(Ne)parfémové dárky

Tigra 28.10.10 11:13

(Ne)parfémové dárky

Blíží se víteco, událost, jejíž jméno se u nás nesmí vyslovit, a já jsem narazila na pár věcí, které se hodí k obdarování parfémových maniaků.
Já budu obdarovávat letos především sebe, a to:
1. Kabelkový flakon Balmain  

2. Sadu Balmain s flakonkem, mininálevkou (:idea:!!! ) a zrcátkem. 

3. Šperkovnici na vzorečky, začínají se mi hromadit v krabici, chtělo by to něco důstojnějšího 

A vaše tipy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

chavah 28.10.10 11:35

To je opravdická nádhera, hlavně ta šperkovnice - vzorkovnice! Kabelková sada ovšem také!

melisaa 28.10.10 11:40

Jéé ta šperkovnice by se hodila (na šperky teda) :whistle:

meduza123 28.10.10 11:45

Myslíš koho čím letos obdarujeme?

Pro mamku - Eau de Star - má ji moc ráda, už to bude její 2.flakonek
Pro otčíma - BLV Notte
Pro bratra - CK Obsession for Men - jsem hrozně zvědavá, parfémy zatím vůbec nenosí, na všechno se ofrňuje jako že to jsou smrady a ještě jen pro fiflenky :-)
Pro tátu - podařilo se mi sehnat Crossmena, z toho asi vyletí z kůže, pořád po něm brečí :-)
Pro macechu - netuším co má ráda, tak to vidím na nějakého Avona
Pro kamarádku - odtřik Flowerbomb - kdysi se mi zmínila, že ji voní, tak doufám, že to pořád platí :-)
Budoucí švagrová - odstřik AA Lemon Fresca a Fleurs de Cerisier - sama si vybrala a odvezla, mám ji vyřízenou :-)

Samozřejmě k tomu nějaké další věci, ale ty už jsou neparfémové, zahltila bych tím celé vlákno :-D

k vyřízení, aneb co musím ještě koupit

• další dvě kamarádky, hlavu si lámu a netuším čím je podarovat
  • kamarád - váhám, buď něco od L'Occitane, nebo zkusím risknout něco naslepo

a určitě jsem ještě na něco zapomněla.....:-) Jo a sebe obdarovávám celý rok, mohla bych si dát na chvíli pohov ..

Evulik 28.10.10 13:10

Ja mám zatiaľ na Vianoce pripravené:
pre muža: Armani Acqua di Gio 100 ml
pre otca: Armani Attitude 75 ml
prvá dcéra: Esencia de Duende 30ml + Infusion d´Iris 30 ml odstrik
druhá dcéra: Boudoir sin Garden 30ml + Infusion d´Iris 30 ml odstrik
tretia dcéra: Donna od S.Tacchini 30ml + Infusion d´Iris 30 ml odstrik :)

maricka 28.10.10 16:18

Já letos asi parfémem nikoho naobdaruji, už vidím ty poznámky: „Á, parfém, to jsem si mohla myslet…“. Vymyslím snad něco originálnějšího ;-)

Jediný, kdo snad dostane parfém, je tchýně. Té vážně nevím, co koupit, a parfém ji zcela jistě potěší…jen nevím, ještě jaký - hlavně, aby jí to pak nedělalo na ruce vyrážku :?

Tigra 28.10.10 17:41
maricka píše:
Jediný, kdo snad dostane parfém, je tchýně. Té vážně nevím, co koupit, a parfém ji zcela jistě potěší…jen nevím, ještě jaký - hlavně, aby jí to pak nedělalo na ruce vyrážku :?

Já pro tchýni leda https://www.reggaetreats.com/Shopcart/p … ID=PD-1143 , ale to by to museli mít ve verzi black.

Tana1112 29.10.10 14:33
Tigra píše:
Nevíte, kde by se dalo koupit tohle? http://www.flickr.com/…5/3519234166

Kingdom budeš shánět těžko…

Širín 29.10.10 14:41
meduza123 píše:
Pro tátu - podařilo se mi sehnat Crossmena, z toho asi vyletí z kůže, pořád po něm brečí :-)

To ÚPLNĚ chápu! Já po něm brečím taky… voněl se jím táta i děda a pro mě je to vůně velkého bezpečí.

Tigra 29.10.10 15:05
Širín píše:
meduza123 píše:
Pro tátu - podařilo se mi sehnat Crossmena, z toho asi vyletí z kůže, pořád po něm brečí :-)
To ÚPLNĚ chápu! Já po něm brečím taky… voněl se jím táta i děda a pro mě je to vůně velkého bezpečí.

Já si pamatuju toho chlápka z reklamy, ten pro mne měl vůni velkého nebezpečí…

Širín 29.10.10 15:07

Toho si zase nepamatuji já :x . Škoda :lol: , je to fakt sexy vůně…

macska 29.10.10 15:25
Tigra píše:Já pro tchýni leda https://www.reggaetreats.com/Shopcart/p … ID=PD-1143 , ale to by to museli mít ve verzi black.

a co něco od BPAL, ty mají občas zajímávé názvy… :twisted: http://www.blackphoenixalchemylab.com/

meduza123 31.10.10 16:17
Širín píše:
meduza123 píše:

No je pravda, že když jsem si k němu přivoněla, byla jsem okamžitě doma a poznala bych takhle tátu i poslepu (pokud bych si ho nespletla s jiným tátou :-D ) No ještě ho sehnat pro bráchu by bylo fajn. Ale ten je mladej, může si najít náhradu. Spíš bych zase nasyslila pro tátu… :-)

keara 31.10.10 17:21
Tigra píše:
Širín píše:
meduza123 píše:
Já si pamatuju toho chlápka z reklamy, ten pro mne měl vůni velkého nebezpečí…

Tigro, nebyla to ta reklama, kdy chlápek skotačí v jarním deštíčku?? jestli jo, tak toho si pamatuju dodnes. běželo to v televizi, když mi bylo maximálně 15 a strašně se mi líbil :lol:

takže jestli je to on, pak je pro mě Crossmen vůně sexu na kuchyňském stole.
omlouvám se za OT, ale nemohla jsem si pomoct.
konec úchyláckého okénka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist