Nevkusnosti

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.01.12 11:40
Nevkusnosti

Třeba tohle: http://www.lipslips.cz/

Komu se to líbí?
Mně to přijde vrcholně nevkusné a ošklivé. Nechápu, proč by si tohle někdo dobrovolně nechal udělat (i když je to jen dočasné).

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 10.01.12 12:27

No, a preco si mnoho zien dava robit tie neuveritelne umele nechty…proste kazdemu sa paci nieco ine a toto je „nove“, prinajmensom to bude chvilku zaujimave

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 10.01.12 13:30
verunka2201 píše:
Třeba tohle: http://www.lipslips.cz/Komu se to líbí?
Mně to přijde vrcholně nevkusné a ošklivé. Nechápu, proč by si tohle někdo dobrovolně nechal udělat (i když je to jen dočasné).

Já bych si to vzala na nějakou šílenou párty, silvestra, maškarní, nebo tak něco.. jistým zvrhlým způsobem se mi to líbí :twisted: Co se mi opravdu nelíbí jsou ty nevkusně a nekvalitně udělané gelové nehty. U nich si navíc nositelka myslí, že nosí nějakou nádheru (a přitom je to hnus). U těch rtů je aspoň každému jasné, že je to výstřelek a šílenost, kterou u úředníka v kanceláři jen tak neuvidíte (narozdíl od těch nehtů)…

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 10.01.12 21:24

Nedivila bych se, až za nějaký čas s těmi rty potkám někoho na ulici :twisted:

A ty nehty jsou kapitola sama pro sebe.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Aňour
Znalkyně 278 příspěvků 10.01.12 23:03

Tak ty rty mě teda dostaly do kolen. Ale myslím, že pokud je ta sranda nějak časově vymezená a má nějaký účel - velkolepé entrée na párty (než se to spije či slíbá), v rámci puberty naštvat rodiče nebo tak - je to v pořádku. Horší je, když se to, podobně jako u nehtů (dalších hrůz by se dalo jmenovat!), přijme jako norma a uživatele vůbec nenapadne přemýšlet nad tím, co to nosí a proč to nosí. A proč to musí být tak hnusný.

Na poličce 10 parfémů 6 miniatur 8 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 4 parfémy

luciole
Nevyléčitelná závislačka 1101 příspěvků 11.01.12 01:37

:lol: … a inspiraci vzala kde? :mrgreen:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.01.12 08:38

tak tie nechty a pery sú fakt otrasné :poblion:
A ešte celkom nechápem také tie farebné príšernosti na hlave

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 11.01.12 08:42

pekne urobene gelove nechty mi nevadia, tie vyssie uvedene na obrazku sa robia povacsine na sutaze, s takymi by si dievca s prepacenim ani r*ť neutrela.

Pre mna je nevkusne potetovane telo.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jitlen
Učednice 110 příspěvků 11.01.12 08:45

Na té holce se mi ty vlasy docela líbí, je to takové punkové. Horší je, když si takovou kreaci vytvoří na hlavě např. dáma v pokročilém věku, s nadváhou a usedlým stylem oblečení.

Vzorované rty se mi nelíbí, vypadá to, jakoby nositelka měla nějakou ošklivou nemoc…

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Sasa  11.01.12 09:20

Já se těším jak za takových 30let bude chodit zástup potetovaných babiček a dědečků se svrasklou kůží pro důchody :-)

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.01.12 10:12
Sasa píše:
Já se těším jak za takových 30let bude chodit zástup potetovaných babiček a dědečků se svrasklou kůží pro důchody :-)

len to už my neuvidíme, lebo dobrovoľne sa vyzlečú leda tak u svojho lekára :mrgreen:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sasa  11.01.12 10:39

No třeba v létě v tričkách :D

ajrin
Znalkyně 307 příspěvků 11.01.12 17:38

Kérky bych neházela do jednoho pytle, ikdyž samozřejmě pokud se to někomu prostě nelíbí, tak se mu to holt nelíbí. Pro mě je nevkusná kérka většinou kérka udělaná nazdařbůh, aby prostě jen nějaké to tetování bylo. Hloupý ornament na bedrech třeba, ještě k tomu špatně a ošklivě udělaný, měla moje bývalá spolužačka. Ošklivost nějvětší. Já mám malý znak ohmu na pravé lopatce. Mám ráda jogu a zajímám se o východní filozofii, tak jsem si to tam po třech letech promýšlení, nechala natetovat. :srdce:

Na poličce 13 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 25 vzorků V tužebníku 8 parfémů

miriell
Nevyléčitelná závislačka 1382 příspěvků 11.01.12 19:04

Také bych tetování nezatracovala. Ale nesmí se to s ním přehnat. Já mám pouze jedno a to na rameni (takže ho můžu, když potřebuji, bez problému schovat). Nelíbí se mi, když ho má někdo na obličeji a nebo po celém těle.

Nechutné mi přijde, když má někdo propíchaný obličej milionem piercingů.

Na poličce 5 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 11.01.12 20:55

Mne sa dost vyrazne nepozdavaju tie take velke diery v usiach, sa musim priznat…najme odvtedy, co som videla chlapika, ktoremu sa to roztrhlo a viseli mu len take dva cencule miesto usneho lalocika.
Ale inak sa snazim riadit tym, ze proti gustu…proste kazdy mame iny vkus, no… …ale som zvedava, ci dokazem byt takto tolerantna, az budem mat vlastne decka v puberte :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist