Néonatura Cocon a Souffle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 29.01.09 10:53
Néonatura Cocon a Souffle

Ahojda…nevíte někdo,jak tyto parfémy od Yves Rocher voní?Přijde mě zajímavý ten Cocon…pačuli,ka­kao,vanilka..­...možná,že by to dusilo,jak když si čichnete k pytlíčku kakaa…i ta hnědá barva…ale vypadá zajímavě......Jen s cenou si asi dělají legraci…50ml-1200Kč…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 29.01.09 17:46

:hyster: :whistle: Jestlipak někdo zkoušel ten Cocon????? :D

Fleur  29.01.09 17:55

Já zkoušela obě uvedené vůně a moc mě neoslovily. V tom hnědém Coconu byla pro mne smrtelná dávka pačuli a kakao už nemohlo nic zachránit. V onom druhém „výdechu přírody“ jsem zase cítila něco jako koprovou omáčku v hrnci týden zapomenutém na kuchyňské lince. Jediná z tria Néonature, kterou jsem dokonce krátce i nosila, je zelená Seve.

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 29.01.09 18:00

…já zkoušela ten hnědý „kokón“ a vzdáleně mi pripomněl Obsession, nakonec i ten flakonek na něj odkazuje … také mě moc nezaujal, nepřipadal mi vyloženě špatný, spíš jen potenciálně otravný …u YR mívají pravidelné slevy tak zkus číhat :)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 909 příspěvků 29.01.09 19:39

Skúšala som Cocon, a skutočne veľa pačuli.. :speechless: …tešila som sa na nejakú kakavkovú vonu :(

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Kate
Parfémová maniačka 909 příspěvků 29.01.09 19:47

Ešte ma napadlo - tie ceny majú teda vysoké (ako sa tu už niekde spomínalo). Niekedy mi z Yvesu chodievali poštou také kartičky na 40% zľavu na ľubovoľný výrobok..To už bola potom iná cena :) Vždy som sa na to tešila a niečo si šla kúpiť..Dlhšie mi už však nechodia… :(

Na poličce 12 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 46 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 29.01.09 20:41

Já jsem ho viděla na Aukru za 500,napadlo mě pořídit ho na slepo…zaujalo mě to kakao…ale asi nebude sladká…a podobnost s Obsession-tak to nééééé…ty ceny,to nechápu.....Avon se taky zbláznil…proč to tak přepalují,když ty vůně nejsou nic moc

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 29.01.09 21:33

Cocoon Neonatura

• pro mne velmi pěkná vůně!..

= jemně kakaovovanilková, pačuli cítím minimálně, taková hlaďounká, trochu teplá, víceméně se drží u těla..
Měla jsem ji i v tužebníku…, ale pak jsem poznala jiné vůně(a hlavně Addict..) a tahle je pro mne už „slabá pecka“ - přesto pořád velmi příjemná…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 29.08.12 11:15

Vracím se k tomuto tématu, máte ještě někdo vyzkoušeno? Obě vypadají vcelku pěkně a když si člověk počká, dají se sehnat i za rozumnou cenu :)

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist