(Ne)vôňa prírodnej kozmetiky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 17.04.10 14:46
(Ne)vôňa prírodnej kozmetiky

Skúsila som zatiaľ štyri značky prírodnej pleťovej kozmetiky (Lavera, Weleda, Alverde a Dr.Schleller), ale trošku mi vadí ich „parfumácia“. U Dr. Shellera som poroblém v podstate nemala, vadila mi Lavera no najmä Weleda. Zrovna od Weledy mám teraz hydratačný krém s divou ružou, no je mi z neho hneď po nanesení na tvár až zle od žalúdka :roll: Lavera bola trošku lepšia, mala som pleťový rad s mätou, ale zasa mi nevyhovovala tá kozmetika ako taká. Ktovie ako vonia nechtíková rada (mesíček).
Pleťové prípravky Alverde sa mi zasa nezdaju dostatočne kvalitné. Ak poznáte mandľový alebo kosatcový krém od Weledy, ako vonia? Dá sa to vydržať? Z tej ich divej ruže cítim ichtyol (ichtoxyl) :vomit: Prípadne, ak máte skúsenosti s inou prírodnou značkou, ktorej vôňa je v pohode, budem vďačná za vaše tipy :D

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 20.04.10 02:21

Já měla dvakrát mandlový krém od Weledy a voněl kupodivu velmi příjemně. Navíc je to hotový balzám na citlivou a vysušenou pleť.. Mmmm, mám chuť si ho znovu koupit :) .

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 20.04.10 15:58

Taky mám mandlový od Weledy a příjemně mi voní.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

LuciaG
sv. Parfema z Kecálburgu 4506 příspěvků 21.04.10 08:56

Mandľový som neskúšala, lebo je na suchú pleť a ja mám mastnú :? Ale v zime, keď mrzne, mi tento typ krémov práveže vyhovuje, tak skúsim budúcu zimu. Dík za tip :wink:

Na poličce 21 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 21.04.10 22:34
LuciaG píše:
Ktovie ako vonia nechtíková rada (mesíček).

Zrovna měsíčková řada mi voní a vyhovuje strašně moc 8) Pořád jsem měla nutkání se mazat a pajcovat :)

K té vůni růží, ta je bohužel u přírodní kosmetiky dost výrazná, mi taky úplně nevyhovuje. Moje mamka dokonce tvrdí, že můj růžový olej je cítit jako morče :lol: a dostává z toho migrénu :conf:
Kostacovou weledu jsem měla kdysi a myslím, že ta vůně byla taky celkem specifická…hlavně ten krém byl na mě hodně mastný, mám pleť smíšenou.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 23.04.10 22:04

Tak dámy nevím, ale uvedené přípravky od Weledy mi všechny voní a to tak, že velmi. Samozřejmě to, že v nich není tuna chemikálií, se na vůni podepisuje, pro mě v pozitivním slova smyslu. Pěkně jemně voní např. přípravky od Nobilis. Nesnesu přeparfemované přípravky, nepoužívala bych krém Oriflame, Avon…, mám psychický blok.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 23.04.10 23:08

Mi vadí víceméně asi jen ta růže obecně, jinak mi v podstatě všechno voní. Třeba levandulová přírodní kosmetika je úžasná, kam se hrabe syntetika.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 20.05.10 20:28

Mě moc voní denní krém v pumpičce z BIO řady od YR. Měla jsem i noční, ale ten mi tolik nevoněl ( tedy vůně mi připadala velmi slabá ).
Před časem jsem měla tělové mléko od Alverde - Jasmín ( a myslím, že to bylo s nějakým čajem ) a toto mléko mi moc příjemné nebylo. Vůně se mi nelíbila a konzistence divná - špatně se roztíralo.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 21.05.10 00:47

Mě voní krémy od Nobilis Tilia. Welledu nepoužívám, u Alverde je to různé (tělové makadamové máslo je super, většina krémů nic moc), ale třeba krém Nobela od Nobilisu miluju, je božsky vanilkový :-)

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Arome Natali
Nováček 3 příspěvky 30.03.11 17:13
LuciaG píše:
Skúsila som zatiaľ štyri značky prírodnej pleťovej kozmetiky (Lavera, Weleda, Alverde a Dr.Schleller), ale trošku mi vadí ich „parfumácia“. U Dr. Shellera som poroblém v podstate nemala, vadila mi Lavera no najmä Weleda. Zrovna od Weledy mám teraz hydratačný krém s divou ružou, no je mi z neho hneď po nanesení na tvár až zle od žalúdka :roll: Lavera bola trošku lepšia, mala som pleťový rad s mätou, ale zasa mi nevyhovovala tá kozmetika ako taká. Ktovie ako vonia nechtíková rada (mesíček).
Pleťové prípravky Alverde sa mi zasa nezdaju dostatočne kvalitné. Ak poznáte mandľový alebo kosatcový krém od Weledy, ako vonia? Dá sa to vydržať? Z tej ich divej ruže cítim ichtyol (ichtoxyl) :vomit: Prípadne, ak máte skúsenosti s inou prírodnou značkou, ktorej vôňa je v pohode, budem vďačná za vaše tipy :D

Mam dobrou skusenost s kosmetikou korporace „Sibirske zdravi“.Poperve tam vsechno prirodni,po druhe kdyz tam napsano ingradienty ruze,tak vune bude naturalni ruzou,a ne aromou.Vy muzete to vyskouset zdarma.Davam kontakt: sortaval@seznam­.cz tel.773945745 N­atalka

pipi
Učednice 190 příspěvků 30.03.11 23:01

V minulosti som si sem-tam nejake výrobky z prirodnej kozmetiky kúpila, ale práve kvôli tej nevôni som to vzdala. Čo mi úplne obracalo žalúdok bol zrovna ten měsíčkový krém od Lavery. Čakala som niečo jemné, ale toto bola pre mňa silná vôňa s divným umelo-sladkým tónom, ktorý som nevedela vydýchať. Podobnú mne nepríjemnú umelú sladkosť som cítila aj z telového masla od Alverde (myslím, že to bolo bambucké) a naposledy aj zo šampónu Alverde (a to som si kúpila olivovo-henový). Dalej som už potom ani neskúšala, lebo mne sa tie vône zdali tak prvoplanovo a rovnako presladené, bez ohladu na zlozenie výrobku. S Weledou som práveže mala najlepšiu skúsenosť, vôňa ich výrobkov mi nevadila, práve naopak pri nich som mala asi najlepší pocit, že na seba patlám niečo prírodné.

Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 01.04.11 17:20

Mne nevadí ani ruža. Napríklad REN má nádhernú marockú ružu v sprchových olejoch a v pleťových prípravkoch. Mám rada aj levanduľu.
Mandľový olej (krém som nemala) od Weledy vonia príjemne…Vadila mi akurát vôňa krémov od Nobilis Tilia. Oleje môžem akékoľvek :D (aj keď kombinácia rastlinných olejov, ktoré som kedysi používala na čistenie tváre, nebola veľmi príjemná).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 01.04.11 17:57

pro mě a i mojí 6-letou dceru, když se namažu, voní moc hezky Vesika od Nobilis Tilia.
Weleda růžová mi voní stejně jako Alverde růžové (pleťové krémy). Alverde tělové máslo s makadamiovým oříškem je super.

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist