Néonatura Cocon a Souffle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 29.01.09 10:53
Néonatura Cocon a Souffle

Ahojda…nevíte někdo,jak tyto parfémy od Yves Rocher voní?Přijde mě zajímavý ten Cocon…pačuli,ka­kao,vanilka..­...možná,že by to dusilo,jak když si čichnete k pytlíčku kakaa…i ta hnědá barva…ale vypadá zajímavě......Jen s cenou si asi dělají legraci…50ml-1200Kč…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 29.01.09 17:46

:hyster: :whistle: Jestlipak někdo zkoušel ten Cocon????? :D

Fleur  29.01.09 17:55

Já zkoušela obě uvedené vůně a moc mě neoslovily. V tom hnědém Coconu byla pro mne smrtelná dávka pačuli a kakao už nemohlo nic zachránit. V onom druhém „výdechu přírody“ jsem zase cítila něco jako koprovou omáčku v hrnci týden zapomenutém na kuchyňské lince. Jediná z tria Néonature, kterou jsem dokonce krátce i nosila, je zelená Seve.

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 29.01.09 18:00

…já zkoušela ten hnědý „kokón“ a vzdáleně mi pripomněl Obsession, nakonec i ten flakonek na něj odkazuje … také mě moc nezaujal, nepřipadal mi vyloženě špatný, spíš jen potenciálně otravný …u YR mívají pravidelné slevy tak zkus číhat :)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 29.01.09 19:39

Skúšala som Cocon, a skutočne veľa pačuli.. :speechless: …tešila som sa na nejakú kakavkovú vonu :(

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 907 příspěvků 29.01.09 19:47

Ešte ma napadlo - tie ceny majú teda vysoké (ako sa tu už niekde spomínalo). Niekedy mi z Yvesu chodievali poštou také kartičky na 40% zľavu na ľubovoľný výrobok..To už bola potom iná cena :) Vždy som sa na to tešila a niečo si šla kúpiť..Dlhšie mi už však nechodia… :(

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 45 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 29.01.09 20:41

Já jsem ho viděla na Aukru za 500,napadlo mě pořídit ho na slepo…zaujalo mě to kakao…ale asi nebude sladká…a podobnost s Obsession-tak to nééééé…ty ceny,to nechápu.....Avon se taky zbláznil…proč to tak přepalují,když ty vůně nejsou nic moc

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 29.01.09 21:33

Cocoon Neonatura

• pro mne velmi pěkná vůně!..

= jemně kakaovovanilková, pačuli cítím minimálně, taková hlaďounká, trochu teplá, víceméně se drží u těla..
Měla jsem ji i v tužebníku…, ale pak jsem poznala jiné vůně(a hlavně Addict..) a tahle je pro mne už „slabá pecka“ - přesto pořád velmi příjemná…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 11:15

Vracím se k tomuto tématu, máte ještě někdo vyzkoušeno? Obě vypadají vcelku pěkně a když si člověk počká, dají se sehnat i za rozumnou cenu :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist