Nevadí vám, když vaše kolegyně, kamarádka... voní stejně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 16.03.08 01:02

V zaměstnání jsem asi před 15 lety měla kolegyni, která chodila krásně oblékaná , vždy upravená , namalovaná, krásně voněla atd. Její manžel tenkrát zastával nějaké lukrativní místo, takže ona měla svůj plat jen pro sebe, což velmi zdůrazňovala a taky si dopřávala. Jenže nic o sobě neřekla a na dotaz kolegyň, čím tak krásně voní, kam chodí ke kadeřnici atd se jen usmívala a nikdy nic neřekla.Já jsem se tenkrát voněla Tommy girl od Hilfingera . Jí se moc líbila , a tak se mě jednou zeptala, čím voním, ale dopředu se zeptala,jestli mně to nevadí, prozrazovat to, že je to intimní důvěrná záležitost.Zřejmě si Tommy girl chtěla koupit, voněla jí, ale přesto se ptala, jestli mně nebude vadit, když ji bude mít taky.Neviděla jsem důvod, proč by mně to mělo vadit.A tak se ptám- i když vím, že jsem napsala velmi rozvláčný úvod - vadí vám (nebo vadilo), pokud by se vaše kolegyně, kamarádka, blízká příbuzná voněla stejným parfémem? Chcete být jedinečná? Prozradíte název vůně , pokud se vás někdo zeptá?

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 16.03.08 02:27

aaale sak nezalezi na voni, ale na cloveku, na kazdom vona vyznie inak. Nemam stabilny kolektiv a keby som mala, tak by som to prezradila a kupila si inu vonu. Aspon by bol dovod. :D

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 16.03.08 08:16

Lado,od kolegyně to byl velmi decentní a noblesní způsob a tak by to mělo vypadat.A pokud to tak vypadá,tak mi to nevadí,s kamarádkou si někdy koupíme stejný parfém nebo jeden na polovic,jen,pokud někam spolu jdeme,domluvíme se a použijeme každá jinou vůni.Takže v zásadě mi to nevadí,ale přiznám se,že jen tak někomu neprozradím,čím voním,řeknu to opravdu jen těm nejspolehlivějším kamarádká nebo příbuzným,parfém je dost intimní záležitost a já k tomu tak přistupuju.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 16.03.08 09:58

Kolegyně v práci používala taky hodně parfémy, pracovaly jsme často spolu a nikdy jsme si nepořizovaly stejný parfém - ta která něco pěkného objevila měla první právo)) Já jsem tenkrát objevila Eclat DA, ale už jsem byla těhotná nebo nevím- kolegyně ho chtěla, a přišla se zeptat, zda může. Pokud parfém používá delší dobu někdo, s kým jsem často (spolubydlící na koleji, mamka, kolegyně v práci), tak už si ho nemůžu pořídit. Mám pocit, že mi dotyčná stojí celý den za zády.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 16.03.08 10:16

Mne vadi, ak niekto z mojich blizkych, pribuznych ah priateliek vonia ako ja. Dokonca, uz nemozem pouzivat parfem, ktoryviem, ze ony pouzivali…a to sa tyka aj napriklad aj mojej mamy. Pdobne ako Ingrid, mám pocit, ze ma dotycna je stale pri mne - keby som mala ten isty parfem. Jednoducho mam ten parfem uz spojeny s tou osobou, ktora ho nosi…zasadnejsie je, ked so nou prichadzam do styku. Parfem dotvara osobnost a je to velmi intimna zalezitost na to, aby „moju“ vonu nosil aj niekto z tych , s kým sa casto vidím… Dve moje kamaratky odkopirovali odo mna parfem, ale kedze sa s nimi vidim velmi malo, tak mi to nevadi…Aj ked - uz si ju asi druhy krat nekupim, preferujem vlastne objavy :).

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.03.08 10:35

já teda každému, kdo se mě zeptá čím voním tu vůni prozradím - neptá se mě na to stejně nikdo každý den…nevadí mi pokud má někdo stejnou vůni jako já, ale jen za přepokladu že je to pro mě nějaká míň oblíbená vůně. Kdyby si ale nějaká moje kamarádka, s kterou jsem častěji pořídíla Coco Mademoiselle nebo Diamonds tak by mi to asi hodně vadilo:( I když, když to tak vezmu, asi každá stejná vůně u osoby s kterou jsem častěji mi svým způsobem vadí… vůně je hodně osobní záležitost…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Iris
Učednice 239 příspěvků 16.03.08 11:08

Já už se od jisté doby vykrucuju :-). Před rokem se mi stalo, že mi kolegyně zkritizovala nový parfém. Nejdřív ho chtěla vidět a pak řekla, že je to vůně tak pro moji dceru (je mi 29 :-)). O 2 měsíce později nám ukázala svůj nový úúúúžasný parfém. A hádejte jaký?! :-D

Jediný člověk, u kterého mi to nevadí ani trochu, je sestra. Bydlí totiž 200 km daleko a často si zbytky vyměňujeme :-).

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 75 vzorků V tužebníku 0 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8044 příspěvků 16.03.08 11:38

Mně to tedy vadí moc, pokud je to kolegyně v práci.Proto, když se někdo zeptá, čím voním, snažím se vykroutit seč můžu.Jinak je to jedno, protože stejná vůně voní na každém trochu jinak.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 16.03.08 12:29

Přidávám se k těm, kterým vadí, pokud někdo v blízkosti voní stejným parfémem. Pravdou je, že neznámé kolemjdoucí bych pravděpodobně název své vůně sdělila, ale mnoha lidem z okolí v žádném případě. Už několikrát se mi stalo, že dřív pěkná vůně se mi změnila v nehezkou kvůli nositelce, která mě začala nehezky kopírovat /nejen třeba vůní/.

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.03.08 12:42

Buď jsem tak nenáročná, nebo mám štěstí nakolegyně. Je fakt, že právě ta jedna, co nosí prověřené značky, se mi počátku zdráhala svěřit, co že to má za parfém, tak dnes mi to klidně sdělí. Já to kolegyním a kámoškám sdělím bez problémů. Nevadí mi , pokud by voněly stejně ako já. Vůně dohromady s osobností tvoří individuální celek. Já se spíš snažím, nevonět se stejnou vůní, když vím, že budu v kontaktu s tou danou osobou. (V práci, na kafi, na plese, atd…).

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 16.03.08 12:43

P.S Zatím jsme stejně neprojevily stejný vkus.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

Zuzek  16.03.08 15:33

V práci svoji vůni klidně prozradím, mé kolegyně se totiž neptají jen na vůni, ale i na cenu, což je spolehlivě odradí. Spousta z nich si kupuje jen vůně z Avonu nebo Oriflame, nebo se spíše nevoní vůbec. Nedělám machra, že já na to mám. Ony na to mají taky.
Problém je spíše ten, že se mě ptají málokdy, nebo prostě žiju v tlupě, kde je považováno za zbytečné chválit vůni druhého člověka,ale to jsem tady už psala. Takže já klidně prozradím.

PaK
Parfémová maniačka 580 příspěvků 16.03.08 15:46

Já se svých kolegyň docela běžně ptám, čím voní a také mi docela ochotně odpovídají. Ještě se mi nestalo, že by mě „odpálkovaly“. Většinou jim současně tu vůni taky pochválím, ale nikdy by mě nenapadlo si ji taky pořídit. I když by se mi sebevíc líbila. Já jim taky ochotně prozradím název (když se zeptají), pokud mají zájem tak dám i stříknout. Zatím mám pocit, že tak jako tak máme v práci stejně každá úplně jiný parfém.

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 17 odstřiků 22 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Fleur  16.03.08 15:49

Kamarádkám klidně prozradím, protože vím, že se neptají s úmyslem kopírovat. Jejich dotaz vnímám tedy spíš jako „studijní“ a jako pochvalu, že vůni zaregistrovaly a líbí se jim. I já se jich ptám ze stejných důvodů. Kolegyním v práci bych také klidně prozradila (ty se ale neptají, jenom občas pochválí), protože vím, že jejich cenový strop za něco tak prchavého a nepraktického jako vůně se pohybuje u těch nejlevnějších avonovek (jsou-li navíc v akci). Samozřejmě by mi stejná vůně na jiné nositelce v mém bezprostředním okolí vadila - tak, jako by se mi nelíbilo, kdybychom chodily ve stejném konfekčním oblečení.

Smajlík :-)
Učednice 199 příspěvků 16.03.08 16:01

Já nemám problém říci čím voním, když se někdo na to zeptá. A pokud si ho pořídí, je to pro mě čest, znamená to, že mám dobrý vkus. Kolikrát se mi stalo, že kamarádky a nebo v práci se zeptaly jestli by mi nevadilo, že si pořídí stejný. Jelikož sedí každá v jiné kanceláři, nevadí a ba naopak je to příjemné, jelikož se nenastříká každá na povel ve stejnou dobu a tak mám možnost, cítit jak je krásný, když ho třeba ucítím v kuchyň. nebo na chodbě. No, a v podstatě, na každé stejně voní trochu jinak.

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 26 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist