Nevadí vám někdy, že máte plno vůní a nestíháte používat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 11.02.10 11:10
Nevadí vám někdy, že máte plno vůní a nestíháte používat?

Nedávno jsem si říkala, že mi vadí, že nestíhám všechny vůně používat (A to jich mám ještě proti některým hoooodně málo). Na druhou stranu, včera jsem stála před svým „zátiším“ s naušnicema a kochala se. Pořád mám potřebu si nějaký nový kupovat a nosit je taky nestíhám :D (50 parů to možná dá)
Každopádně bych vůně ráda redukovala na 5 kousků, protože mě pak akorát stresuje, že si je všechny neužiju. Má ještě někdo taky takový stavy? :) Nebo jsem divná sama? :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
Reakce:

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 11.02.10 11:15

Mě to taky občas napadne a to jsem na trochu jiným počtu než ty. Na druhou stranu mám jen pár vůněk, kterých bych se dokázala vzdát a ty stejně nejspíš vyměním za další nepostradatelný. Sbírku mám dobře (za ideálních podmínek) uskladněnou, tak věřím, že vydrží dlouhá léta :D .

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 11.02.10 11:41

Já si to taky občas říkám, hlavně u vůní, které mám ve větším objemu.No a teď v zimě se na mě většina vůní tak pěkně nerozvoní, takže používám a točím tak 3-4 vůně.Zbytek leží ladem :roll: Tak je aspoń půjčuji rodině. Jo a s naušnicemi to mám stejně, sama si je dělám a těch párů je a stejně střídám troje :D

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 11.02.10 12:25

ja mam dva ruzny stavy, a oba se tykaji jen odstriku. Prvni je strach ze tu vuni brzo vypotrebuju, takze ji setrim. Pak me naopak popadne ten druhej stav, a to se zestrikam do bezvedomi, a rikam si, ze kdyz dojde, tak si holt koupim dalsi, nebo rovnou plnou. Jenze ono de hlavne o tezko dostupny a drahy vune, takze se ty stavy furt stridaji :D

Jedinna vune kterou nemam v odstriku a tyka se ji to je L'eau d'Hiver, mam zbytek ve flakonu, a prijde mi hrozne maly na to, abych tu vuni pouzivala nak casto. pritom to je asi tretina 50ml flakonu

takze k hlavni otazce, nevadi mi to, protoze nektery vune zamerne nepouzivam. alespon mi dyl vydrzi. A to tu mam i vune, ktery bych asi ani nemohla pouzivat, jen cicham k rozprasovaci kdyz na ne mam naladu :mrgreen: (gourmand coquin, musc maori,shalimar, insolence..), nebo ktery na me vonej tak slabe ci kratce, ze taky jen cicham k rozprasovaci (philtre d'amour, yuzu ab irato, bergamonte - TDC..)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 11.02.10 12:55

Tyto stavy mám taky a dost často. :twisted: Především stav, že bych se chtěla navonět nejméně třemi ze svých vůní a nemohu se rozhodnout kterou.
Občas se mi daří být v klidu, navoním se a vůně si užívám plnými doušky, aniž bych přemýšlela nad ostatními. Ovšem často už přemýšlím, kterou vůní se navoním zítra, kterou si vezmu v sobotu do školy … :roll:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 11.02.10 12:58

já to moc neřeším. když se mi zdá, že nějakou vůni dlouho nepoužívám, tak ji znovu „objevím“, prodám, nebo daruju.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jasmina
sv. Parfema z Kecálburgu 2176 příspěvků 11.02.10 13:31

momentalni pocet mi prijde jeste tak na hrane … treba o desitku vic uz bych nejspis nedavala

par vuni mam jen na obcasny strik s tim, ze se mi libi a chci je vlastnit, ale casual to nikdy nebude (treba amour de cacao) - tuhle skupinu bych nerada moc rozsirovala

pak tam je par vuni, ktere jsou oblibene a vim, ze ty proste pokazdy muzu - tuhle skupinu rozsirovat jeste minim :)

a pak mam par veci v julicich, ktery se mi libej, ale juliky zatim stacej - aspirujou na predchozi kategorii, ale vzhledem k tomu, ze nejsem schopna spotrebovat ani odstrik, celymu baleni se vyhybam (i kdyz obcas me to popada :mrgreen: )

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 11.02.10 13:59

Ne!
Mám momentálně křečkův syndrom, vůní mám málo a měla bych přikoupit :lol: To, co používám je na polici, to co momentálně nemusím skladuju zabalené v chladu a temnu a taky na ně dojde :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 11.02.10 14:46

Já jsem co do počtu vůní tak mezi váma a mám pocit nadnormativnos­ti.Ideálně bych si představovala maximum 10 parfémů a ty bych hezky střídala a za jeden spotřebovaný bych koupila nový atakdále. :wink: Nikdy se mi nic nezkazilo,v ložnici máme velmi chladno,ve skříni je tma a na poličce mám jen tak 2-4 vůně,které používám.Používat na střídačku 20-30 vůní,to si neumím představit,já jedu to,co mám na polici,ty 4 vůně nejvíce,ostatní tiše čekají,sem tam nějakou provětrám a jinak se jimi chodím kochat,nedávno jsem měla 22 parfémů a to už mne donutilo k zamyšlení.Takže metodicky používám,co mám načaté,abych to dojela a počet se redukoval.Připadá mi to rozumnější,než mít všecko načato a aby nic neubývalo.Takže abych to nějak stručně shrnula:nevadí mi ani tak,že všecko,co mám ,nestíhám používat,protože bych to naráz používat ani nechtěla,ale vadí mi,že se mi polička tak rozmnožila.Na druhou stranu to kochání u otevřené skříně stojí za to. :lol:

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 11.02.10 17:46

:nono: … já stíhám 8)

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 11.02.10 17:47
Majla píše:
Jo a s naušnicemi to mám stejně, sama si je dělám a těch párů je a stejně střídám troje :D

Taky si je většinou vyrábím, proto jich je tolik, ale samý cetky :D

Jinak koukám, že většinou asi používáte pár vůní, ostatní jsou jen na občasné přičichnutí nebo čekají na znovuobjevení..
No mně jak to stresuje, že to všechno neužiju (jako kdybych měla umřít nebo co :mrgreen: ) ..včera jsem na sebe ráno cákla Noa, odpoledne Lauru, pak Gucci by Gucci a do postele Kenzo Amour le Parfum.. :roll:

Asi taky něco založím a nejdřív dopotřebuju to, z něho nejsem unešená..

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém

Smidlik
Nevyléčitelná závislačka 1643 příspěvků 11.02.10 17:52

„No mně jak to stresuje, že to všechno neužiju (jako kdybych měla umřít nebo co :mrgreen: )“
Tak to je přesný :lol:

Na poličce 90 parfémů 8 miniatur 27 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 6 parfémů

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 11.02.10 19:34

Já jsem se dobrovolně smířila s tím, že některé vůně mám hold jen „na výstavku“ a na pozdější nostalgické povzdechy na tím, co za krásy se to na začátku toho 21. století vyrábělo :-) Jsou to vesměs vůně, které mi už nějak příliš nevoní, ale nechci se jich kvůli zajímavé vůni a flakonku zbavovat, nebo vůně, ve kterých se prostě neodvažuji chodit, ale občas se jimi stříknu doma (protože jsou jednoduše krásné a výjimečné - viz Kingdom). No a o ty ostatní se příliš nebojím, jelikož na ně jednou za čas přece jen dojde :-) Já mám spíše jiný pocit a neklid v duši - stále mám dojem, že bych se měla vonět jen jednou, maximálně dvěma vůněmi, aby si na ně okolí zvyklo jako na „tu mou vůni“…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23746 příspěvků 11.02.10 19:37

Ten pocit, že bych měla mít nějakou „svou“ vůni naštěstí nemám. Točím to všechno a jsem ráda, když mám možnost velkého výběru.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

rakuli
sv. Parfema z Kecálburgu 6032 příspěvků 11.02.10 19:41

Nedávno jsem si uvědomila, že mi to vadí dost hodně a tak hodlám poličku zredukovat, jak to jen půjde…

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 129 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 20 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist