Nesladké kousky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.09 20:15
Nesladké kousky

Dámy, co doporučíte vyzkoušet z nesladkých, ale zajímavých vůní?

Třeba něco ve stylu Terre d'Hermes …

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.01.09 20:19

Un C

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.09 20:38

L´Occitane Eau de l´Occitan - pepř, levandule, doutnající dřevo - božské.
Jestli jsi muž bez předsudků, vyzkoušej i Hermes Eau des Merveilles, ta je naprosto unisexová, vlastně typově pánská, je taky od Jeana Clauda Elleny, jako Terre d´Hermes, a napsaná stejným rukopisem - citrusy a chladné dřevo se slanou příchutí na jazyku.
A co ten Vétiver od Guerlaina, co Ti už tři měsíce nenápadně vnucuju? 8)

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.01.09 20:50

ode mě ještě jedná vůně - Dans tes Bras - myslím si že je to také unisex, a kdybys na sobě měl Dans tes Bras - tak bych tě asi sežrala :wink: :lol: , jestli chceš - pošlu ti vzoreček.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.09 20:55
Irena píše:
L´Occitane Eau de l´Occitan - pepř, levandule, doutnající dřevo - božské.
Jestli jsi muž bez předsudků, vyzkoušej i Hermes Eau des Merveilles, ta je naprosto unisexová, vlastně typově pánská, je taky od Jeana Clauda Elleny, jako Terre d´Hermes, a napsaná stejným rukopisem - citrusy a chladné dřevo se slanou příchutí na jazyku.
A co ten Vétiver od Guerlaina, co Ti už tři měsíce nenápadně vnucuju? 8)

No, Irenko, na tu z se samozrejme chystam ....... puvodne sem myslel spis pro manzelku, ale ..... pokud se mi bude libit … tak jdu samozrejme do toho !!!

… jo a co je to ten predsudek ??? ;)

ad Vetiver … spis me vic upoutal Encre Noire ...... takze nevim co me dostane driv … :)

Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.09 20:56
Oleka píše:
ode mě ještě jedná vůně - Dans tes Bras - myslím si že je to také unisex, a kdybys na sobě měl Dans tes Bras - tak bych tě asi sežrala :wink: :lol: , jestli chceš - pošlu ti vzoreček.

NO TEDA !!!!

ja bych se asi nechal sezrat :D

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.01.09 20:58

No, ono to vůbec nejde o gurmanskou vůní, spíš o tom, že tak voní teplé lidské tělo, pro mě v tomto případě - panské :wink:

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.09 21:02
Oleka píše:
No, ono to vůbec nejde o gurmanskou vůní, spíš o tom, že tak voní teplé lidské tělo, pro mě v tomto případě - panské :wink:
:)

takze kanibalsko gurmanska vune ;)

jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.01.09 21:04
xronos píše:
Oleka píše:

jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Tak určitě zkus French Lover :wink: a Noir Epices - také pro muže by byla super, jen k ní mít trochu odvahy :lol: - je docela ostrá a nesladká

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.09 21:06
xronos píše:Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(
Škoda, že ses nezmínil dřív, a škoda, že Tě recenze upoutala jen docela, jinak za plnokrevný kompliment se rozdělím o první poslední. Teď už je vzorek někde… vlastně ani nevím kde.

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.09 21:07
xronos píše:jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Jo tak ten jsem vyplnila před rokem....... a pořád čekám.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 11.01.09 21:16
Irena píše:
xronos píše:Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(
Škoda, že ses nezmínil dřív, a škoda, že Tě recenze upoutala jen docela, jinak za plnokrevný kompliment se rozdělím o první poslední. Teď už je vzorek někde… vlastně ani nevím kde.

tak opravuji docela za ZCELA ;)

to docela se tam asi vloudilo kvuli nepriznivym kritikum na basenotes ..... to podvedomi tak nejak blbe funguje obcas ;)

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 11.01.09 21:34

Na basenotes často hodnotí myslím velmi zajímavé vůně negativně. A taky je tam hodnocení celkově dost málo. Na MUA je názorů často mnohonásobně víc a celkový rating je tak objektivnější. Rose d´Homme tam má např. zcela mimořádné cifry (myslím v pozitivním smyslu slova): http://www.makeupalley.com/product/show … /Fragrance

V Kategorii Overall rating je maximum 5.

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 12.01.09 01:19
Irena píše:
xronos píše:jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …
Jo tak ten jsem vyplnila před rokem....... a pořád čekám.

Nápodobně. Sice čekám o něco kratší dobu, ale čekám…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8350 příspěvků 12.01.09 13:59
xronos píše:
Oleka píše:

A nevíte, jak to tam s tím je? Dotazníček jsme vyplnily, ale automaticky už nic asi nepošlou. Napsali, ať si normálně objednáme, tudíž vzorky jsou zdarma, ale tučně zaplatíme za doručení. Poraďte, prosím.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist