto a tak ji hodně vnímám právě jako letní vůni.

Na poličce 28 parfémů 6 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kity  16.05.07 20:51

Díky.S Omnií máš pravdu, je dost populární ještě s Lanvinem.Docela se mi líbí Moschino Oh! myslíte, že se hodí do teplejšího počasí,nemyslím úplná vedra.Neznám nikoho v mém okolí, kdo by ho používal.

Kity  16.05.07 20:57

Ještě mě napadlo,zeptat se jestli znáte od Lancasteru vůně Aquasun a Aquasenses?? Prý to jsou pěkné letní vůničky.Jsem z menšího města, tak nemám možnost ozkoušet.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.05.07 21:09

Oh! mám a nosím ho i v teple, je celkem svěží (nemyslím ovocně nebo citrusově). Ale když je moc teplo, tak už začíná dusit.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Leda  17.05.07 07:54

Mě se na teplejší měsíce osvědčil Gucci Envy Me2 nebo Trussardi Bianco

Perla
Parfémová maniačka 760 příspěvků 17.05.07 08:12

Tak já na léto používám Aromantic od Decléoru, není to žádná ovocenka, jsou to samé bylinky, pro mě taková příjemná zelená vůně - bohužel nemám dar jako Ada k popisování vůní takže ze sebe víc nevymáčknu :)

Lancaster Aquasun - zkoušela jsem ho loni v Sephoře, na první počuch se mi vybavilo Armani Emporio She, ale takové svěžejší, použitelné na léto, alespoň pro mě. Pak jsem ho za čas chtěla vyzkoušet na kůži, ale už ho nikde v kamence neměli.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 18 odstřiků 209 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 17.05.07 13:01

re2 LB sa stale drzi v Top 5 na fann.cz a fann.sk.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

ginny  18.05.07 07:34

Zrovna včera som zbadala vo Fann-ku letnu verziu od Armaniho - Summer mania, mne sa strašne páči, seriózne rozmýšľam nad jej kúpou, i keď som si objednala Sensi White notes, ktorá je tiež veľmi fajn na jar/leto. Myslim, že ani jedna z nich nie je este velmi „okukana“. Našťastie:-)))

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 19.05.07 08:53

Myslim, ze mnoho neokukanych letnych voni sa da najst medzi starsimi vonami urcenymi na leto - co tak O de Lancome? Zelene citrusove vone sa stale daju najst, ale dnes by uz nikto nedal do takej vone subtilny chypre zaklad! Skvela vona.

A potom sa da experimentovat s vonami, co sa zdanlivo na leto nehodia (v malych davkach). Ja som zistila, ze Omnia a Cabochard su v lete super. Poznam babu, co nosi Samsaru iba v lete, lebo prave vo vyssich teplotach je na jej kozi najkrajsia.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 24.05.07 15:36

Ted jsem zkoušela tuhle a dost se mi líbila:GUERLAIN AQUA ALLEGORIA MENTAFOLLIA .Na léto super!!!!!

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Leda  24.05.07 16:30

Na Allegorii se tu dneska někde ptala Kity…Já ji taky neznám,musím ji vyzkouše

Lenička  25.05.07 16:35

Poradte nejakou zajimavou letni vuni(ne ovocnou).Skoro vsechno uz jsem vyzkousela.Zaujal me Hermes Nil!

Váš příspěvek

Nový článek:

Test samoopalovacích krémů: nebuďte sejra, ani dalmatin

Který samoopalovák vás ale nenabarví na oranžovo a neudělá fleky? Opálení jako od moře vám slíbit nemůžu, ale že nebudete vypadat jako sýr a i bez pečení chytíte příjemný odstín, to ano.

Celý článek »
TOPlist