Neotřelá (pod)zimni vůně pro 36+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kruznice
Nováček 14 příspěvků 19.10.10 21:42
Neotřelá (pod)zimni vůně pro 36+

Mile radkyne, mili radcove,

prosim Vas o tip na neotrelou (rozumej nic davoveho) vuni na nadchazejici (pod)zimni dny. Jiz jsem zkusila ledacos a stale zadny zasah. Je tady totiz maly hacek, ktery je i kamenem urazu - vune vonici me i memu partnerovi.

Nasleduje seznam svych oblibenych, ktere z nejakeho duvodu nechci v zime pouzit - nicmene je to jiste voditko, co mi vyhovuje:

• Pleasures Exotic (letosni jarni volba - aksamitnik!)
  • Un Jardin Après La Mousson (lonska letni volba - zazvor a stiplave koreni!)
  • YSL L'Homme (letosni letni volba - bez jasne identifikace proc - proste libi)
  • Gucci Rush 2 (nekolikaleta (pod)zimni volba - moje velmi oblibena, ale uz jsem z ni vyrostla)
  • Acorelle Verveine Agrume (letni vikendova nenapadna svezest)
  • Dior Dune (srdecni zalezitost - parfem moji mamky - dodnes jej chodim z nostalgie cas od casu ovonet do parfumerie, ale ze stejneho duvodu tu vuni pouzivat nemuzu)
  • Gucci Envy (vune mych mladych let, na vek +/- 25 super, ale vracet se nechci)

Co jsem behem poslednich dvou tydnu zkousela a neproslo (doplneno pritelovym nebo mym verdiktem):

• Addict (verdikt: dobre pro starou tetu)
  • Chanel no. 5 (verdikt: jezis, to je jak pro babku)
  • Chanel no. 19 (verdikt: proc si proboha vybiras tak babickovske vune)
  • Hypnotic Poisson (verdikt: pomoooc!)
  • Midnight Poisson (verdikt: takove staromodni)
  • Chanel Allure (muj verdikt: na kuzi se mi rozvoni jako Envy - viz vyse)
  • Bvlgari Jasmin Noir (verdikt: vonis jak prateta)
  • Bvlgari Notte (verdikt obou: smes mydel z drogerie 80. let - stejna si hojne davala moje pribuzna do skrine mezi svetry)
  • D&G Sicily (muj verdikt: skvela vune, ale na me kuzi se z ni stane silny osvezovac na WC)
  • Noa Perle (muj verdikt: na kuzi se promenila na slusny zvedac zaludku)
  • Burberry Brit (muj verdikt: presladka sladkost - nemuzu)
  • Burberry Touch (muj verdikt: prilis sladke, prilis zaludek zvedajici, prilis…)
  • Gucci by Gucci (verdikt: jak pro starou tetu)
  • Gaultier 2 (muj verdikt: na me kuzi je v jedne fazi zajimava, nasleduje divna a konci presladka)
  • Jakykoliv jiny Gaultier (muj verdikt: na kuzi vyleze sladkost nad sladkost)
  • Sisley Eau de Campagne (muj verdikt: krasna vune, bohuzel na kuzi prilis vyzni palcivost)
  • Sisley Soir de Lune (muj verdikt: v dobrem smyslu zajimava vune, z niz se na me kuzi bohuzel vytvori osvezovac na WC)
  • Blv Eau de Parfum II (muj verdikt: bohuzel z ni na me kuzi vylezou slozky napadne pripominajici levne drogeriove vonavky)
  • Armani Mania for Woman (verdikt: neni to hrozne, ale takove usedle)

Co z nejakeho duvodu nemuzu mit:

• Prada Infusion d'Iris - ma ji kolegyne, ale priteli se docela libila
  • masovky typu Code a jim podobne
  • J'adore - je jich kolem me tolik…
  • Lolita Lempicka - bylo mi vyzkouseno a nijak me to nezaujalo
  • Givenchy - nenasla jsem, co by me z nabidky oslovilo

Bohuzel jsem z pritele nedostala ani naznak toho, co by mu vonelo… :-(

Je toho dost, ze? Napada Vas nejaky neotrely tip s dobrou vydrzi? :-)

Diky za trpelivost a rady. :-)

Dekuji Vam za cenne rady a tipy. Vyzkousim je a verim, ze neco zajimaveho a pro oba prijatelneho najdu!!! Dam vedet. Nicmene dalsim napadum se nebranim. :-)

V mezicase: Kenzo bohuzel nemohu - vyvolava mi kychaci reflex :-(

Zminenou Lacoste jsem zkousela bohuzel me neoslovila :-(

Jeste jsem dnes vyzkousela Chanel Cristalle Eau Verte - vysel mi z toho pekny caj s citronem, ovsem ze bych tak musela vonet… to asi radsi ne…
A dalsi pokus smeroval na novinku od Prady (neudrzela jsem nazev) - vyslo mi z toho obili kombinovane s kremem na oblicej - zajimave, to urcite ano, ale zadny srdecni kontakt… :-)

Nevzdavam se a hledam dale. :-)

MÁM ZÁSAH!!!!!!! Po dlouhem hledani jsem objevila to prave!!!
Kde? V butiku Hermes. Ulovek nese jmeno Kelly Caleche EdP - rozvoni se na me do prijemne, zajimave vune se spetkou pikantnosti. Do tuzebniku zamiri Hiris, ktery me take silne oslovil, ale bohuzel jej nemaji na sklade. A krome techto dvou vuni jsem tam jeste objevila uchvatnou EdT Paprika brasil - prvni zavan je opravdu krasne paprikovy - nejsem moc parfemove zkusena, takze me napad na paprikovou vuni velmi nadchl. :D

Vsem dekuji za rady a napady!!! Diky Vam jsem si opet rozsirila svoje vonave obzory! Pekny den vsem! :lol: 

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4741 příspěvků 19.10.10 21:53

Jedině exklusivky Guerlain, např. Iris Ganache. Anebo moje srdcovky od Ormonde Jayne; Ormonde Woman a Ta'if, neotřelé a chválené.
S 31 Rue Cambon od Chanelu to však vidím na nejlepší volbu :wink: .

Nejlepší výdrž z výše uvedených má však Iris Ganache.

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 19.10.10 22:28

Dost vůní Ti již nesedí, ale hlavu bych nevěšela. Co zkusit Coco Mademoiselle Chanel, nebo Chloe Intense Edp.? Sice jsou v některých místech hojně používané, ale já je například snad ještě z nikoho nikdy necítila. Obě se dost líbí i opačnému pohlaví.

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 19.10.10 23:23

pro neotřelost bych zabrousil do niché vůní.
jinak z těch „otřelých“ bych radil zkusit v nejlepším smyslu univerzální (a hrubě nedoceněnou) Lacoste pour Femme.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 20.10.10 08:44

Nebo zkusit nějaké Kenzo. Nevidím od něj nic ani na seznamu zamítnutých,ani oblíbených…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 20.10.10 08:50

Nebo Cacharel - třeba Liberté je na podzim jedinečná… :heart:

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

barbucha  20.10.10 09:02

Kenzo je dobrej nápad, ale nezříkala bych se vyzkoušet ani všechny běžný Guerlainy (exkluzivky bych nechala na pak )…

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.10.10 09:27

Pokud se příteli líbí Infusion, tak zkus Omnia Green Jade - tyhle dvě vůně jsou si typově hodně podobné, ale přitom jsou nezaměnitelné.

Souhlasím s deradem - Lacoste pour Femme - nedoceněná, ale opravdu stojí za to

Maitresse

A vyzkoušej i Narciso Rodriguez for her - toaletku i parfémovou vodu (je mezi nimi voňavý rozdíl).

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 20.10.10 09:38

Lacoste pour Femme bych řekla,že je vcelku doceněná,měla jsem ji taky a nosí ji pořád dost žen,které znám.Možná jen na arome neni doceněná??
A Maitresse,máte na mysli Agenta?Tak to je pro mě jedna velká nuda a vůně tak na spaní,rozhodně nic neobvykého a osudového. :conf:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Uživatel je onlinejerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 20.10.10 09:41

Ale pokud je výše myšlena neotřelost=nic davového, tak Maitresse opravdu davovka není

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 20.10.10 09:58

Zkus místo Rush 2 plnokrevnější Rush (červenou), taky Hiris - Hermes, Sensuous - Estee Lauder anebo Shalimar od Guerlaina.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 20.10.10 14:41

pridávam sa k Lacoste pour Femme, inak mám podobný problém, mužom sa všeobecne páčia ľahšie sviežejšie vône. Všetky tie, ktoré spomínaš mi priateľ skritizoval rovnako + naviac Lancaster Aquasun, Burberry Brit edp, Hillary Duff With Love, Chanel Coco Madmoseille edt - s konštatovaním, že to vonia ako obstarnutá matróna :roll: /pritom mu dávam skúsiť takmer všetko čo testujem, takže „všeobecný prehľad“ má dostatočný myslím/ Tie, ktoré mám na poličke som síce neprestala nosiť, ale predsa len rada počujem-poznámku, že pekne voniam :wink: Vekom sa podľa mňa zbytočne obmedzuješ..
Moje tipy: Lancome Miracle Forever, Tresor /+odnoze/, Roberto Cavalli - Roberto Cavalli alebo Oro, Chopard Brilliant Wish alebo Cascade, Givenchy Extravagance, Jil Sander - Style, Stylessence, Jil, Moschino Couture

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Maida
Učednice 246 příspěvků 20.10.10 15:21

Ahoj,
po dlouhé době, kdy jsem jen četla tento voňavý server jsem se odhodlala k registraci, tak doufám, že mohu mezi vás.

Taky jsem už vyzkoušela kde co, z posledních mnou zkoušených se třeba mému veeelmi vybíravému chlapovi moc líbí Chloé (mě teda bohužel moc ne :cry: - přijde mi na nošení otravná).

Včera jsem si zas objednala hafo vzorečků plus naslepo Liberté :whistle: za neuvěřitelnou cenu, tak budu brzy moudřejší :wink: …a hlavně doufám, že se mi bude Liberté líbit!

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

cinkja
sv. Parfema z Kecálburgu 3398 příspěvků 20.10.10 17:27

Tak vítej, Maido, mezi námi, ať se ti tady líbí :P

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 214 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Maida
Učednice 246 příspěvků 20.10.10 19:07

Děkuji :) !

A líbí se mi tady strašně moc už asi dva roky … za tu dobu se u mě vyvinula (ne)pěkná závislost :lol:

Už se těším, až Ada skončí přestavbu a začne víc „článkovat“ a recenzovat :banana: :heart:

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist