Neznamy parfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucinka 35
Nováček 2 příspěvky 04.01.15 19:12
Neznamy parfem

Dobry den zeny :D uz dva dny schanim po internetu parfem,ktery jsem kdysi davno mela,zhruba tak rok 1999,jenze si bohuzel absolutne nepamatuju ani nazev ani jmeno.Pamatuju si jen,ze byl mensi,hranata zluta krabicka,parfem tez zluty ,a z predni strany byl v krabicce videt.Kupovala jsem ho tenkrat v parfumerii,takze zadna napodobenina nebo tak neco.Nejsem si uplne jista ,ale je mozny,ze na spodni strane krabicky bylo mozna napsano Coty,ale nejsme si jista.S timhle popisem mam asi smulu,ale zkusit jsem to musela,kdyz jsem narazila pri patrani na tuhle stranku naprostejch odbornic. :lol:

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Reakce:

Ef
sv. Parfema z Kecálburgu 2167 příspěvků 04.01.15 19:48

L'Eau de Kookai

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucinka 35
Nováček 2 příspěvky 04.01.15 19:55

to je presne on,pred chvilinkou jsem ho tady nasla k memu nadseni v recenzich,dekuju moc.Ovsem hned me presla radost,kdyz jsem zjistila,ze uz se neda sehnat.Ale dekuji :D

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jovana6
Nováček 2 příspěvky 01.12.15 21:43

Dobrý den,měla bych na vás velikou prosbu…moje tchýně si oblíbila vůni Magnifique od Lancome,ale bohužel už není k sehnání a potřebovala bych ji tedy koupit vůni co jí bude co nejvíce podobná,nemohly byste mi prosím poradit? Moc byste mi pomohly.Děkuji předem za odpověď. Jovana

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 01.12.15 22:06

@jovana6
Co třeba http://www.kasa.cz/…ifique-75ml/ 8)
Občas se objeví. A taky podražila.

jovana6
Nováček 2 příspěvky 01.12.15 22:29

děkuji za typ :-) škoda jen,že momentálně není skladem :-(
zkusím jim napsat,zda do vánoc nebude…když ne,budu muset sehnat něco podobného,ale nejhorší je,že jsem k té vůni ani neměla příležitost přičichnout,takže nemůžu vybrat sama ani podobnou alternativu :(

Medojedka
sv. Parfema z Kecálburgu 13271 příspěvků 01.12.15 23:28

Ale L'Eau de Kookai má krabičku plnou, bez okénka  8)

Na poličce 97 parfémů 12 miniatur 91 odstřiků 70 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 02.12.15 19:10

@jovana6
To jsem ale…
Nicméně dnes jsem Magnifique viděla v Douglasu v Českých Budějovicích, tak jsem koukla na cenu, měli na ní slevu a po slevě stála 1799 za 75 ml. Třeba ji budou mít i jinde.

zwillinge
Učednice 55 příspěvků 02.02.16 20:27

@lucinka 35 Mexx MEXX

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 2 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist