Nerozbitné flakony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 20.12.12 15:07
Nerozbitné flakony

Snad i takové si zaslouží svoje téma :)
Mě včera vyrazil dech 30 ml flakon Jil Sander No. 4, kterej neni z nejlehčích a přežil bez škrábanečku pád z mojí ruky na dlažbu a ještě odskákal 15 schodů dolů ke dveřím! Massive :palec:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5692 příspěvků 21.12.12 09:51

@Daniela44 Na tvém místě bych přestala dýchat :lol:

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

Daniela44
Parfémová maniačka 603 příspěvků 21.12.12 09:54

Já, manžel a děti jsme stáli štronzo a koukali jsme na to :lol:

Na poličce 20 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ala en
sv. Parfema z Kecálburgu 5692 příspěvků 21.12.12 09:58

Bylo asi štěstí, že se ho manžel nesnažil po těch schodek dohnat :lol:
Flakón by přežil, ale manžel by na tom byl podstatně hůř ;)

Na poličce 115 parfémů 162 miniatur 50 odstřiků 190 vzorků V tužebníku 63 parfémů

Menys
Nevyléčitelná závislačka 1386 příspěvků 21.12.12 10:03

Mně kdysi spadla 8o 75 ml Jil, taky na dlažbu. Nejspíš díky tomu, že má kolem ten plastový rámeček, přežila bez úhony. Asi má Jil Sander kvalitní flakony :palec: .

Na poličce 19 parfémů 31 miniatur 24 odstřiků 60 vzorků V tužebníku 0 parfémů

mimi
Nevyléčitelná závislačka 1012 příspěvků 21.12.12 10:47

ano JS ma dobre flakony, padla mi woman sport na letisku na dlazbu (pretoze som ju musela dat do igelitoveho vrecka). Nestalo sa nic, dno flakona je dost masivne, len sa kusocek odstiepil

Na poličce 5 parfémů 29 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

albeni1  21.12.12 12:05

Mě padá z ruk všechno :? takže vím, že docela odolné jsou Omnie, potom Jesus del Pozo In Black nebo In White - on se ten náraz často utlumí o to ploché víčko nebo dno, kde vůbec není tekutina. Wish mi spadl několikrát z výšky na parkety a taky nic - má dost tlusté stěny. A ještě Marina de Bourbon - 100ml množství v těch jehlanovitých vypouklých flakonech, to je jak skleněný monolit, je to hrozně těžké a když mi to spadlo, vůbec nic se nestalo, jen to zadunělo a ještě jsem byla ráda, že není rýha v parketách. Co by to ale udělalo na dlažbě, to nevím.
A pak Sun od Jil Sander, superodolný flakon :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist