Neznámá vůně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alreia
Nováček 2 příspěvky 21.10.12 09:01
Neznámá vůně

Ahoj všem! Docela často cítím okolo sebe jeden parfém, který mi neuvěřitelně voní a toužím po něm již několik let. Pravděpodobně se bude jednat o nějakou známější vůni, ale bohužel netuším, co je to za značku. Dala jsem jí pracovní název „mrkvičková“, jelikož mi evokuje vůni sladké mrkve. :lol: Chápu, že toto pojmenování a vnímání vůně je naprosto subjektivní,ale pokud máte nápady po jakém parfému se poohlédnout, budu ráda za každý návrh :)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

albeni1  21.10.12 12:21

Možná Hiris, ale ten moc rozšířený není :) každopádně ho ale vyzkoušej, pokud můžeš :think:
Chtělo by to více indicií :) Cítíš v tom ještě něco jiného? Nevíš jak vypadá flakon?
Protože jestli je to hodně rozšířené, tak je možné, že ho jako mrkvový vnímáš jenom ty, běžný mainstreem po mrkvi moc nevoní. Původní Extravagance d'Amarige byla trochu petrželová, to byla krásná vůně, ale s tou rozšířeností to taky nebude moc slavné.

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 21.10.12 15:18

Příště až ji potkáš, utíkej za nositelkou se slovy: „Dobrý den, máte krásnou vůni! Co to je?“ :-) Mrkev cítím v No. 19 Poudré na začátku a Caron Nocturnes, ale ne sladkou.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4116 příspěvků 21.10.12 16:05

mrkvovych vuni je hodne, ale vylozene sladkou strouhanou mrkvicku citim v ne moc rozsirene Guerlain Cologne du 68 http://www.arome.cz/…logne-du-68/ v databazi je jako panska, ale je na 100% damska

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 841 vzorků V tužebníku 46 parfémů

gabica
Parfémová maniačka 809 příspěvků 21.10.12 16:31

@albeni1 @elisa @WildOrchid
no ja sa obávam, že žiadna z vás, s hodnosťami od nevyliečiteľných závisláčiek až po parfemu z Kecálburgu jej nemôže objektívne poradiť, myslím, že vo vašom prípade ide už o iný parfémový level. :lol: Ja som tu len pár mesiacov a tiež si už neviem spomenúť na nejakú bežnú vôňu, ktorá je častejšie cítiť na ulici :think: Neviem prečo ma práve napadla Lacoste pour Femme(aj keď ja neviem ani jednu ingredienciu vône k niečomu konkrétnemu prirovnať, možno preto, že som ju dnes zbadala v inzercii a príde mi taká masovejšia a príjemná

Na poličce 36 parfémů 2 miniatury 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

alreia
Nováček 2 příspěvky 21.10.12 16:36

moc moc všem děkuji za tipy. Vím, že ty indicie jsou více méně žádné a tak si vážím každé rady! Moc bych si ji přála najít…ano už jsem přesvědčená o tom,že pokud ji na někom ucítím, tak letím za ním :D…nicméně, bůh ví,kdy to bude a nejdříve půjdu oňuchat vaše tipy :srdce:

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

albeni1  21.10.12 19:16

To je pravda, ale jestli je to cítit na každém rohu, je pravděpodobné, že to může být některý Avon nebo Oriflame. A to opravdu netuším který, neorientuju se v nich :think: - ale určitě by stálo za zkoušku ovonět některé avonovky, jestli náhodou…

A pokud se tedy budeme držet toho, že to kolem sebe cítíš často, může to být také nějaká Chloe nebo Light Blue, nebo Eclat d'Arpége, nebo některý novější Versace nebo nějaká Omnie…Sice mrkev v nich není, ale čich je potvora…co kdyby - zkus je ovonět někde v parfumerce :)

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist