Nič mi nevonia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome ZuzanaP
Nováček 18 příspěvků 29.07.09 16:24
Nič mi nevonia

Ani jeden parfém, nič… Chcem si nejaký kúpiť, lebo práve žiaden nemám, ale všetko na mojej koži SMRDÍ. Som divná, alebo sa vám to už stalo?

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

maricka
Nevyléčitelná závislačka 1075 příspěvků 29.07.09 16:43

Stalo, ale vždy se jednalo o pár výjimek, pak se to většinou spravilo, anebo taky ne ;-) Neboj, asi máš nějaké divné období…

Na poličce 38 parfémů 529 miniatur 0 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 0 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 29.07.09 16:55

No jejej, a kolikrát! To přejde…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 29.07.09 17:08

To přejde! Viróza, špatné jídlo, nebo jen špatná nálada. Nebo si nos a tělo jen chtějí odpočinout!

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů

ledifia
sv. Parfema z Kecálburgu 2259 příspěvků 29.07.09 17:23

Taky se mi to stalo, přejde to. Vyzkoušet různé typy vůní, všechno možné… Nebo chvilku nic.
Mně se teď spíš stává, že jak jsem večer unavená z práce, NUTNĚ ze sebe musím všechno smýt a potřebuju si na chvíli od vůní odpočinout…
A večer už pak zas můžu testovat nějaké vzorečky.

Na poličce 50 parfémů 1464 miniatur 30 odstřiků 498 vzorků V tužebníku 141 parfémů

stella2
Nováček 7 příspěvků 29.07.09 17:37
zuzanap píše:
Ani jeden parfém, nič… Chcem si nejaký kúpiť, lebo práve žiaden nemám, ale všetko na mojej koži SMRDÍ. Som divná, alebo sa vám to už stalo?

Je to normální. Jsou lidé, na kterých parfémy reagují tak, že se je kůže snaží „vytlačit“ tím, že produkuje víc pižma a to pak dohromady s parfémem vytvoří místo krásné vůně onen nežádoucí „smrad“. Mám to taky, je minimum parfémů, které můžu na sebe dát, abych si voněla.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

edinka
Parfémová maniačka 976 příspěvků 29.07.09 18:14

Nebereš nějaké léky? To dost ovlivňuje tělesný pach. Jeden čas mně taky všechno smrdělo, až pak tady holky z fóra se zeptaly právě na léky a byla jsem doma :shock: Brala jsem silné dávky B-komplexu (afty, opary) , k tomu nějaké aspiriny a paraleny na virozu a všechny oblíbené vůně na mně tak příšerně páchly, že jsem se fakt bála, že je budu muset dát pryč. :speechless:
Naštěstí se zdravím se vrátil i normální čich a tělesná vůně :lol:

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Arome ZuzanaP
Nováček 18 příspěvků 29.07.09 18:25

nie a nie som ani tehotná, neviem no, snáď ma to prejde

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 29.07.09 18:27
edinka píše:
Nebereš nějaké léky? To dost ovlivňuje tělesný pach. Jeden čas mně taky všechno smrdělo, až pak tady holky z fóra se zeptaly právě na léky a byla jsem doma :shock: Brala jsem silné dávky B-komplexu (afty, opary) , k tomu nějaké aspiriny a paraleny na virozu a všechny oblíbené vůně na mně tak příšerně páchly, že jsem se fakt bála, že je budu muset dát pryč. :speechless:Naštěstí se zdravím se vrátil i normální čich a tělesná vůně :lol:

to je pravda, léky to hodně ovlivňují

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lenna
Parfémová maniačka 539 příspěvků 29.07.09 21:27

Vitamíny B jsem měla taky naordinované a po několika dnech jsem cítila, že se nějak vypařují i z kůže. :? Známá je užívá údajně kvůli komárům. :lol:

Jinak mi nic nevoní před menstruací, snad kromě N.5. V té době by jsem byla schopna rozprodat celou poličku! :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 29.07.09 22:56

Jak bylo řečeno, každý máme jinou kůži a Tobě mohou parfémy třeba vadit. Co to zkusit udělat tak, že vůni nastříkáš do vlasů, prostě tak, aby nebyla na kůži? To by pak snad nijak reagovat nemělo, alespoň si to myslím.

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 30.07.09 11:39

Zuzano, tak se zatím voň jen do vlasů a na oblečení. A možná by sis měla dát nějakou detoxikaci nebo půst v jídle.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23741 příspěvků 01.08.09 21:19

Také se mi to sem tam stává. Chci se navonět a na žádnou ze svých vůní nemám „chuť“. :evil: Myslím, že u mě to ovlivňuje hlavně nálada a stres, no a také hormony.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 01.08.09 21:25

Mně se to zatím ještě nikdy nestalo … ale stává se to. Na tvém místě bych s výběrem a koupí vůně počkala a mezitím si chodila občas do parfumérie zkoušet vůně a sledovat, jestli se to nezačíná měnit k lepšímu.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Lenkaa
Znalkyně 320 příspěvků 02.08.09 20:22

to já mám spíš opačný problém - mně voní skoro všechno… na každým najdu něco krásnýho… ale tak to mám i s jídlem - to mi taky chutná… i chleba se sádlem a s cibulou:-)

Na poličce 60 parfémů 48 miniatur 51 odstřiků 198 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist