Nevim si rady

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jeve27
Nováček 14 příspěvků 26.06.16 17:55
Nevim si rady

Zdravim, nikdy jsem žadne specialní parfemy a vune nepoužíval, vždy jen levne deodoranty a to už jsem vybiral jen co mi fakt vyrazne voni a stejne to nikdy nemelo žadny efekt. Používal jsem např Axe…

Jenomže časy se mění a bylo porazeno resp mluveno do duše.

Ale nedokažu si vybrat, a nemam ve svem okolí nikoho kdo by mi efektivne dokazal poradit. A že by se mnou nektera ze znamých obchazela parfumerie to už vubec ne :D .

je mi 25, klidas, klidna rozvažna povaha, umelecky a sportovně založeny :-) trochu tajemno…rad jsem originalní. Bylo mi doporučeno Hugo Boss no.6…i když je to strašne proflakly, pořídíl jsem verzi Intense. Chtěl bych to nečím vhodnym doplnit… Pročitam ruzne recenze apod ale nemužu se jendoduše rozhodnout…Mohl be me nekdo prosím aspon trochu nasměrovat.

Vřelé diky :-)

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 27 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 26.06.16 18:21

@Jeve27 Ahoj :mavam: Co Serge Lutens? Např. Serge Noir, Cedre, Chergui… Dobrý poměr cena/kvalita, nejlepší ceny na SL hledej na El nino .

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 26.06.16 18:35

Jako přestupní stanici mezi Axe a světem parfémů doporučuji nějakou slušnou mainstreamovku…Gu­erlain L'Homme Ideal, Hermes Terre d'Hermes, Chanel Allure Homme Sport, Dior Sauvage…

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Martula
Nevyléčitelná závislačka 1971 příspěvků 26.06.16 19:15
@Reveur píše:
Jako přestupní stanici mezi Axe a světem parfémů doporučuji nějakou slušnou mainstreamovku…Gu­erlain L'Homme Ideal, Hermes Terre d'Hermes, Chanel Allure Homme Sport, Dior Sauvage…

Zrovna jsem chtěla napsat, že Dior Sauvage by mohl být velmi dobrou „překlenovací“ vůní a už to tady je :)

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5863 příspěvků 26.06.16 20:10

Co Versace Pour Homme? Krásná vůně, s výbornou výdrží a za krásný peníz.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Parfum maniačka
Nevyléčitelná závislačka 1296 příspěvků 26.06.16 20:57

@Martula @Reveur Sauvage bude určite výborná voľba. Dýcha luxusom a mužnosťou, určite stojí aspoň za vyskúšanie :)

Na poličce 114 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 31 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Reveur
Parfémová maniačka 786 příspěvků 26.06.16 21:19

@Martula @Parfum maniačka Já Sauvage doporučil, poněvadž splňuje zadání a - evidentně - se lidem líbí, nicméně já sám mám k němu vztah spíše rezervovaný, vždycky mě spíše zklame. Z toho žánru „luxusních“ maskulin bych vybral spíš TdH nebo Guerlain Homme a jeho varianty.

Na poličce 37 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 14 vzorků V tužebníku 9 parfémů

haschm
Parfémová maniačka 557 příspěvků 26.06.16 21:37

No vzhlem k tomu že Boss není úplně letní, dal bych ted něco na léto a univerzální nošení. Sauvage bude zase další davovka. Ten TdH by šel nebo něco od Thierry Mugler - Pures Shot (či Energy) nebo Cologne - to nosí málokdo.

Na poličce 61 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Jeve27
Nováček 14 příspěvků 27.06.16 20:49

@Medojedka ahoj ahoj :mavam: přiznam se, že zrovna tyhle vubec neznam :-) a to mě docela teší neboť nebudou nejspíš uplně proflákly tak jako ostatní mainstream značky, např. muj premierovy Hugo Boss, což je to co me bavi. Každopadně o nich počtu a pohledam na internetu. Děkuju moc za tipy, jeem rad, že se najde někdo, kdo me v tomhle bludišti dokaže aspon trochu nasměrovat. Jen do mne :) :lol:

Jeve27
Nováček 14 příspěvků 27.06.16 20:57

@Reveur Nevim jestli bych to nazval přestupni, rad bych se posunul na jiny level… z tech 4ech jsem konkretne na Sauvage nečetl uplne nejlepší recenze, prý slaby…Nevim jak to konkretne napsat, ale hledam něco co nebude uplně sladky, bude aspon trochu mužsky, něco co bude originalní, proste něco co nebude uplně časty ( opak toho co je Hugo Boss :-) ) něco co má vydrž i silu ale nedava to okamžitou facku přes nos. Nechci byt jak 18 leti diskoboys ale ani 40tilety pan s doutníkem a v obleku :-) Nevim jestli jsem to popsal dostatečne chapavě. Jsem složítější, to basnící byvají :-)

Jeve27
Nováček 14 příspěvků 27.06.16 21:02

@Eunika Děkuji za tip, i na toho jsem už narazil. Mam ted objednanych asi 10 vzorku. Tak uvidim jak se s tim poperu :-) Můj nosanek neni z nejcitlivejších, ale např. už jmenovany Hugo Boss no.6 Intense me docela bavi… Duležíta je pro me i vydrž a intenzita. Jsem človek co se při sebemenší stresovce nebo vykonu potím, takže neco co by třeba dokazalo nejak šikovně potlačít nasledky. :-) Např co do prace když pracuju manualne ale i přesto chci byt aspon trochu svuj a lehce elegantni. dOufam ze mi rozumíš :-)

Jeve27
Nováček 14 příspěvků 27.06.16 21:06

@haschm Ja to podle tipu od kamaradky a nasledních hledačkach na netu bral jako takovou univerzalku pro všechny potřeby…aspon tak je prezentovany, ale ma to pro me minus že je to hodne časta vuně, i když me baví musím říct. Terre jsem zkoumal a nevypada špatne…mam ho v objednanych vzorcích. Thierryho jsem jen lehce sjel v recenzich…

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13269 příspěvků 27.06.16 21:07

@Jeve27 No, začínat je lepší od vzorků. Jen e§shopy často posílají staré a dokonce zkažené vzorky, tam bych si troufla koupit jen vzorky novinek (které se ještě nezkazily :lol: ). Největší nabídku pánských vzorků má Frantatata .
A Lutensky právě jsou takové „náladovky“, žádný okázalý luxus.

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5863 příspěvků 27.06.16 21:11

@Jeve27 Rozumím ;)

Můj muž také pracuje manuálně, myslím, že např. minulý týden, v tom vedru, se asi :D i zapotil a Versace nezklamal. :think: Jenom si ho, ve svých letech, nedovedu představit s tím doutníkem v obleku. :mrgreen:
Ještě tu byl zmiňovaný Chanel Allure Homme Sport, ten je také moc pěkný, krásný a neotřelý je i Dior Homme Intense . :mavam:

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

imperator
Učednice 181 příspěvků 27.06.16 21:31

Skus

Jil Sander Sun for men
Prada Luna Rossa
Ysl l'homme parfum intense
YSL Body Kouros
Hugo Boss The Scent
Armani Code
D&G The one

vsetko je to klasicky mainstream ale podla mna na to az tak nenatrafis na kazdom kroku..a vsetko su to vybalancovane safe vone (asi az na ten kouros) to znamena ze tam nie je nic extra vynimocne ale ani nic extra drazdive ci nechutne alebo rozporuplne

Preto fahrenheit, kouros alebo aj dreamer su na stupnici od fuj je mi zle az po „prosim pretiahni ma na zachode“ :lol: :lol:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist